Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Artūro dienoraštis
2014-06-26 18:56:50
;DDDDDDD
2014-06-26 20:24:09
Kaip jums pavydžiu su tokiu tik +300g po tokių vaišių, man per tris dienas "nuslydimo" į "mat ji šunes", net +2kg. Va jums ir " aš noriu atsipalaiduoti". Matyt ir amžius savo daro, o gal dar galima organizmą kaltinti?
2014-06-27 09:05:06
Žinoma, kad amžius turi įtakos. Pamenu, kai vaikščiojau į jūra, budamas 23 metų per mėnesį numečiau 10 kg. Per reisą, kuris truko 4 mėnesius iš viso 16 kilogramų. Ir tai nuo 91 iki 75 kg. Dabar, jau kai 37 metai, geriausiu atveju kokie 6 kilai nukrenta per mėnesiuką ir tai nuo 105 kg. Žymiai daugiau riebalų, yra kam kristi :)
Bet mano muomone tas staigus svorio kritimas turi bent vieną šalutinį poveikį: atsiranda "dievo kompleksas". Pradedi mantyi, kad esi visagalis, bet kada galėsi sukūsti, numesti kiek reikia ir panašiai.
Man bent jau taip buvo.
Teisingai rusai sako: Тише Едешь, дальше будешь. Todėl dabar jau pats pastebėjau, kad geriau po mažiau, bet nuosekliai. Po truputį keičiasi mitybos įpročiai, šudmaistis užleidžia vietą normaliam maistui, svoris tirpsta, raumenys stiprėja, nuotaika gerėja ir viskas yra TURBO :)
2014-06-27 09:38:41
Visiškai pritariu , Artūrai , su tavo išsakytomis mintimis. Kartais aš galvoju, kad net gėda nuo mentorių, nes mažiausiai iš visų per savaitę numetu - po 200 , 300 g ir viskas. O kai paskaitai kitų forumus, kad žmonės po 5-6kg, tai norisi lįst į kampą. Bet pati didžiuojuosi savimi,kad jau rugsėjį bus metai, ir kad man sekasi išlaikyti tai ką pasiekiau. Vadinasi gerai, kad išmokau teisingiau gyventi, t.y žiūrėti dažniau ką dedi į burną, o ir sportas tapo, na, ne kasdien, bet jau vis malonesnis. Tik gaila, kad vis dar traukia saldumynai, per kuriuos ir "nuvarau " į šoną. Bet- mes ne dievai, o mirtingieji, tad manau ,kad gyventi reikia ir dar nors kartais su malonumu.
2014-06-27 10:03:40
Labai čia taikliai su tuo dievo sindromu... Būdama studentė ir, matomai, pakankamai kvaila, ėmiausi grikių dietos. Tai yra nuostabi (NOT) dieta, liepianti valgyti vos ne saują grikių per dieną, jų net nevirti, o užplikyti verdančiu vandeniu ir palikti per naktį (išbrinksta ir ohoho koks puodas gaunasi!), ir gerti liesą kefyrą. Nieko daugiau. Ir atseit krenta 1kg per dieną. Iš pradžių atrodė omaigad kaip gerai, ir sotu ir ir kaip greitai krenta... Išsilaikiau apie 10 d., nukrito išties apie 10 kg. Grįžau pas mamą: "oioioi kokia sukūdus nainai nai utiutiū", man pilnos kelnės laimės, kaip aš čia taip sugebėjau, dabar jau išlaikysiu tikrai, nes kaip faina...

Tokio saldumynų rijimo kaip kad manasis po geros savaitės - nė pats velnias nėra matęs. Ne tik kad viskas grįžo su kaupu, bet dar ir susigadinau santykį su grikiais, kuriuos labai mylėjau (dabar jau galiu valgyti, prieš tai vien nuo kvapo darėsi negera).

Dabar sveriuosi senoviškom svarstyklėm su rodykle ir tuo savotiškai džiaugiuos. Nenoriu nė lašo azarto, todėl jokiu būdu nesisveriu kasdien ar net po lucky day ar lucky weekend. Taip pat neturiu galimybės skaičiuoti gramais. Kartais gal ir praverstų, bet man svarbiausia matyti, kad ta rodyklė apskritai juda atgal, o ne į priekį, valgau skaniai ir sveikai, sportuoju pasimėgaudama, tad nė už ką to nemainyčiau į jokį greitą reikalą. Manau, kad čia svarbiausia pastovumas, o ne kiek nukrenta per savaitę. Tad nesidairykim į kitus - skirtingas amžius, kūnų tipai, masė ir t.t., o džiaukimės, kad išvis ridenam tuos riebalus lauk :)
2014-06-28 12:46:28
Puikūs žodžiai, Artūrai, MM, labai sutinku su jumis. Svarbiausia, kad tas svoris kristų ir laikytųsi stabilliai, o ne stebinti aplinkinius rekordais. Mums visas gyvenimas prieš akis :)
2014-07-02 06:14:35
sveikas Arturai ir paneles,jo ir as isitikinau,kad geriau po truputi,bandziau ir as dietu,bet tai laikina ir dar su pasekmemis,o dabar budamas numeti, 1 ar 2 ar 3 kg,juos uzfiksuoji,organizmas susitaiko su tuo be streso ir salutinio poveikio ir vel stengies toliau,viskas yra gerai,buna ir duobiu svarbu nemest visko,o judet i prieki po visu nuodemiu,sekmes visiems:)
2014-07-02 07:44:15
Sveiki, aš čia naujokė. Tik antra diena. Nežinau kaip čia man seksis. Pernai vasarą laikiausi dietos, numečiau 10 kg, tai per žiemą užaugo 12 kg atgal.
2014-07-02 12:19:21
Austija, sveiki! Užveskite naują temą, kur rašysite savo pasiekimus, o mes būtinai paskatinsime ir paaikčiosime dėl puikių rezultatų :)
2014-07-24 12:18:31
Arturas1, kur dingęs? Kaip pasiekimai? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS