Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / sulieknėti iki vestuvių
2014-05-29 15:12:44
Japonka, sveika prisijungusi ;) Smagu daugiau mamyčių matyti :)
2014-06-05 11:42:46
Labas :) mano mergytei metai su trupuciu. Dabar labai bemieges naktys, sunku laikytis bet koio rezimo..

Taigi. Buvo savaite NEDietos.. Trys gimtadieniai, vaises, ner kada sportuoti.. Grizo kilogramas mikliai.

Liko 2,5 savaites iki vestuviu. Svoris 68,8kg. O jau sukneles reik eit matuotis... Sportuoju daugiau, kaloriju skaiciu susimazimau iki 1500 nuo vakar. Zodziu, grizau i doros kelia. Tikiuosi numesti 2kg iki vestuviu, o noreciU 3..
2014-06-14 12:00:27
liko LYGIAI SAVAITE iki vestuviu.
Svoris 68, nebenoriu laikytis dietos. kazkaip dingo kantrybe ir motyvacija... o iki mano norimo svorio liko dar 4kg.

...kaip rasti motyvacijos ir uzsidegimo?
2014-06-15 00:18:04
Zuikiss, gali buti, kad svoris sunkiai krenta, nes maitinate. Man po pirmo vaikelio nekrito, kol maitinau, paskui be dideliu pastangu beveik grizau i buvusi svori (liko 3 kg.)
2014-06-15 00:19:58
Papildau: kol maitinau, nekrito net kai sportavau 3-4 kartus ir stengiausi amaziau valgyt. Aisku, man truko drausmes :) ir nepraleidau progu uzkasti vaisiu ir pan. tarp valgymu, arba suvalgyti vaikisko maisto likucius ir t.t.
2014-06-15 23:00:04
Zuiki, laikykis. Juk per vestuves turi atrodyti nuostabiai !!!! As netgi siulyciau susirast internete kokia trumpalaike veiksminga dieta, juk dar savaite turi. :) per savaite galima daug numest. O po to vel galesi gryzt prie kilo.lt ir mest pamazu.
Stiprybes ir sekmes Tau !!!!

2014-06-16 09:42:15
Pritariu Dijai, prieš vestuves ir aš ėmiausi drąstiškų dietų (bet veiksmingų, tiesa trumpalaikis tas veiksmingumas, bet juk tik tiek ir tereikia gražiai atrodyti norint greitai). Nors nežinau, ar galima tai pavadinti dieta, galbūt labiau organizmo išvalymas, nes 5 paras gėriau tik vandenį. Tokį nenormalų būdą pasirinkau, nes niekaip netilpau į suknelę, tiksliai nepamenu, bet nukrito apie 3 -3.5 kg. Tiesa, po dviejų savaičių medaus mėnesio gryžau su kur kas didesniu pliusu :)))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS