Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Egoistės užrašai
2014-07-09 00:09:53
Man, keista, bet nesinori nieko sunkaus ir nesveiko per karščius. Gana dėkinga. Norisi jaustis lengvai. Egoiste, kaip tau su krosiukais per tokius karščius? Aš bėgu palei upę, tai kone kiekvienam priėjime prie vandens maudomės abi su šunim :) kitaip neįmanoma
2014-07-09 08:41:58
Šiaip nebėgu nuo praeito penktadienio, nes turėjau mini operaciją, tai kol kas dar jaučiu tempimą operacijos vietoje ir nenoriu jausti diskomforto :) Plius ir karščiai bele kokie. Bet jei penktadienį nejausiu tempimo tai jau ruošiuosi bėgti, nes tiesiog jaučiu, kad net kūnas pakito be bėgimo :)
2014-07-15 08:56:59
Sveiki,

Na va prabėgo dar viena savaitė. Praeitą savaitę bėgau tik sekmadienį, bet kažkaip labiau mitybą pavyko susižiūrėti, tai turiu nei daug nei mažai -0,8 kg. Sugebėjau sumažinti krūtinės apimtį (-1 cm) /Vaje gal nereikėjo?/ ir liemens apimtį (-1 cm) /O čia galėjo būti ir daugiau :DD/

Vis dar laukiu, kada svarstyklės parodys 69,9 kg liko nedaug tik 100g tad tikiuosi, kitą antradienį įžengti į šitą zoną.

Orai berods darosi palankūs bėgiojimui :) Nors vakar bėgau per 26 laipsnių karštį tai net blauzdos suprakaitavo :))))) O kad taip puikiai riebaliukai degtų, kaip prakaitas kartais žliaugia :DDD

http://tickers.tickerfactory.com/ezt/t/wTB0h4l/weight.png
2014-07-15 11:58:16
Šaunuole, Egoiste :) Ir tavo liniuotė labai graži ;) Tiek nebedaug liko iki tikslo :)
2014-07-15 12:46:35
Šaunuole :)
2014-07-15 18:38:50
Ačiū. Ta liniuotė yra sukurta 2013/04/15, tada svėriau 81,5 t.y. 11,5 kg daugiau :) O dukrai tebuvo vos 3 mėnesiai, o aš atrodžiau panaši į mamą meškėnę :DDDD Tiesa gaila, kad tų liniuočių čia nerodo, būtų smagu jas dėti, nereikėtų kas kažkiek laiko vis apie svorį bendrinį rašyti :D
2014-07-17 08:44:01
Man patinka liniuočių idėja, reikia siūlyt, kad būtų galima įdėt ir matyt pokytį :)
2014-07-22 08:17:25
Labas rytelis,

Uf na ir savaitėlė. Intensyvus sportas, bet ir labai nuodėminga lucky day :) Ko pasekoje aš vis dar stoviu ant 70 kg slenksčio :))) na bent jau -1cm nuo klubų ir -1cm nuo krūtinės (o čia jau nereikia, galėtų ir nebekristi).

Tiesa penktadienį išbandžiau tokį masažą ant tokio rolikų foteliuko, tai kai pasimasažavau, tai 3 dienas visą kūną skaudėjo :) Sako jis kaip priedas prie sveiko gyvenimo būdo, kuris mažina apimtis. Na nežinau jei kas kartą toks skausmas ir toks mėlynių kiekis, tai ar verta :)) Gal kuri yra naudojusis tokiu aparatu ilgėliau ir gali ką pakomentuoti? :)
2014-07-25 22:36:36
ar kalbi apie roll shaperi? nerealus daiktas, esu ne karta menesiui issinuomavus namie. as tai vadinu tinginiu sportu - praktiskai daryt nieko nereikia o kunas kaip po sunkios treniruotes :) oda sustangreja, apimtys mazeja, naikina celiulita, geriau miegasi. aisku, butinos salygos - treniruotis ant jo kas antra-trecia diena (ne reciau), treniruojantis butina gerti daug vandens (apie 1,5 l), ir aisku, mityba prisiziureti reikia. rezultatai pradeda matytis po 7-8 karto. reikia min 10-12 seansu. aisku yra visas sarasas negalavimu, kada juo negalima naudotis - pvz aukstas spaudimas, pakilusi temp-a, puskes ir pan. nepigus aparatas, bet man asmeniskai jis labai patinka
2014-07-26 08:35:17
Taip aš turėjau omenyje šį aparatą :)O kokioje šalyje jūs jį nuomavotės. Nes aš LT gyvenu, tai kažkaip tokios paslaugos nemačiusi. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS