Mityba / Sveika mityba / gal kas galit patart kaip pradeti laikytis dietos butu lengviau?
2014-05-19 21:49:06
kaip pradet laikytis dietos man sunku ypac vakare norisi valgyti
2014-05-19 22:25:35
Visada is pat pradziu sunku,kol organizmas apsipranta. As patarciau tarp valgymu gerti kuo daugiau vandens ir po vakarienes taip pat :). Bent man padeda :). Ir butinai laikykis rezimo,kas kiek valandu priklauso valgyt ir koks kiekis kcal.
2014-05-20 09:55:03
Kaip Neriutė rašė, gerk vandenį. Kai būna sunku ištverti, o tai būna kiekviena diena, einu kažką daryti ;) Žodžiu, tai sunkus darbas su savimi- saviugda.
2014-05-20 20:56:38
Asmeniškai aš, kai noriu vakare valgyti, ta sugraužiu morkyte :) nežinau kiek čia blogai, bet vakare taip pat negaliu būti nepakramsnojus )
2014-05-20 21:54:16
Man irgi sunkiausia istverti vakarus- nes jau ilgus metus pas mus tradicija su vyru-kai vaikai sumiega mes dar po saldumyna butinai suvalgom prie TV ( o tai buna ledai ar sokoladas ar kazkas tokio saldaus...) va sito iprocio sekasi sunkiausiai atsikratyt....reiketu kazkuom keist saldesius. Bet cia toks dienos prizas uz visus nuveiktus darbus abiems :) Todel labai sunku isgyvendinti sita iproti. As dazniausiai begu miegot, vos tik pajuntu, kad ima kamuot alkis :) Kol kas tai labiausiai pasiteisinanti praktika man :)
2014-05-20 22:38:53
Morkytes -gerai :),jos malsina apetita.
2014-05-20 23:34:33
as tai kai uzsimanau vakare kazko skanaus, issiverdu mėtu su citrusais arbatos ir koki traputi sugrauziu. kartais uztenka tik arbatos. tas metu skonis kazkaip patenkina mane ir tada jau i lova su patenkintu skranduku :) man asmeniskai pradeti laikytis dietos nebuvo sunku. sunkiau atsilaikyti ir visko nemesti, kai uzeina saldumynu edimo bangos :(
2014-05-22 19:43:30
uzsiklijuokite ant saldytuvo grazuoliu nuotrauku ir paziurekite i jas pries atidarant saldytuva,beziuredama isgerkite vandens su metom ir citrina ir isigilinkite--ar tikrai norite valgyti ???
2014-05-22 20:28:49
Atrodo problema visiems ta pati: istverti vakare. Man irgi labai padeda vanduo. :) Na, o kas liecia grazuoliu nuotraukas ant saldytuvo, tai manyciau turetu buti atvirksciai: kuo storesniu zmoniu nuotrauku reikia. Tada tikrai suims nerimas, kad greitu metu galima tokiu tapti ir atsiras motyvacija. ;)))
2014-05-22 21:10:28
galima ir taip,zinoma.... bet graziau siekti grazaus,nei baisetis baisuokliukais,ka ir taip veidrodyje matai...gal siekis pirmyn labiau teigiama,nei baisejimasis,kas yra neigiama...kas kam-kiekvienam pagal poreikius,zinoma,kas labiau veikia
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS