Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Sveikinuosi
2014-06-07 14:11:59
Šaunuolė M.M gražūs rezultatai ;)
2014-06-07 16:02:27
M.M su matavimais viskas tvarkoje,nes man pirmaja savaite juosmuo irgi 4cm susitrauke ir dabar per 3 sav jau 7 cm,o kitos vietos traukiasi leciau,bet irgi nesiskundziu :). Tai,kad laikykimes ir sekmes,bei uzsispyrimo mums ;)).
2014-06-13 09:42:40
Na, ką. Vėl praėjo savaitė nuo paskutinio svėrimosi.

Ši savaitė nebuvo lengva. Ne dėl to, kad motyvacija sumažėjo ar sunku atsilaikyti - tikrai ne. Tiesiog, lėkimas, lakstymas, baliukai darbe.. Mokslo metų galas, savaitgalį - vaikystės draugės vestuvės...

Mitybos laikiausi sąlyginai, t.y., stengdavaus pagal valandas, kai kažko negalėdavau, neturėdavau, tiesiog valgydavau "maždaug", arba bent nevalgiau to, ko man negalima.

Sportavau du kartus ir deja, daugiau šią savaitę nebespėsiu. Tiesą pasakius, nekantrauju vėl grįžti į ritmą kitą savaitę.

Taigi rezultatai ne tokie, kokių norėčiau, bet vis tiek džiugina:

-1 kg (išvis -3 per 2 sav.)
liemuo -3 cm (išvis -8)
klubus neteisingai matuodavau, tai dabar, sakykim, pradžia :)
daugiau nuo niekur nenukrito. Dėl krūtinės - gerai. Dėl šlaunų - nelabai :))

Šį savaitgalį vestuvė, tai discipliną dėsiu į šoną, juolab, kad rytoj man lucky day. O ant bėgių grįžt ketinu su trenksmu jau kitą savaitę.
2014-06-13 09:47:03
Šaunūs rezultatai, linkiu geros veseilios ir tvarkingo grįžimo į vėžes nuo kitos savaitės :)
2014-06-17 12:14:40
o mano dieve, kaip sunku grįžti į ritmą... Atšokau vestuves, tai, aišku, gavosi lucky savaitgalis, o tikrai ne lucky day. Nepasakyčiau, kad valgiau daug, bet skystos duonos netrūko, jei suprantat apie ką aš...

vakar, t.y., pirmą dieną darbe, neišėjo laikytis NIEKO. pusryčiams nieko neturėjau, galva vis dar ūžė, o darbe stalai nukrauti nesąmonėm. Negana to, vakare nuvažiavus į IKEA, neatsispyriau dviems dešrainiams už litą :))) bet šiandien pasiėmiau į darbą ėdesio, pasiėmiau sportinę aprangą (vis dėlto, geriausiai mano motyvuoja sportas. Kai prabunda raumenys, jie šaukte šaukia: "Nevalgyyyyk! Mes nebenorim slėptis po riebalais!!" Neįsivaizduoju, kaip kai kurie čia geba išsilaikyti be sporto (turiu omeny, išsilaikyti "ant" mitybos plano). A, ir dar dietą naują gavau su trim šimtais minuso, tai vienu žodžiu :))

O nesisvėriau sąmoningai. Sversiuosi penktadienį ir drebėsiu, bet sau nuotaikos po veselės gadintis nepanorau. Na ką, bandom vėl ant bėgių stotis!
2014-06-17 13:29:04
Sėkmės M.M! Manes sportas nemotivuoja :( Pasiražau kaip katė ant kilimėlio ir tiek, bet buvo keli kartai kai nuo dūšios pasportavau. O šiaip labiau patinka sparčiu žingsniu pasivaikščioti, juolab kad pas mus- kalnas pakalnė :) Ir dabar geriausia motivacija - diržo skilutės =)
2014-06-17 14:10:29
oi, jeigu aš ant kilimo ražyčiausi, ir manęs nemotyvuotų. Eini į klubą ir nėra kur dingti. Aplink sukinėjasi visokie mūrai, nesinori atrodyt kaip močiutei :) ir laiko tempt nesinori, nes viską darant pagal programą, o dar pasiilsint tarp pratimų, labai ilgai užtrunka.
2014-06-17 15:55:30
M.M. smagu, kad veseilė buvo gera :) Na lucky savaitgalį gal atpirks sporto klubas ? :)

O kaip čia gavai mažesnio kaloringumo dietą? Pati pasiprašei?
2014-06-17 23:17:24
Nuėjau šiandien į tą klubą, nors pats likimas sakė neiti. Iš darbo einant, kadangi prisikrovus buvau dėžių dėželių maistui ir dar sportinę aprangą, tai per visą marazmą prisipyliau vandens į tašę. Tada darbe prigriebiau termosinį kavos puodelį, nepamislijus, kad ten kavos dar būta, tai ant sportinių rūbų dar ir kavos privariau. Bet kadangi tai pastebėjau tik nuėjus į klubą, nusprendžiau, kad šįkart kovosiu su vėjo malūnais, nes žinojau, jog grįžus namo, tikrai nebegrįšiu kluban. Taigi iškėliau galvą ir ėjau sportuot su kavos dėmėm, atrodydama kaip jau prabėgus penkiolika ratų ir kvepėdama kaip visas cofee inn'as. Žmonių nieko nebuvo, gal niekas nenufotkino ir neįdėjo kokin tai websaitan :)) bet misiją įvykdžiau, verdu rytojaus pietus ir stūmiuos toliau į doros kelią :)
2014-06-18 10:31:54
a, o dėl mažesnio kaloringumo mitybos plano tai realiai pasiteiravau tik, net neprašiau ir jis man buvo pakeistas. Kažkaip kai trečią savaitę atsiverčiau tą patį sąrašą, o dar po baisaus savaitgalio, parašiau dietologei ar galiu tikėtis pasikeitimų, nes praėjo jau dvi savaitės. Ir gavau atsakymą, kad mano dieta pakeista į 1200kcal.
Tuo metu man jos dar nerodė, tai šiek tiek išsigandau, susimąsčius ar aš noriu jos tokio mažumo. Bet bent kol kas esu žiauriai patenkinta, nes palyginus - daug daug skaniau ir paprasčiau net atrodo. Aišku, vakarienės sulyso, bet taip gal dar geriau. O smagiausia, kad pagaliau išlindo varškė ir įvairesni kokteiliai, kuriuos dievinu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS