Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Egoistės užrašai
2014-05-29 14:13:23
Sveiki. Pradėsiu nuo to, kad į teisingą mitybos kelią einu jau kokius 5 metus. Su įvairias nuklydimais ir pasiekimais. Viskas prasidėjo tada kai nustojau dirbti padavėja ir įžengiau į sėdimo darbo zoną. Mitybos rėžimas liko tas pats - valgau kada noriu ir kiek noriu, o energijos sunaudoju kokius 3-4 kartus mažiau, su sportu nedraugavau visiškai.
Svoris pradėjo augti ir kai pasiekiau 70 kg ribą supanikavau, visada sverdavau 64-62 kg :)
Pirmasis bandymas buvo 90 dienų maisto derinimo dieta. Racionas platus, porcijos didelės, kas ketvirtą dieną tortas vakarienei ir svoris krenta net be sporto. Po 90 dienų rezultatas superinis 60 kg :) Kelionė į užsienį, gyvenimo draugo piršlybos, mitybos planas pamirštamas, bet svorį sugebu išlaikyti apie 6 mėnesius, o tada vėl kilogramai pradeda augti, nes prasidėjo picų ėdimo dienos tikrąja to žodžio prasme.

Pasiruošimas vestuvėms, bandymai kovoti su svoriu neveiksmingi, išteku sverdama 72 (kokia gėda)

Vaikelio planavimas, negeras nėštumas, nervai, prisideda dar papildomi 4 kilai rezultatas 76 :(

Susiimu, draugė duoda dietologės mitybos rėžimą su 1300-1400 kaloražu, pradedu sportuoti. 3 mėn rezultatas - 10 kg, sveriu 66, atrodau geriau nei sverdama 60 be sporto. :)

Tada laiminga žinia, aš nėščia, stresas, kad tik viskas būtų gerai, 4 mėnesiai pastovaus vėmimo, svoris stovi, o tada prasideda, po 4-5 kilogramus per mėnesį. REZULTATAS VISO NĖŠTUMO METU PRIAUGTI 30 KILOGRAMŲ :(

Išeinu gimdyti sverdama 96. 10 kg nukrenta tik pagimdžius, dar 5 per pirmą savaitę, rezultatas 81. Pasakymas, kad svoris maitinančioms krenta kaip nežinau kas manęs neveikia. Kemšu sausainius, rašau diplomą ir auginu vaikelį.Prakeikti 81 kg. PDukrytei 6 mėn iki pasiruošimo krikštynoms šiaip ne taip įvairių pastangų dėk nuridenu svorį iki 75 kg, tada pradedu sportuoti ir maitintis pagal man jau kaip ir neblogai žinomus principus. Stumdausi pirmyn, atgal. 2 kg minus, o po to 2 kg plius, kol žymiuosi kiek ir ko valgau lyg ir viskas tvarkoje, kai tik nustoju tai daryti ir vėl gaunasi ne kas.

Metu sporto klubą ir pradedu bėgioti, ruošiuosi bėgti 10 km distanciją viename iš maratonų, žiūriu svorį, prikeliauju iki laimongojo 71 :D

Tada kojos trauma ir kelionė į užsienį, nebesusitvarkau su kilogramais ir mityba, turiu laimingus 73,5 kg ir taip atsiduriu šiame projekte. :)

Pasižiūrėkime, kaip man pasiseks šį kartą :)
2014-05-29 15:52:11
Sveika atvykus :). Graziai aprasyta kova su kilogramais :). Sekmes tau!
2014-05-29 16:23:17
vau, nieko sau istorija :) manau, tau tikrai viskas gausis ;) tik manrods nepaminejai ugio?
2014-05-29 16:24:44
Juli, mano ūgis 173 cm :)

Neriūte, ačiū ;)
2014-05-29 23:18:44
As irgi jau labai ilgai kariauju su svoriu. Ir kiekviena karta nustojus save tramdyti priaugdavau daugiau negu numeciau :)
2014-05-30 05:12:03
Šaunus aprašymas. Čia pas tave, kaip yo yo į abi puses svoris svyruoja :)
Žaviuosi tavo valia laikytis dietos. Man niekada nepavykdavo :)
Kas šiame projekte man patinka, tai kad to maisto, kusis surašytas dietologės daugiau nei pakanka. Bent jau per 1 savaite kartais net tekdavo mažinti porcijas,kad nepersyvalgyčiau.
Sėkmės lieknėjant :)
2014-05-30 08:23:13
Arturas1, manau, kad maisto pakanka, tai cia tavo atveju :) pvz., mano dieta yra 1200 kcal. Ilgai teko ir vis dar tenka pasikankint, ypac vakarais, nes alkis tikrai kad jauciamas :)
2014-05-30 08:40:52
Na visos mano dietos buvo sočios :) Ir dabar man kai kurios porcijos didelės atrodo. Tiesa mano kaloražas 1500 ;)

2014-05-30 08:46:47
as bandziau irgi issedereti 1500 kcal :D bet nesigavo. nors siuo metu atsitinka nukrypimu nuo valgiarascio, tai gal ir gerai, kad yra vietos kur
2014-05-30 09:44:07
Sveiki. Paskaičiau Egoistės istoriją, ne taip liūdna dėl savęs pasidarė. Pasirodo ne man vienai taip nejuda tie kg. Ko tik nebandžiau...Mano ūgis 167 cm, o svoris 75 kg, Buvau daugiausiai nustūmusi iki 67 kg čia su vieno prancūzo dieta (nereklamuosiu kokio, nes už reklamą man nesumokėjo :)) ir viskas, nė iš vietos. O kažkada svėriau 55 kg. Suprantu, kad amžius, nėštumas palieka pėdsakus, bet norėtųsi ne tokių didelių. Man 35. Mano tikslas 60 kg, na blogiausiu atveju 65 kg...būtų super :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS