Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Artūro dienoraštis
2014-05-30 08:29:05
Tikrai prajuokino "after leg day" paveiksliukai :D sėkmės visame kame!
2014-05-30 08:43:03
Rimtai tie paveikslėliai juokingi :) viena linksmesnių su švarcnegeriu ;)
2014-06-09 10:52:28
Sveiki. Buvau pasigavęs virusą, kad savaitei atkritau visiškai. Jokių sportų, net nosies į lauką iškišti negalima. Temperatūra, antibiotikų kursas, lovos režimas ir panašiai.
Žmonai juokais sakau, kad čia kilo.lt kaltas. Tik pradėjau sportuoti, maitinimosi programos laikytis ir: še tau, kad nori. Kaip pasakytų mano draugas Erikas: ''rūkyk dešrainį''. Tipo nualainau vargšą organizmą. Jis iš vis šoke: tai kebabai, picos makdonaldsas, tai salotos, riešutukai, sportas, etc. Turbūt pagalvojo: nu jau ne, aš taip nesitariau, še tau virusą, kad nusiramintum, lovytėj pagulėtum, pamąstytum apie gyvenimo prasmę ir iš viso ar ar verta...
Bet, kaip sakoma: nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Jei po pirmos savaitės -2.3 kg. Po intensyvaus sporto, teisingo režimo, gero miego ir tt.
Tai antra savaite -2.8 kg. Po temperatūros 38.3, pastovaus prakaitavimo, apetito neturėjimo, saves gailėjimosi, inkštimo žmonai, koks aš nelaimingas, ir iš viso niekas manes nemyli, kad eisiu prisivalgyti kirminų, atsigusiu po egle ir numirsiu. Po žmonos šokinėjimo aplink mane, arbatos darymo, vaistų girdymo, begalinio rupesčio ir tt.
Taigi, skaitau visai neblogas rezultatas.
Labiausiai nudžiugino ų centimetrais sumažėjęs pilvas. Taigi, šią savaitę po truputį pradėsiu vėl sportuoti, laikytis mitybos plano ir žiūrėsim, kaip čia bus :)
Geros dienelės visiems !!!
P.S ir būkite sveiki :)
2014-06-09 10:53:59
Pilvo apimtys sumažėjo 7 cm. O numečiau per 2 savaites 5.1 kg.
2014-06-09 11:18:51
Super rezultatas, nors per ligas nėra nei malonu, nei gerai lieknėti. Linkiu, kad dabar pasveikus neprabustų vidinis žvėris, reikalaujantis visų tų per savaitę nesuvalgytų picų ir salotų :)
2014-06-09 12:40:14
Superinis rezultatas =)
2014-06-09 13:44:08
Su tais kirminais tai...Balsu juokiausi:D Šaunuolis, taip ir toliau, tik be ligų!!!
2014-06-10 10:38:36
Bet čia žiūriu daug kam bėdos su ligom po pirmos savaitės - man taip pat. Tik aš dvi dienas išsigulėjau ir jau trečią ėjau į treniruotę :D (irgi ne proto bokštas). Kad ir kaip nebuvo apetito, stengiausi valgyt pagal planą, kad nenubustų tie demonai. Nenubudo :))
Šaunuolis! Buvau pasigedus jau tamstos įrašų :) sėkmės grįžtant į kelią!
2014-06-10 11:40:15
Puikūs rezultatai!
Po savaitės naujojo gyvenimo ir aš sunegalavau, iš nosies kaip iš čiaupo bėga, ir čiaudau po 30 kartų per valandą :D :) Stresuoja organizmas, alergija sveikam gyvenimo būdui :D
2014-06-10 13:08:20
aha, cia organizmas grynai oziuojqsi ir priesinasi pokyciams. po pirmos savaites, pamenu, taip pat atkritau, angina islindo ir teko antibijotikus gert ir JOKIO SPORTO!!! bet maitinausi pagal plana, tik atsizvelgiau, kad nuryt butu lengviau :) tai ta svaite -3kg buvo. pamenu kaip stresavau, kad sportuot negalesiu sirkdama. bet poto taip ir nebeisivaziavau normaliai i vezes su tom treniruotem...
laikykis Artai, tu gi vyras !!! kaip mano vyras pasakytu " vyrai neserga" :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS