Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Artūro dienoraštis
2014-05-26 21:50:05
Sveiki visi.
Šiandien prisijungiau prie projekto turėdamas aiškų tikslą: grįžti į vėžes :)
Amžius 36 metai, svoris: 105 kg. Ūgis 183. Tikslas: 85 kg po 6 mėnesių, maratonas kitais metais.

Prieš 2 metus ant mano dešinės rankos bevardžio piršto atsirado labai gražus auksinis žiedas. Gyvenimas iš karto nušvito kitomis spalvomis, įsuko į ''relaxines'' vėžes ir, kaip pasekmė, dar vienas žiedas apjuosė mane pilvo srityje. Ir jeigu pirmasis žiedas suteikė mano gyvenimui taip senai trūkstamos pilnatvės, džiaugsmo ir laimės, tai jo didesnė kopija (na ženkliai didesnė) atnešė tik savigraužą, saviplaką ir kasdien tirpstantį pasitikėjimą savimi.
Todėl, kai pradėjo atrodyti, jog kažkas pakeitė namuose veidrodžius iš normalių į kreivus, kur rodo iškreiptą vaizdą (mano atveju jie kažkodėl nerodo manęs liekno ir pasitempusio, o tik pilvotą ir kreivomis kojomis) ir žmona su meile mane pradėjo vadinti: ''mano burbuliuk'' nusprendžiau: gana. Laikas sugrįžti į formą. Į tuos laikus, kai ''veidrodine liga'' (damos, jei nežinote kas tai yra, pasiklauskite savo vaikinų) atrodė, kaip tolimas ir neįmanomas miražas, kai galėjau damą užnešti į 9 aukštą nesušilęs, laikydamas jos pirkinius dantyse ir koja atidaryti duris, kai 2 valandų pasivaikščiojimas netrodė tarsi kelionė į Everestą.
Ir šiandien, įsigijęs KILO.LT bei Impuls abonementus nuėjau į pirmą treniruotę. Grįžau namo , nors ir pavargęs, bet su šypsena veide. Žmonai parodžiau mano ateities valgiaraštį (ji su entuziazmu sutiko gaminti ir net i parduotuvę nulėkė nupirkti produktų) ir atsisėdau parašyti keletą žodžių čia.
Taigi mano pradžia tokia. Periodiškai dalinsiuosi savo progresu, įspūdžiais.
Pirmasis įspūdis toks, kad Andriaus atsiųsta programa ganėtinai intensyvi. Jau keis kartus maniau, kad ''nedatrauksiu''. Bet po pirmo šoko įsivažiavau ir visai normaliai pasportavau. Tikiuosi raumenys rytoi iš manęs nesijuoks :)
Šiai dienai tiek.
Visiems(oms) linkiu geros nuotaikos sportuojant :)
IKI
2014-05-26 21:59:52
Super rašymo stilius ir nuotaika. Sėkmės!
2014-05-26 23:35:54
Butinai stebesiu tavo progresa :)
2014-05-27 01:32:03
Va čia tai prisistatymas!!! Linkiu ir toliau neprarasti pakilios nuotaikos :)
2014-05-27 09:36:40
Sveikas. Puikus prisistatymas :) Pakėlė nuotaiką :) Sėkmės ir valios.
2014-05-27 10:36:33
Dėkui visiems už palinkėjimus.
Po pirmos dienos: kaip jau rašiau vakar vakare grįžau namo su šypsena veide. Su žmona prisėdome prie meniu. Na pas mane namuose ji yra kulinarė (tas ''pilvažiedis'' ne be jos nuostabiai gaminamo maisto pagalbos atsirado) ir rūpinasi maisto ruošimu. O aš-tik maisto naikintojas :)
Taigi ji pasiūlė nueiti į parduotuvę nusipirkti produktų. O aš apimtas pirmos treniruotės euforijos supratau, kad dabar esu ''žiauriai kietas'' sportininkas. Na, kaip žinote, sportininkas po intensyvios treniruotės, kad augtų raumenys, turi labai gerai pailsėti. Ištiesti kojas ant ''sopkutės'', apsiimti teliko distancinį ir medituoti :) Tai ir sakau jai: tu gal be manes nueik, ka?
Kai ji vargšė, nešina pilnais krepšiais, visa sulinkusi nuo jų svorio, įėjo pro duris, aš supratau, kad aš ne kietas sportininkas o niekam tikęs vyras esu. Visas toks susigėdęs del savo tinginio, sakau jai: prašyk ko nori.
Dabar, kai pagalvoju, tai jai pasisekė labiau nėi man. Ji, galima sakyti, susikūrė sau '' win-win'' situaciją. Ir pati pasportavo, krepšius benešiodama ir vyras apimtas kaltės jausmo jos įgeidžis išpildys. Štai ir moteriškas altruizmas...
Šiek tiek nukrypau.
Labai patiko tai, kad yra tokia funkcija: pirkinių sarašas. Superinis dalykas. Atsispausdinai ir pirmyn :)
Miegojau kaip kūdikis (nors kai kurios mamytės po bemiegių savaičių ar mėnesių su manim nesutiks) ir pabudau pusvalandis iki suskambant žadintuvui: 05.30. Ryte ant dviratuko ir į darbelį. Šiandien pagal programą turėtų būti laisva diena. Hm, manau, gal pasportuoti. Kaip galvojate?
2014-05-27 11:04:08
Siaip raumenims reikia laiko atsistatymui, todel ilsetis butina ir daryt pertraukas, kai pradesi ilgiau sportuoti ir dar intensyviau galesi sporto salei rodytis dazniau :)
Meniu ideja gera, bet jame yra dar daug minusu, pas mane kartojas tie patys produktai buna, labai nepotogu ir tenka ji pereshyneti paciam.
2014-05-27 11:17:12
Dėkui Zmėjau. Pažiūrėsiu, kaip jausiuosi vakare po darbo. Jei bus daug energijos ir raumenų neskaudės, tai eisiu į salę.
O dėl maisto, tai šį klausima palieku ekspertui: žmonelei :)
2014-05-27 12:54:55
Labai fainas pasiryžimas ir gera nuotaika, linkiu taip ir toliau, nors tikrai bus ir sunkių dienų. Jei nepaslaptis, kiek per tuos dvejus metus priaugai? (Aš taip pat žiedeliu pasipuošiau prieš dvejus metus ir tada draugių juokais siuntinėtas paveiksliukas su laiminga nuotaka ir užrašu Now I can get fat, nebeatrodo toks juokingas.)
2014-05-27 14:51:41
Jokia čia paslaptis. Kai su žmona susipažinau svėriau 91 kg. Ir tai jau atrodžiau pats sau nekoks. Bet tie 14 kilogramu taip po truputį prasmuko į mano gyvenimą. Praslinko priešas nepastebimai :)
Bet, manau, per sekančius 6 mėnesius šį klausimą išspręsiu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS