Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Egoistės užrašai
2014-06-03 15:56:12
Super Neriūte :) Šaunuolė :)
2014-06-03 21:17:10
Labukas, mano "lucky day" irgi šeštadienį :) po jo nors ir labai norisi, nesisveriu, dažniausiai nesisveriu ir sekmadienį, kad šiek tiek susibalansuotų ir negasdintų rezultatai. Taigi sveriuosi pirmadieniais ir taip apsaugau savo motyvaciją :) Kitiems gal "lengvas šokas" ir padeda susiimti, o man labiau patinka, kai viskas sklandžiai einasi ir niekas nedrumsčia nuotaikos :)
2014-06-04 07:57:20
Reikia ir man įprasti svertis, tik vieną dieną, nes sveriuosi kasdien ;)
2014-06-07 09:33:03
Ir as sveriuosi kasdien :) ir jeigu saziningai laikaus buna po 200 gr maziau :) todel lucky day ir bijau, nes po jos buna + 1 arba 2kg.
2014-06-07 09:44:17
Aš džiaugiuosi, kad mano svėrimosi diena yra po 2 dienų nuo lucky day ;) Viskas grįžta į penktadienio rėmus ;)
2014-06-10 08:10:25
Na va, prabėgo dar viena savaitė. Svarstyklės labai nenudžiugino, viso labo tik -0,4 kg, tačiau nesistebiu, paskutinės dienos buvo neidealios ;) Tačiau apimčių matavimasis pakėlė ūpą :)
Klubai: -1
Pilvas: -4 (matavau net 4 kartus, nes vis atrodė gal ne taip pamatavau :D )
Nuo krūtinės ir šlaunų šį kartą nenukrito nieko.

Na kaip jau ir diskutavome šią savaitę, į kilo.lt taškų favoritus kogero nepapulsiu, na bet ir ne dėl jų čia esu. :)

Laukiu sekmadienio, Kauno maratone bėgsiu 10 km, todėl pabūsiu visiška Egoistė ir paprašysiu šalto oro, tiktų tiek lietus, tiek sniegas, svarbu, kad būtų mažiau nei 18 laipsnių šilumos, nes startas 13 valandą ir esant dideliam karščiui galima nukeipti :(

Šį sekmadienį pasitreniravau, mačiau, kad nubėgsiu, todėl šią savaitę stengsiuosi per daug nesidrąskyti. Iki lemtingojo sekmadienio planuoju nubėgti 2 kartus po 6 - 7 kilometrus. Savaitinis rezultatas bus neblogas 3 treniruotės - apie 20 kilometrų. Nesu kažkokia sportininkė, tik šiaip čia dėl savęs, smagu pakrutėti.

Su tuo bėgimu, tai juokingas reikalas. Tik šiemet pradėjau. Jei mano kūno kultūros mokytoja mane bėgančią pamatytų, tai kogero nepatikėtų. :) Mokykloje nė 1 km nesugebėdavau nubėgti :D Visada susiorganizuodavau atleidimo raštelį :) Ir apskritai visada buvau skeptiškai nusiteikusi prieš bėgimą, kol šį pavasarį, balandžio 1 dieną išėjau pabandyti pabėgioti :D Pirmas kartas nebuvo prisvilęs - išėjo 6 kilometrai, tai nuo tos dienos ir nesustojau ;) Tikiuosi ši liga ilgam :)
2014-06-10 11:31:07
Nu Egoiste, tu šaunuolė! Niekaip negaliu prisisverst bėgiot (niekad to ir nedarius), tik svarstau gal kokį elipsinį treniruoklį nusipirkt...
O tu ne tik, kad bėgioji, bet dar ir maratone dalyvausi! Šaunuolė, aš apstulbus! ;)
2014-06-10 18:37:57
Na jo maratone, bet tik 10 km, o juk yra žmonių, kurie 42 km bėgs :)
2014-06-10 20:32:42
Linkime sėkmės maratono bėgime!!!!:)
2014-06-10 21:27:20
AČIŪ už palaikymą Kilo.lt, į nugalėtojus nepretenduoju, bet tikiuosi visą distanciją įveikti pastoviu ritmu, neperkraunant organizmo per 1 valandą ir 15 minučių :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS