Sportas / Sportas / Sportams nėra vietos
2014-05-28 20:38:36
Sėkmės pasirenkant tinkamą variantą :), o realiai reikia tik noro. Nežinau kokią sporto programą pasirinkote, bet yra ir nelabai ilgai trunkančių. Man asmeniškai bjauriausias argumentas, yra "kai nori, tai gali", bet jis iš tikro pasiteisina.... Sėkmės!!!!!
2014-05-28 20:55:39
Manau jum trūksta motivacijos :) Galima rasti daug priežasčių kodėl aš neturiu laiko vieno ar kito daryti. Aš tokia pat, bet bandau save apgauti. Bandau su savo "tinginiu" susitarti ir sakau "aš noriu", o ne "aš privalau".Nes su "noriu" asocijuojasi dau malonių dalykų, o "privalau" - lyg našta :)Va taip ir žaidžiu su savimi...
2014-05-28 22:34:43
Aš šiandien dariau pratimus su dukra 1 m. 4 mėn. Ji pradėjo mane myluoti, atsisėdo ant galvos ir čiut neuždusino :D Bet kaip buvo linksma ;) Patikėkit, kai norit - tai viskas Į M A N O M A :D Tik reikia priversti save P A T I K Ė T I, kad Jūs galite. O aš manau, kad Jūs galite ;) Sėkmės ieškant motyvacijos ;)
2014-05-29 09:08:55
Sveiki visi. Vakar sportavom kartu su vaiku :) Viska pamėgdžioja, buvo linksma žiūrėti kaip ne viskas gaunasi ir ji ant kilimėlio vartosi visaip:))) Aišku, po 15 min. jai atsibodo nubėgo žaisti, o aš pabaigiau sportuoti viena. Man tikrai padeda Jūsų visų pasisakymai čia, sumotyvuoja tinkamai:) Visiems sėkmės.
2014-05-29 11:45:47
aš anksčiau nebuvau sportavusi, tai pradžioje sportavau labai pavyzdingai, po kelių savaičių net per lengva pasidarė treniruotė, tai paprašiau, kad pasunkintų ir toliau smagiai sportavau, kol peršalau :( tada sakė nebesportuoti, o po to kažkaip neprisiverčiu ir niekas nebemotyvuoja sportui :( kaip ir norisi, bet to "tingiu" niekaip negaliu įveikti :( nors darbas mano sėdimas, bet pareinu tokia pavargus, kad nieko nesinori, tik pasigaminu valgyti kitai dienai ir viskas.
2014-05-29 12:23:10
Minerva, šaunuolė, taip ir toliau :)
Delfinika, bandyk surasti alternatyvą, jei nesinori sportuoti, išeik pasivaikščioti ;)
2014-05-29 19:57:39
Būna, būna tų momentų, kai tingisi, bet Delfinka, pabandyk tiesiog išsivynioti kilimėlį nors ir nenorom, žiūrėk ir prigulsi, ir padarysi negalvodama tuos pratimus :) Dabar jau kai prisipažinai, kad pritingi, esi įpareigota bent vieną kartą prisiversti pasportuoti jei ne dėl savęs, tai dėl mūsų visų :)
2014-05-29 21:26:04
Pritariu Jovita.Bu ;)
2014-05-30 09:33:56
Vakar vaikas maudosi vonioje, o aš ant kilimėlio :) Liuks, šiandien 71.5 kg., dar šiek tiek nukrito...Ryt pakviestos į vaikučio gimtadieni. Mastau kokių žaidimų, užsiėmimų, kad nesėdėti ir nevalgyt i(nors ryt lucky day, bet vistiek...).
2014-05-30 09:50:24
Na va matai Minerva, viskas gaunasi ;) Manau ir rytoj pavyks ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS