Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Egoistės užrašai
2014-08-21 20:29:54
Man tas pat, uzstrigau. Du menesius vis banguoja svoris ties 85kg. Dziaugiuosi grizusi i darba, bus daugiau disciplinos :)
2014-08-21 20:47:19
Su sportu problemų neturiu. Trys kartai per savaitę nuostabaus bėgimo. Šį mėnesį jau nubėgau 70 kilometrų. Iki tikslo liko 30 ;) Reikės pasistengti rytoj ir sekmadienį ir dar kitą savaitę ;) Bet su maistu va šiokia tokia problemėlė, atrodo neblogai, bet dar neidealu. Ir vandens niekaip neišgeriu :(
2014-08-22 07:38:17
Sveika, nenukabinam nosies :) Netobula tvarka su maistu mažesnė bėda už vandens neišgėrimą. Kažkaip mūsų šeimynoj visi kibirais vandenį lakam :)))) Dėl bėgimo tai tu nereali. Man šautuvą į užpakalį įstatytų ir tai nei kilometro nenubėgčiau, o ji apie šimtus kalba :) Skaičiau tavo pasiekimus maratone tai tu tikra šaunuolė. Jei gali tiek kilometrų nubėgt, tai kaip nors atras savo metodiką kaip tą vandenį išgert :)
2014-08-24 14:59:53
Su tuo vandens gėrimu reikia gerokai padirbėti. Kai dirbau tai problemų nebūdavo, Butelis vandens visada už nugaros būdavo, o dabar kažkaip neišeina :DDDD
2014-08-24 17:26:09
Man su vandeniu taip pat didžiausia problema. Niekaip neįveikiu dienos normos 3,5 l :( atmetus 30 min prieš ir po valgio išeina 5 val. negeri, tai kada išgerti tą kiekį ? Nu kažkaip nepatogu visur vaikščioti ir gurkšnoti...
2014-08-24 20:01:11
ohoho koks tavo kiekis. Mano visu litru su trupučiu mažesnis 2,3ltr. Pirmą savaitę buvo 2,4ltr. Gal dėl svorio nukritusio pamažino? Bet aš apie tris išgeriu.
2014-08-25 14:41:00
Tikrai taip, numetus svorio reikia išgerti mažiau. Berods apie 30 ml vienam kūno kilogramui, jei nemeluoju ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS