Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Egoistės užrašai
2014-05-30 09:58:54
Man Minerva, 30, nenuostabu, kad su metais ridenti kilogramus sekasi galbūt ne taip lengvai, kaip jie krisdavo anksčiau :) Be to mane labai veikia stresai, jei tik stresuoju, tai kemšu viską iš eilės. :) Nors žinau žmonių kurie nuo streso nė kąsnio į burną negali paimti :)
2014-05-30 13:33:26
sveiki,

na ka jungiuos ir as, nes sedint namie ir auginant vaika nuo saldytuvo atlipt negaliu.tragedija kazkokia...:/
2014-05-30 14:15:36
Sveika prisijungusi ;)
2014-05-30 15:21:19
sveika Egoiste,perskaiciau tavo lieknejimo istorija,jo mums moterims daznai svorio dideli pokyciai ateina su vaikelio gimimu,pavydziu tiems zmonems kurie kemsa ka nori,o svoris lieka toks pat,tik i tualeta tankiau pavaiksto,as valgau tris kart maziau,nei mano draugas o man kiekvienas gramas eina i kuna,o jam svarstykles pastrigo ant to pacio skaiciaus,sekmes tau ir mums visoms,nepasiduokim ir viskas bus ciki:)
2014-05-31 15:33:49
Laikykis marioks42, jau daug nuridenai, taip ir toliau :)
2014-06-03 08:07:04
Na va mano pirmoji svarstyklių diena. Per šešias dienas (nes praeitą antradienį tik vakare gavau meniu) sugebėjau nuridenti 1,3 kg. Jei būčiau iš anksto žinojusi, kad svorį reikia vesti per taškelį, o ne per kablelį, tai būtų 1,8 kg. :) Na bet ir taip smagu. Kūno apimtys sumažėjo po 1 cm, išskyrus krūtinė atsikratė 2 cm :)

Žodžiu visą tą laiką valgiau iš meniu, tik aš jį praktiškai iš karto pasikeičiau. Na ta prasme produktus, nes pavakariams valgyti daržovių salotas, ne man. Jau geriau 1 obuoliuką ;)

Sportas. Šioje srityje nebuvau labai pavyzdinė ir sportavau tik 3 kartus iš dviejų. (shy) Na bet tarkime, kad vakarykščio sporto nebuvimas pateisinamas - susigalvojau duoti kraujo neatlygintinai :) Jaučiuosi padariusi gerą darbą, o kraujo centro merginos neleido sportuoti. Ech, smagu kai ne pati susigalvoji, kad tau negalima, o kai kas nors kitas neleidžia :D

Tiesa jau išbandžiau vienkartinę Impuls treniruotę. Truputį pasigedau dėmesio, bent sporto klubą galėjo aprodyti. :) Žabaliojau pati viena kaip žiogelis. Treniruokliai naujoviški, svorių pakeisti nežinau kaip. O kai kurie treniruokliai, net nežinojau kam skirti. Džiaugiuosi, kad susigalvojau dar kiek pažabalioti, nes tada atradau lentą su įvairiomis treniruotėmis ir išbandžiau Press - Back treniruotę. Po 50 minučių išėjau labai laiminga, pasisėmus gerų emocijų, tačiau jaučiausi lyg truputėlį sulaužyta ir galvojau, kad šeštadienį jau nepaeisiu, nes skaudės visą kūną. Tačiau kaip bebūtų keista kitą dieną jaučiau tik švelnų maudimą. Manau, tai tempimo pratimų pasekmė. ;) Šiaip tam klube viskas fainai, bet mano supratimu kaina per didelė. Mėnesiui virš 200 daugoka.

Lucky day buvo šeštadienis. Pasakysiu taip: ryte bandžiau valgyti maždaug pagal kilo.lt, per pietus irgi gavosi viskas tvarkoje, tačiau vakare prisėdus su alaus bokaliuku, maistas į skrandį pats lįste lindo :D Aišku sekmadienio rytas savo pliusu visai nedžiugino, bet gal reikėjo net nesisverti, juk ir taip aišku buvo, kad bus pliusas :D

Na štai tokie mano pirmosios savaitės įspūdžiai. Kaip sekasi jums? ;)
2014-06-03 08:41:10
:) Jaučiuosi pavargus, vakar nežinau kiek km nuėjau tvarkydama namus.Ir
2014-06-03 08:53:13
Sėkminga diena buvo šeštadienis, valgiau ką norėjau, bet kas tris valandas ir nepersivalgant. Valgiau ir pyragų, kai sekmadieni iš ryto atsistojau ant svarstyklių nustebau rodė lygiai 88kg kaip ir penktadienį. Tai va pirma kartą nereikėjo numesti tai ką suvalgiau per "lucky day" Kaip babuška sako, laimės buvo pilnos kelnės :D O su sportu nelabai kas, nusilakstau per dieną namus tvarkydama. Jeigu nuo ryto meto pasportuoju, tai gerai, vėliau, o ypatingai vakare jokių šansų neturiu :( Šiandien buvo 37.1 Jaučiuosi kieta =)
2014-06-03 09:36:57
Susirgai Snopa? Ten 37,1 tavo temperatūra?
2014-06-03 15:31:02
As cia jau trecia savaite,tai per dvi praejusias savaites nukraciau 5 kg, grieztai laikausi mitybos ir sporto plano,plius mano darbas yra aktyvus,tai jauciuosi puikiai :). Tokios kaip lucky day as neturiu,nes pati nenoriu,o kai uzsimanysiu,tai ir pasidarysiu ;). Tiesa,geriu labai daug vandens,nes visur ji nesiojuos . Labai dziaugiuos,kad issipirkau naryste pusei metu,nes tikiuos,kad per ta laika susiformuos mitybos yprociai ;), nes turejau beda kimsti vakarais,tai saldainukai,tai riesutukai :))). Sportas man nesvetimas jau senai,tai sportuodama jauciu malonuma :). O krentantys kilogramai tik motyvuoja eiti pirmyn. Sekmes visoms! Laikykimes ;)!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS