Motyvacija / Motyvacija / Kokios mintys,valia, zmones ar kt padeda laikytis dietos rezimo ir nemesti visko?
2014-01-23 20:46:22
KIekvienam savo pasirinkimas :)
2014-01-23 21:14:39
Ziuresim kiek pats tempsi :D
2014-01-23 22:37:11
Gnomai, o kodel nori mesti? Sunku pratintis prie tokios mitybos?
2014-01-23 23:48:26
aukščiau nosį..daryk, kaip aš..žinai, ko negali, kada negali, bet jei nori pavalgai, gal mažiau nei visada.. man labai retai užeina, tai gal dėl to lengva.. man nepatinka ta frazė, kad gero žmogaus turi būti daug. turi būti jo gerumo daug, todėl tikrai nesėdėsiu susiraukus ir nepatenkinta, nes noriu to šašlyko, geriau jau extra 10 min pabėgiosiu..yra riba, kada jau kenkia sveikatai, yra kita riba kada kenkia tavo emocinei būsenai.. aukso viduriuko visiems ;)
2014-01-24 08:20:22
Gnomai, nepasiduok...
2014-01-24 16:22:35
Panos negedinkit manes cia taip :D
2014-01-24 18:53:50
Mes negėdinam, mes palaikome tave ;)
2014-01-24 22:44:47
Realiai nea tikrai dar nemesiu sito reikalo, kad ir kaip noretusi :D Cia buvo testus, tikru zmoniu kurie yra tikri ir kazka kazkada gali pagelbeti ir palaikyti, o kiti neislaike testuko :D
2014-01-30 13:46:09
Del pasidavimo tai isties ateina toks momentas kai norisi sigrizti i "normalu" gyvenima. Skaitau cia atsiliepimus ir pastebejau kad po 2 savaiciu didziausias azartas apima, nes jautiesi gerai atsilaikes, pasieki siokiu tokiu rezultatu ir atrodo kad jau niekada niekada negrisi i buvusias vezes.
Bet po 4 savaiciu, bent jau mane, yra apeme kardinaliai skirtingos nuotaikos....rezultatai lyg ir yra bet ju mazoka, visi aplinkui valgo geria,...ir tik man neduoda :) Norisi viska mesti....tai gerai kad kilo.lt abonementa 3 menesiams issipirkau tai tuo save ir motyvuoju, kad tikslas buvo atsilaikyti 3men o ne 1....vadinasi reikia laikytis. Zodziu po savaites didesniu/mazesniu nusizengimo planuoju susiimt! Sekmes man ir jums visiems!
2014-02-08 13:24:29
as jau programoj 2 savaites. pirmaja savaite kaip tycia apsirgau, tai mano dieta buvo siek tiek su nusukimais (tai valgiau, tai ne, ir daug sriubu valgiau). antra savaite jau siek tiek labiau disciplinuota (nors irgi ne viska pavyksta padaryti (megstu labai obuolius, tai vakare ir pagrauziu ar naminiu abuoliu sulciu isgeriu (skiestos su valndeniu)). tai kol kas baimes jokios nera. bet jauciuosi jau lengvesne. dieta ir pasirodo ne tokia baisi, tai man atsiranda vis labiau motyvacijos, nes nebelieka kazkokiu baimiu ar kazkas panasaus. tad po truputi isivaziuoju :))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS