Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Egoistės užrašai
2014-06-23 22:14:32
oho, 13 km... Nedraugauju aš su bėgimu, oj kaip nedraugauju... Šaunuolė!
2014-06-24 08:41:25
Ačiū Dzenke :)
2014-06-26 14:04:22
Na va prabėgo, dar viena savaitė. Deja, bet ši nebuvo gera. "lucky day" kaip prasidėjo 4dienio vakare, tai baigėsi tik vakar. Didžiulė gėda man :( O sportavau tik 1 kartą :(

"Lycky day" pasekmė + 300g, na bent 1 cm, nuo klubų numečiau, vis šis tas :)

Žodžiu dabar susiėmiau ir atgailauju. Laukiu kito antradienio ir tikiuosi, kad jis parodys gerus rezultatus.
2014-07-01 08:49:04
Labas rytas,

Na va prabėgo jau visos penkios savaitėlės. Ši paskutinioji irgi nebuvo labai ideali, ypač kai sekmadienį vakare užgužėjo neplanuotų svečių su tortu ir vynu. Ex, gerai, kad bent vakarienė dar nebuvo suvartota :DDDD

Na bent su sportu ši savaitė praėjo kiek geriau ir pavyko išbėgti prasibėgti, net 2 kartus ;)

O šios savaitės rezultatai tokie:
Svoris -0,6 kg
Klubai -0,5 cm
Liemuo -2,5 cm
Krūtinė -0.5 cm
Šlaunis -0.5 cm

Viso laikotarpio rezultatai:
Svoris -3 kg
Klubai -3,5 cm
Liemuo -7,5 cm (Čia didžiausias Valioooo)
Krūtinė -2,5 cm
Šlaunis -1,5 cm

Dabar svajoju įžengti į 69,9 kg zoną :)
2014-07-01 09:11:59
Tikrai liux rezultatai :) pagalvojau, kad jau turėtum labai gražiai atrodyti, vis tik tavo ūgis nėra labai mažas, tai prie jo naujasis svoris ir apimtys turėtų jau tikrai gerai atrodyti.
2014-07-01 09:45:19
Saunuole!
2014-07-01 12:17:15
Ačiū mergaitės už palaikymą. :) (shy) Šiaip būčiau visai petenkinta jei ne pilvukas. Kažkoks gelbėjimosi ratukas po nėštumo likęs ir nenori susitraukti atgal :/

Sakiau reikės pabandyti tuos Roll shape masažus :) Šalia namų yra saloniukas :)
2014-07-01 13:49:54
Čia, man rodos, greit supykdysi damas, kurioms mažytis gelbėjimosi ratukas skamba kaip rojaus vartai :))
šiaip sveikinu, tikrai šaunūs rezultatai.
2014-07-01 15:46:42
Mane irgi tas ratas nervina, po 4 cezario pjuviu vargu ar atsikratysiu jo... Kai buvau stipriai sukudus, tas ratas vistiek kabojo :( Bandysiu koki pusmeti sportais, jei nepavyks turbut rysiuosi pilvo plastikos operacijai :hm
2014-07-02 14:38:19
Egoiste, neradau su kokiom apimtim startavai? Gal pernelyg kritiškai save vertini?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS