Motyvacija / Motyvacija / Kokios mintys,valia, zmones ar kt padeda laikytis dietos rezimo ir nemesti visko?
2014-02-09 11:05:12
Valgyti 5 kartus per dieną man nėra sudėtinga. Sudėtingiau susilaikyti nuo netinkamų produktų, todėl jų neperku ir namuose nelaikau, nes jeigu būtų koks šokoladas, tai aš jį sunaikinčiau. Na, ne iš karto, bet kiltų kokią dieną didesnis noras ir tada visą sudoročiau. Būna žmonių, kurie gali laikyti namuose saldumynus ir kasdien suvalgyti po 1-2 (kas man neatrodo didelė blogybė), o aš taip negaliu. Pagundas sunaikinu iš karto. Sportuoti pradėjau tik vakar, tai koks kas dar nežinau, kas mane motyvuos. Svarbiausia išsimiegoti, nes turiu kartais polinkį mažai miegoti (ne todėl, kad man nesimiega, tiesiog vėlai nueinu miegoti), o tada jau nebus nei noro, nei motyvacijos, ir valgyti daugiau norėsis.
2014-02-10 20:53:26
Svarbiausia manau įsikalti į galvą, kad tai ne dieta, tai sveikas ir teisingas savo kūno maitinimas, nes visokie čipsai, aliejuje kepti karbonadai, plaktos grietinėlės ir alkoholis nuodija mūsų kūnus, ir žinoma daro mus bulkutėmis, riebulkomis, na tikrai 100 proc nėra nei vieno apkūnaus laimingo žmogau, tikrai nėra, kiekvienas nori gražaus, sveiko kūno, tad visiems sėkmės pradedant naują gyvenimo etapą, aš jau taip gyvenu 4 metus, ir esu laiminga :) labai noriu kad daugiau žmonių būtų laimingi:)
2014-02-11 20:15:52
Na kas man padeda siekti belenkokių tikslųMano nuomone kaip ir visur, reikia neverkt ir neieškot pagalbos o paimt ir padaryt, įsisamonint, kad jei ne pats tai niekas kitas už tave to ir nepadarys. Muštruot pačiam save ir nepasiduot pačiam sau. Viskas, paimi ir darai, šaltas protas va kas padeda siekt tiksų, na bent man... Beje labai dažnai viskas ką darai nuosekliai priversdamas save tampa įpročiu,kurio nebedaryti jau nebegali. Kažkur skaičiau, kad norit susiformuoti įprotį reikia jį kartoti 21 d. o 22 jau nebegalėsi be jo gyvent.
2014-02-25 11:39:16
Per 2 mėnesius numečiau 4 kg,nors valgydama pagal sudarytą meniu,taip išeina ,kad valgau daugiau nei prieš tai,nes dabar maitinuosi reguliariai,nevalgau bet ko.Sportuoju tiek pat kaip ir anksčiau,tačiau tik taip maitinantis pradėjo kristi svoris.Labai džiaugiuosi.Ir visai nesunku atsispirti bet kokioms pagundoms.
2014-02-25 14:25:06
Jeigu kartais ir nukrypsti nuo savo planų, po šių "klaidų" norisi kuo greičiau grįžti prie savo rėžimo, nes tas jausmas kai tirpsta kilogramai, nesvarbu greitai ar ne, kai jauti sustiprėjusius raumenukus, čia yra didžiausia motyvacija. Tai kaip priklausomybė :) Ir šiaip kilo.lt komanda yra nuostabi, kuri mums padeda keistis :)
2014-02-26 15:36:58
Pirmiausia tai savo tikslo siekiu dėl savęs, matau rezultatus, jaučiuosi daug energingesnė, žvalesnė ir žinoma jaučiuosi gražesnė. Tai padeda man laikytis tokio rėžimo, bet žinoma labai motyvuoja ir aplinkinių komplimentai dėl gražėjančių formų, labai užveda ir kilo.lt komandos palaikymas...
2014-04-30 22:26:10
Sveiki,
įdomu, ar klausimo uždavėja dar yra su mumis :) Tikiuosi, kad taip, arba bent jau, kad pasiekė savo užsibrėžto tikslo.
O atsakant į klausimą, ką darau, kai apima noras pavalgyt: stengiuosi, kad namie būtų šviežio kopūsto, ir kai ateina silpnumo akimirka, nueinu ir nusiskinu keletą lapų - ir skanu, ir sotu :) O dėl noro viską mesti, to per mėnesį laiko dar man nebuvo, bet nuo visokių pagundų ginuosi mintimis apie "lucky day" :) o kai ji ateina, jau ir norai būna pasikeitę :)
2014-05-05 15:27:32
"ar tai ką darai šiandien, nuves tave ten, kur nori būti rytoj"
2014-05-06 13:38:31
Man tokiu atveju irgi padeda mintys apie lucky day :) pagalvoju, kad šiandien neimsiu to saldainio ir galėsiu jų suvalgyti per lucky day, o atėjus tai dienai kažką suvalgai ir daug nebesinori :)
2014-05-08 10:34:58
Jo,su ta lucky day taip įdomiai gaunasi,atrodo viską imsi valgysi,bet kažkaip truputį paragauju ir viskas,visą savaitę svajojau apie fri bulvytes,bet kelias suvalgiau ir užteko:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS