Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Artūro dienoraštis
2014-05-27 16:09:54
Artūrai, labai iškalbingas ir šmaikštus esi :) smagu skaityti sklandų ir įdomų tekstą. :) Sėkmės kelyje į pergalę! Bet nepersistenk, jei neseniai pradėjai sportuoti, o vakar turėjai jėgos treniruotę, tai šiandien geriau rinkis kardio - dviratukas, bėgimas ar pan.
2014-05-28 08:20:32
Antros dienos įspūdžiai:

visos dienos metu buvau nusiteikęs po darbo pasportuoti. Nors pagal programą man laisva. Na, bet, kaip jau rašiau, jaučiausi labai "kietas sportininkas", galiu kalnus nuversti, tai galvoju: pagerinsiu programą pats :)
Darbe užsilaikiau iki 6 vakaro. Kol grįžau namo jau ir 7.30. Ir mano entuziazmas šiek tiek priblėso. Pasijuto nuovargis, dienos darbai paliko savo pėdsaką nuotaikoje, pradėjau jausti raumenis po vakarykštės treniruotės.
Žmona ir sako: o gal tu daryk viską, kaip paršė treneris be savo išsigalvojimų.
Aš jai: tylėk moterie, ką tu išmanai apie aukštąsias materijas, o pats sau patyliukais mąstau: nu bliamba, gi teisybę sako.
Po kurio laiko sakau jai: aš čia pagalvojau, darysiu viską, kaip treneris parašė, va taip. Ir pažiūrėsime,kaip bus.
Matot koks aš protingas :)
Visą dieną maitinausi, kaip parašyta programoje. Minutę į minutę. Atrodo, kad maisto net per daug. Jokio alkio iš vis nejaučiu. Sunkiausia atsispirti kasdieniniam pasisvėrimui :) Bet sulauksiu pirmadienio.
Taigi apie 9 valandą vakaro organizmas sako: brolau, tau laikas miegoti. Kadangi jis protingesnis už mane, tai aš iš karto į lovytę ir čiūlia-liūlia iki 6 valandos ryto. Įprastai aš miegu apie 7-7.5 valandas. Bt šianakt miegojau, kaip užmuštas 9 valandas. Ryte atsikėliau, kaip naujai gimęs, įšokau į kedukus ir lengvą 10 minučių krosiuką (čia irgi tas variantas, kai norėjau bėgti toli toli ir daug daug, bet treneris parašė: pradėk nuo 10 min.) Po to jau tradiciškai: dviratukas-darbas.
Šiandien vakare laukia smagi treniruote. Ir per teliką tuo pat metu 2 krepšinio varžybos. Ačiū TEO, kad tu esi ir galiu varžybas įsirašyti ir pažiūrėti vėliau, o tai nors persiplėšk (vyrai mane supras).
Geros dienos visiems :)
2014-05-28 08:54:25
Tikrai labai smagu skaityti tavo dienoraščius :) taip ir toliau, o su moterim seniai aišku - žmona sako, žmona žino :D
2014-05-28 11:23:01
Labas! Sėkmės Tau ir pirmyn! :)
2014-05-28 16:43:20
Arturas1 geriau daryk taip kaip nurodyta, nes as irgi pirmaja savaite sportavau daugiau,nei nurodyta,tai treneris pasake,kad nereikia persistengt,nes poilsis irgi labai svarbu :). Kunas turi atsigauti. Geriau pamazu i prieki,nei perlenkus lazda prarasim motyvacija :).
2014-05-28 18:59:09
Man labai patinka tamstos rašymo stilius :) Ar ne žurnalistas tamsta būsi? :) Šiaip manau, kad jei visko laikysiesi teisingai, tai 14 kg nuriedėsgreičiau nei per 6 mėn ;)
2014-05-28 20:27:18
Forumas Nr. 1 :) lauksim knygos :) :)
2014-05-28 23:26:52
Sveikinimai prisijungus. Sekmes! Palinkesiu neprarasti to startinio ryzto, entuziazmo ir valios besilaikant kilo.lt rekomendaciju :)
2014-05-29 00:15:32
ir kaip varzybos? :D as ziuredama zalgiris-neptunas, atlikau savo programa su dar didesniu malonumu, kai zali eme virsu krepsinio aikstelej ;)
2014-05-29 20:54:09
Dėkui visiems ir visoms už palaikymą.
O Aušrinei pasakysiu, kad aš tikrai nesidžiaugiau, kad Žalgiris laimėjo :) Nors dabar Vilniuje gyvenu, bet gimiau ir augau Klaipėdoje. Taigi my team lost :(

Na o dėl sporto, tai teisingai ir Neriute ir Kibirėlis pastebėjo (keisti vardai, ania, as tai savo dukros tikrai kibirėliu nevadinčiau, na bet laisvoje Lietuvoje turi būti laisva saviraiška :) ), kad nereikia persistengti. Paskui galima trūkį gauti ir beliks tik gulint lovoje girtis: matai, kaip aš stengiausi,variau, kaip tas kur upelyje gyvena, po savaitės paeiti nebegalėjau, kiek stipriai ''kačialinausi", o dabar pasitrempiau raumenis, tai nieko kito nelieka, kaip su chipsais ir alum prieš teliką sėdėti ir garsiai reikštis: "nu bet kai pasveiksiu, tai jau tikrai....nu jo ir praeitą kartą sakiau, kad tikrai, nu bet dabar jau tikrai, tikrai xe xe :)"
Todėl teisingai rusai sako: ramiau važiuosi, toliau nuvažiuosi.
Vakar po darbelio iš karto į sporto salę. Dariau kojas. Jei norite smagiai pasijuokti, įveskite į google paiešką "after leg day" ir paspauskite paveiksliukus. Garantuoju puikią nuotaiką likusiai dienai :)
Man pasisekė, jog anksčiau periodiškai bėgiodavau, tai išgyvenau šią treniruotę. Parėjau namo savo kojomis ir net be pagalbos į 5 aukštą užlipau. Bet naktis buvo įdomi.
Ryte turėjau važiuoti į Kauną. Aš nors kasdien nusistatau žadintuvą, bet visada atsikeliu be jo pagalbos, kokias 5-10 minučių iki jam suskambant. O šiaip visą naktį miegu, kaip užmuštas. Taip ir tą naktį po "legs day" atsibudau. Tamsu. Pagalvojau, kad jau laikas keltis, nes atsibundau. O aš atsibundu tik tada, kai laikas keltis ir niekaip ne anksčiau (nors mano šeimoje yra asmenų, kurie keliasi po kelis kartus per naktį į tualetą, bet aš ne iš jų, taip, taip, čia aš apie tą, kur mane burbuliuku vadina). Persiritau per lovos kraštą, nukritau. Užmerktomis akimis apsigraibiau-gyvas. Reikia keltis. Atsistojau , nuėjau į vonią, išsivaliau dantis, pareidamas nusprendžiau pažiūrėti, kiek valandų. Mobiliakas džiaugsmingai man sušvietė valandas: 01.30
"What a ....beep" Žinote, tokiais atvejais apima dvejopas jausmas:
1. Kaip parasyta aukščiau pilnas nepasitenkinimo ir tokios vaikisko pasipiktinimo-kokio velnio !!!
2. YESSS!!!-Į lovyte kuo greičiau, į lovytę, dar liko 4.5 valandos saldaus miego, valiooo!!!
Kaip patys žinote variantas numeris 2 visada laimi.

O dabar visų atsiprašau, bet žmona reikalauja dėmesio. Rytoi laukia ilgas kelias į Klaipėda, reikia išsiilsėti. O jei jums bus įdomu istorijos tęsinį apie tai, kaip pramiėgojau išvažiuoti, paskui mentams špygą rodžiau ir galų gale grįžes atgal į Vilnių nuėjau pasportuoti, parašysiu grįžęs iš Klaipėdos.

Labanaktis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS