Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Egoistės užrašai
2014-06-11 15:17:54
Būtinai praneškite, kaip Jums sekėsi. Lauksime žinių ir laikysime kumščius!
2014-06-11 15:43:24
Egoiste, tu šaunuolė :)
2014-06-12 08:12:18
Kilo.lt, būtinai papasakosiu kaip sekėsi :) AČIŪ stirnaite už palaikymą :)
2014-06-17 08:50:44
Egoiste, kaip maratonas? Ar iveikei ? As is vis nebegai ?
2014-06-17 12:11:12
Egoiste, kaip sekėsi? Labai įdomu sužinoti :) Man bėgimas tai, kaip didelis žygdarbis. Vien pagalvojus aš jau pavargstu, o tu bėgai maratoną :)
2014-06-17 15:45:13
Sveiki visi,

Džiugu, kad prisimenate mane :) Bet apie viską iš eilės.

Taigi, taigi, prabėgo jau trečia savaitė su kilo.lt. Šią savaitę numečiau 0,5 kg, centimetrai liko tie patys. Vadinasi bendrai sumoje jau atsikračiau 2,2 kg ir įžengiau į 70 su kableliu zoną :D Valio, Valio, Valio :)

Šiaip esu tikrai patenkinta, nes ir meniu ne visada idealiai išsilaikau, ir sportuoti ne visada išeina visas tris dienas. Be to per savo "Lucky day" iš tikrųjų leidžiu sau to ko negalima paprastomis dienomis ir kalorijų tikrai neskaičiuoju :)

O dabar apie mano maratoną :) Mano maratonu šį sekmadienį tapo 10,5 km distancija :) Planas chuliganas buvo įveikti visą distanciją per 1:15:00. Esu patenkinta iki kaulų smegenų, nes visą distanciją įveikiau per 1:13:00. Savo 10 km bėgiojimo rezultatus pagerindama daugiau nei 3 minutėmis. :D Je je je .... Planavau kiekvieną kilometrą įveikti per 7-8 minutes, o dabar gavosi, kad kiekvieną kilometrą įveikiau per 6-7 minutes. Todėl labai savimi didžiuojuosi. Nes bėgioti pradėjau tik šių metų balandžio pirmą dieną, po to beveik visą gegužį nebėgiojau, nes pasitempiau raiščius.

Aišku kai pasižiūri į bendrą rezultatą ir atbėgi tik 792-a, tai sakai gal nelabai, bet kai žinai, kad tau pavyko aplenkti 48 žmogeliukus, visai smagu. Ypatingai bėgimo dieną, kai išbėgi praktiškai paskutinė, nes nenori būti sutrypta greituolių, o po to kažką aplenki, nepavargusi, geros nuotaikos, be skaudančio šono, tai manau kažką darai teisingai :D

Manau, kad šituo maratonu mano bėgimai tikrai nesibaigs, nes kažkaip visai patiko :)

2014-06-17 23:20:58
Nu tris kartus valio!!! Svarbu ne ką randi kelio gale, o pats kelias! Aš būčiau po pirmo kilometro sakius, et, pabandžiau ir valio, ir apsisukus eičiau link finišo linijos prieš eismą :)) šaunuolė!
2014-06-18 00:15:18
Šaunuolė!!! Džiugu dėl tavo pasiekimų, net susijaudinau =)
2014-06-18 07:12:51
Tikrai Egoiste, tu šaunuolė! Man tikrai būtų neįveikiama tokia distancija :D
2014-06-18 09:29:45
Patikėkit dar šių metų pradžioje jei kas man būtų pasakęs, kas aš bėgsiu 10 km tai tikrai būčiau pasiūlus tam asmeniui prasiplauti smegenis :D :D :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS