Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Artūro dienoraštis
2014-06-10 18:42:10
Kas čia visiems per ligos, tokia šiluma :) Nežaiskit velniūkščiai su kondicionieriais ;)

Šaunūs rezultatai, taip ir toliau Artūrai, tik žiūrėk, tų sliekų nepadaugink, girdėjau juose gausu baltymų :D
2014-06-10 20:28:19
Artūrai, labai džiaugiamės Jūsų rezultatais ir kad savo motyvacija bei sunkumais pasidalinate su kitais nariais. :) Nesustokite ir siekite toliau tobulėti!!!
2014-06-18 09:54:33
Artūras1, kaip praėjo savaitė? :)
2014-06-26 08:53:13
Sveiki visi.

Senokai bebuvau čia užsukęs :)
Apie išgyventus iššūkius rašiau ansčiau. Bet ten buvo smulkmena palyginus su poilsiu pas mamą kaime.
Kaime manęs tykojo miegas iki pietų, mamos žiauriai skanųs (gi mama visada skaniausiai iš visų gamina) pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai (kaip senai senai vaikų darželyje), taip pat šašlykai, saulėgražos, futbolo žiūrėjimas, ant lovos gulėjimas, pilvo auginimas, treniruočių nebuvimas, nieko neveikimas ir dar daug daug iššūkių mano svorio metimui :)
Žinoma aš, kaip tikrai pareigingas kilo.lt iššūkio dalyvis pasiemiau su savimi visą sportinę aprangą. Netgi dar daugiau: aš ją iš bagažinės į namus nusinešiau. Su žiauriai didele intencija rytais intensyviai bėgioti, sportuoti, šuoliuoti ir visaip kitaip ...ioti. Kaip jau patys supratote, po kelių dienų sportinis krepšys net nepajudintas, giliai atsidusęs, nukabinęs nosį, sugrįžo atgal į bagažinę. Bet ketinimai tai buvo geri, ane?
Taigi parvažiavome su žmona ("by the way" jos sportinis krepšys labai draugiškai palaikė kompaniją manajam, na kad liūdna nebūtų) į Vilnių. Buvo Joninės. Suprantate, ilgos kelionės sukelia stresą ir nenumaldomą norą ką nors niekšiško suvalgyti. Ir mes priėmėme saliamonišką sprendimą: kadangi vis tiek dietos tą dieną nesilaikėme, tai tikrai galime nusidėti. Tipo vis tiek jau paslydome, nusikaltome kilo.lt dietai, tai , kaip sako žemaičiai: "mat jį šunes", galime apsivalgyti beleko. O nuo rytojaus, tai jau ninini, garbės žodis, tik tai, "shto doktor prapisal".
Taip ir padarėme. Nuvarėm i KFC ir pasiėmėme 22 vištienos gabaliukus.
Ėx, kad jūs būtumėte matę su kokiu malonumu mes juos kirtome. Net dabar seilės varva :) Aišku mes visko neįveikėme, bet tai gerai, nes liko man vakar dienai pietums su daržovių salotoms. Žodžiu viskas gavosi super :)
Taigi kitą dieną atėjo atpildo (stojimo ant svarstyklių) diena.

99.7 kg. Per savaitę priaugau 300 gramų. Bet per mėnesį, nuo dietos-sporto pradžios numečiau lygiai 6 kilogramus.

Na po tokio žiauraus režimo nesilaikymo galvojau, kad bus blogiau. Bet vakar po darbo taip tingėjau į sortą eiti, kad nors vilku stauk. Štai ką reiškia tokia ilga pertrauka: dingsta motyvacija, susilpnėja valia, apima tinginys. Prisiverčiau nueiti į salę ir, o stebukle, po pirmų žingsnių ant bėgimo takelio apėmė toks jausmas, koks Popajų apima špinatų įkalus: energija, noras, motyvacija, šypsena veide. Jautėsi, kad kūnas išsiilgęs krūvio.
Žodžiu su mažais (na gal ne toks jau ir mažas buvo) nukrypimais esu teisingame kelyje į lengvesnį gyvenimą. Dabar turiu ofise č uoboliukus, pietums žuvis ir saržovių salotos, pavakariams, pupelių salotos, po darbo manęs laukia sportas ir skani, sveika vakarienė.
Priešakį laukia šviesi ateitis...
2014-06-26 09:56:18
O aš jau maniau visai pasitraukei iš šitos sektos, nusprendęs, kad "mat ją šunes" :)) 300 g po tokių puotų - daugiau nei super. Numesi juos kaip nieką. Sveiks sugrįžęs!
2014-06-26 11:07:03
po savaitės, TOKIOS savaitės +300 g - dieve, duok man taip. Aš po 2,5 dienų savaitgalio parsivežiau +2kg, ių kurių tik 1 kol kas pavyko atsikratyti,, kitas, gyvatė, niekaip nedingsta iš akių... :(
2014-06-26 13:16:22
Nustebusi dėl tokio mažo pliuso :) Labai džiugu, kad motyvacija niekur nedingo :) Sėkmės toliau! :)
2014-06-26 14:14:15
Artūras1, ir pas mane nuo praeito ketvirtadienio buvo mat jį šunės :))) Ir lygiai tas pats 300 gramų pliusas. Sakau gal čia mėnulio įtaka? :D :D :D
2014-06-26 16:09:48
Na taip, mėnulis, matyt, patyliukais, perteklinius riebalus nusiurbia, kol mes miegame :)
2014-06-26 18:40:18
Kokį ten mėnulį nusisamdėt, nes pas mus kažkaip nenusiurbia :))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS