Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Sveikinuosi
2014-06-01 15:21:59
Sveiki,
Narė esu nuo vakar, o kadangi šiandien sekmadienis, nieko dar nežinau.
Visuomet buvau pilnesnė, bet visą vaikystę ir paauglystę aktyviai sportavau - futbolas, plaukimas, breikas, tinklinis... Taip pat dainuoju dar iki šiol, tad ant scenos reikia stovėti. Deja, paskutinėse mokyklos klasėse ir universitete visus sportus pakeitė kitokio tipo sporto rūšys - labai linksmos, bet baisiai nesveikos.
Visą gyvenimą sau sakydavau- numesiu numesiu. Perku rūbą, žiūriu, šiek tiek per mažas - ai, gi kai numesiu tiks. Ir dūla tas rūbas sau spintoj. Pripratau jaustis kažkokia nepilnavertė, paaugliškus kompleksus pakeitė tiesiog suvokimas, kad "o užtat mano asmenybė puiki, aš protinga ir t.t. ir t.t. ir t.t.". Kas nėra blogai, bet...

Taigi šiuo metu man 25 m. Dirbu mokytoja tarptautinėje mokykloje. Besėdėdama su kolege po darbo su alaus bokalaičiais ir bešnekėdamos apie "buvusias dienas", išgirdau ją sakant, kad mano metų jinai oiii kaip atrodė. Ir staiga man smūgis į paširdžius: betgi aš būdama 35-erių irgi nebeatrodysiu kaip dabar. O dar vėliau bus visai blogai! Ir tuomet galvosiu apie šiandieną ir keiksiu save už tai, kad neleidau sau pilnai džiaugtis jaunyste ir laiku pasirūpinti ateitimi.

Tai ir buvo paskutinis lašas ir, kadangi profesija man suteikia didelę laimę atostogauti vasarą, užsibrėžiau sau didelį tikslą (ne tik vasarai) kibti sau į atlapus ir jau rugsėjį į darbą grįžti bent trim dydžiais mažesniais drabužiais, o ant scenos pagaliau vilkėti tai, ką noriu, o ne tai, kas sumaniausiai slepia tai, ko nesinori parodyt.

Mano ūgis - ~170
Svoris - 76
Apimčių dar nežinau, bet kol kas ir nenoriu žinot :D
Mano tikslas - 60 kg (narystę turiu pusei metų)

Nuo rytojaus keliauju į sporto klubą ir ten ketinu praleisti bent 4k. Per savaitę. Turiu mylimiausią ir geriausią pasaulyje šunį, su kuria ir dabar kasdien važiuojame į miškus ir einam einam einam einam (jei ne tai, ir tai, kad apskritai visur vaikštau, visai būčiau bačkutė). Na o didžiausias demonas - maistas, alkoholis ir rūkalai.

Palinkėkit man sėkmės. Niekur per daug neskubu, tenoriu pagaliau pakeisti savo gyvenimo būdą ir spintą. Visiems laikams. Oi, lai nepranyksta tas entuziazmas...
2014-06-01 17:49:38
Sveika :) Smagu susipažinti, aš čia ir visai dar naujokė :)
Kuo geriausi linkėjimai!
2014-06-01 18:41:32
Mildai Matildai, dideliausios sėkmės, neprarasti entuziazmo ir budrumo,kai aplnkys melancholija :)
2014-06-01 18:49:13
Na, visu pirma nemanau, kad su tokiu ugiu ir svoriu blogai atrodai, bet ..... mes gi visos nepatenkintos savo figurom, tai cia per daug, tai cia per mazai. Jei jau prisiregistravai tai ir pasieksi savo tiksla, nera jjis labai nepasiekiamas. Kuo didziausios sekmes tau Milda Matilda.:)
2014-06-01 20:28:36
Ačiū už pozityvą! :)
Gal neatrodau labai jau tragiškai, bet kiekvienas gi tragediją suvokia savaip.
Esmė tame, kad tikrai neatrodau ir nesijaučiu gerai, o ir KMI nerodo nieko gero.
2014-06-01 21:33:16
Sveika prisijungusi ;) Šaunu matyti dar vieną žmogutį, kuris turi daug ryžto ;)
2014-06-01 22:09:33
Sekmes :)
2014-06-02 18:54:56
Šiandien primoji sporto diena. Mitybos plano laikytis dar nepavyko, nes tik darbe būdama jį gavau, bet bent neberijau šlamšto ir pietus apsimažinau smarkiai.
O su sportu tai juokingai... Nuėjau besitikėdama kalanetikos ir pilateso treniruotės, o trenerė nusprendė, kad mes labiau norim kūno dizaino. Tai man buvo akivaizdžiai per sunku ir 90% laiko kankinausi. Plius pati trenerė kone vertė nemaloniai jaustis, jog atsistojau priekyje (nieks man nesakė, kad ten priekis), mat "priekyje stovintys visad duoda pavyzdį kitiems.
Eitu, galvojau, šikt.
Tai nežinau, gal visgi reiks pavaikščiot į jogą, o daugiau jau salėj, nes nepatinka man tie staipymaisi pagal klaikią muziką.
Svarbiausia užduotis išlaikyt galvą aukštai ir nepabijot to sporto klubo, kol apsiprasiu. Nu bet kaip nors.
Svarstyklės rodo -1 kg, bet jos man visada taip šokinėja, tai dar nedžiūgauju. O dabar keliaujam parduotuvėn su planeliu... :)
2014-06-02 19:49:54
Sėkmingo apsipirkimo ;)
2014-06-07 10:29:04
Na ką, praėjo lygiai savaitė nuo užsiregistravimo ir penkios dienos nuo mitybos plano laikymosi pradžios. Nerašiau dažniau, nes dažniau nesisveriu ir nesimatuoju ir apskritai, stengiuos nesukelti sau nė trupučio azarto - mano tikslas ne kuo greičiau kuo daugiau, o tiesiog tai pasiekti.
Mitybos plano laikiausi sąžiningai, TAČIAU vėlgi, stengiausi nekankinti savęs, nes žinau, jog jeigu pradėsiu kankintis, viskas baigsis. Taigi pvz, jei prie burokėlių ir pupelių mišrainės norėjau duonos, tai pasiėmiau ir suvalgiau tą riekę duonos. O jeigu norėjosi visos tuno skardinės vietoje šimto gramų, tai visą ir dėjau ir t.t. Patenkindama tokius minimalius savo norus, neleidžiu organizmui užprotestuoti. Ir veikia! Nei vieno saldumyno nesuvalgyta - kas yra didžiausias mano priešas ir siaubas.
Sportavau tris kartus, galbūt eisiu sekmadienį. Taip par prasieinam su šunim kone kasdien 3-4 km. Taip būdavo visada (čia apie šunį).
Išgėriau kelis bokalus alaus (per visą savaitę) ir nė kiek dėl to nesigraužiu, nes žinojau, kad taip bus ir taip bus ir ateityje :) ne kiekvieną savaitę, aišku.
Šiandien mano lucky day ir tikrai ja naudosiuos, nes ji svarbi, tačiau nusprendžiau svertis ir matuotis prieš ją, todėl šįkart teko tai daryti ne visai po savaitės ir be lucky day (galim alų skaičiuoti už ją :))

Rezultatai šiek tiek man keisti, tačiau: -2kg (buvo 76, dabar 74), visos apimtys - 2cm, o liemuo -5 (čia kažkokia nesąmonė, kažką matyt būsiu nugrybavus su matavimais). Tai va tiek, kaip bus toliau - kaip vėjas papūs.
linkėjimai visiems ir visoms, stiprybės ir kantrybės.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS