Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / sulieknėti iki vestuvių
2014-05-16 16:32:49
Tai štai. Ir mano išpažintis. Po nėštumo niekur nedingo kilogramai... Sportavau 3 menesius aktyviai, po 3 kr per savaitę, nustojau valgyti saldumynus. O svoris nuolat 71-72. Ir daryk ką nori. Ūgis 163. Pradėjo skaudėt nugarą, sporto klubą mečiau.

Tada atradau kilo.lt. Per pirmas dienas nukrito iki 69.9. Bet svaigo galva, labai pieno sumažėjo (maitinu leliuką). Tad padidinom kalorijų skaičių iki 1800. Dabar jaučiuosi geriau. Pasak dietologės, laikantis programos turėtų per savaitę nukristi 1% kūno svorio, t.y. apie 0,7kg. O per praeitą savaitę (nors laikiausi dietos ir sporto) nukrito lygiai... 0. Svoris 69,9. Labai jau demotyvuoja ir noriu torto!

O mano vestuvės už 5 svaičių...numesčiau bent tuos 3,5 (5*0.7) - ir tai jau būčiau patenkinta.

Vat tokie reikalai. Rašau čia, nes manau, kad aplinkiniams klausyti kaip aš savim nepatenkinta - nieko gero :))) O čia būsiu suprasta.
2014-05-17 01:18:27
Gal ir netiks mano pastebėjimas, nes tekėjau be vaikų, bet prieš pat vestuves buvo tiek rūpesčių, kad per mėnesį visiškai iš oro numečiau 5 kg (nuo 80 iki 75). Tą dieną net nebebuvo kur korseto betraukti, suknelė sukinėjosi aplinkui :) Ir tie kilogramai negrįžo greitai.

Tiesa, per porą metų svoris iš gero gyvenimo užaugo su kaupu ir dabar bandau jį mesti.
2014-05-17 09:25:23
Sveika, prisijungus prie mūsų! Manau tau trūksta poilsio. Ar kūdykis ramus, ar gerai miegi nakties metu?
2014-05-17 14:59:57
Kai mano lėlei buvo 5 mėn., užmigdydavau ją ir 21 val. į trasą geram krosui, per mėn. - 5 kg buvo. Bet tinka tik, jei bėgiojimas patinka. Man tai lyg meditacija, galimybė pabūti su savo mintimis vienai.
2014-05-17 21:25:01
Conti, girdejau, kad visos meta kilogramus, nes labai stresuoja, nieko nespeja ir visur bega pries vestuves :) mes ruostis pradejom pries pusmeti ir praktiskai viskas jau yra paruosta. turiu grazaus laiko visokiems darbeliams kol bunu namie su vaiku, tai manau man nekris tiek.
Snopa... skaudi tema :) jei per nakti pabundu tik 3 kartus maitinti - tai rami ir gera buvo naktis... :) o dabar daznai vaikui dantys neduoda ramybes, tai ir 6 ir 8 tenka pabusti.. salia miega, niekur neinu, bet poilsis ne koks. taciau pamiegu ryte su ja, kas padeda atsigauti. neabejoju, kad tai trukdo normaliai medziagu apykaiatai, bet negaliu nieko pakeisti kol kas.
Lung, neseniai pradejau begioti. ir apsirgau po savaites... bet grisiu prie sito reikalo :) begioju diena, kol miega pietu miego vezime - mociute paziuri.
ir siaip, aciu uz palaikyma :)
2014-05-19 13:45:10
Joooo... Gimus ketvirtai lėlytei svėriau apie 77 kg, po to labai greitai priaugau 10kg. Bandžiau numesti, bet neskmingai... Rezultatas, per beveik keturis metus 93 kg! Suvokiau, kad privalau rasti laiko, poilsiui ir ramiam pavalgymui. Bet tai buvo tiesiog neįmanoma su tokia didele šeimyna. Bet dabar, kai mažoji paaugo, reikalauja mažiau dėmesio galiu vėl išnaujo mokytis lėtai valgyti, valgyti tam tikru laiku. Jokių užkandukų, jokio chaotiško maitinimosi :)
2014-05-19 14:57:43
Zuikiss, niekada nesakyk niekada ;) mes irgi pradėjom ruoštis iš anksto, viskas buvo suruošta, planavau kruopščiai, bet paskutinėm savaitėm visada išlenda kažkokių smulkmenų. Atrodo ir nestresavau baisiai, ir nelaksčiau kaip akis išdegusi, bet svoris nukrito ir paskui negrįžo staiga.
2014-05-20 14:27:35
Snopa, ketvirtai? :) oho, sveikinu, stipri moteris esi :)

o man dabar sekasi taip:
sestadieni privalgiau tortu (degustacija vestuvems :) bet tai mano lucky day).
dabar jau sveriu 69. apimtys nepakito. saldumynam potraukio didelio ner, plano laikausi.
emociskai jauciuosi sudinai, nes nemiegu naktim jau savaite...
sportuot irgi bandau saziningai. begiot neiseinu - persalus, pratimus padeda daryt vaikas lipdamas ant galvos :))
2014-05-29 13:33:34
Zuikiss, kiek tavo lėlytei ar lėliukui? :)
2014-05-29 14:53:46
Sveikos, aš po pirmo leliuko, kuriam jau dabar 10 metų kaip priaugau 25kg iki 85kg, tai dabar po antro bandau su kilo.lt susigražinti buvusį svorį. Mane irgi dažnai ant saldumynų traukia, tiesa prisijungiau tik vakar, tai kol kas motyvacijos daug, noro daug ir netgi sportuoti radau šiandien laiko :) Mano mažajai tik 10,5mėn, gauna mano mažoji dar mamos pienuko, tai tikiuosi, kad dar pamaitinsiu. Nenuleiskim rankų, nenukabinkim nosių - viskas pavyks - svarbiausia tikėti ir sulaukti kitų palaikymo :) Tikiuosi užteks optimizmo :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS