Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2014-09-30 09:18:44
Oho, kaip seniai cia buvau :) Kolkas mano svoris nepajudejo is mirties tasko. Bet sianakt buvo kazkas naujo! Tokia alkana jauciausi, kad net atsikeliau apie trecia valanda uzkasti. O siandien pirmiausiai atsikele alkis :) po to jau tik as. Senai taip bebuvo....
2014-10-31 09:27:01
-6,7kg per puse metu. Manau neblogai padirbejau, nes buvo ne vienas nuopolis. Dar reikes dirbti ir dirbti. Svarbiausia, sistema veikia!
2014-10-31 10:15:08
Sveiki,esu naujokė, esu tik savaite, nors ir laikausi parinktos dietos, sportuoju pakankamai pagal sudarytą treniruotę, plius dar prisidedu kardiotreniruotę, bet svoris nenukrito, bet priaugo plius 1 kg, pirmomis dienomis jaučiausi labai lengvai, bet paskutinėmis dienomis, raumenys skauda, kūnas apsunkęs....Kas vyksta? Tai normalu?
2014-10-31 10:16:18
Mia visu pirma patariu susikurt savo tema. O visu antra manau reiktu parasyt zinute mentoriams ;)
Snopa manau rezultatai tikrai geri ;) svarbu islaikyt bendra kuno tonusa ;)
2014-10-31 21:29:58
Snopa, pokyčiai į minusą visada yra gerai! O kaip apimtys? Kartais apimtys labiau jaučiasi nei svoris :)
2014-11-01 01:29:04
Oficialiai per 4men 6kg. neoficialiai per 5 men. 9kg.
2014-11-01 18:04:39
Mia, sveika prisijungus prie musu! Taisingai Smiltuze parase, tokiais klausimais kreiptis i mentoriu. Tiesiog rasai klausima ir paros begyje atsako :)
2014-11-01 18:08:55
Krysta, senai nebematuoju apimciu. Uztenka man, kai matau krentanti svori. pasisveriu ir tiek. O apimtys sumazejusios, jau pradejau po truputi keisti garderoba :)
2014-11-02 18:09:32
Nezinau kaip jum, bet kai atidarau si puslapi daznai norisi pasakyti "Sveiki, as Jonas Alkoholikas" :/ Niekaip negaliu atsikratyti sios bjaurios minties :( Tikriausiai del to, kad visdelto esu priklausoma nuo skanaus maisto ir desertuku :( O paskutiniu metu visa seima pamegom sushius :) Geris.... Juos valgom mazdaug du kartus per men ir dazniausiai ne per mano "lucky day". Bet negaliu ju nevalgyti :( Ir dar daznai buna, kad vyras ko labai skanus pasidaro vakarienei ir sedi taip pasigardziuodamas valgo. Ir jeigu as prisedu salia jo katino akim "duok ir man gabaleli isbadejusiai liaudziai". Jis su tokia nugaletojo sypsena sedi. Oh.... Tuo momentu galeciau vien zvilgsniu ji nusauti! Ir jokio palaikymo is seiminyksciu, nes visiem patinku tokia kokia esu dabar - sultinga. Galeciau viska mesti, bet tada isiterpia savigrauza ir prasideda" O kaip tavo tikslas, o tai kur desi sukneles, kurias nusipirkai dviem dydziais mazesnes ir tau nagaila viska mesti?! ir t.t." :D Ir vel tada susiimu iki sekancio "te pasiunta visos lieknejimo programos" :)
2014-11-02 21:19:39
Pats didžiausias 'peilis' siekiant rezultato yra sau sakyti 'aš tiesiog negaliu; aš nesugebu; man "tiesiog" neišeina".

Sakyk geriau sau: "labai norėčiau to desertuko, bet kas mane valdo - mano instinktai ir apetitas ar aš juos? Ko aš noriu - šiam momentui paskanauti ar per trumpesnį laiką numesti svorio?"

Mintys materializuojasi... Jei sau nuolat kartoji mintyse, kad gali, padarysi, nugalėsi - taip ir bus. Besiskundžiantiems ir dejuojantiems kaip viskas blogai ir kiek daug pagundų manau apskritai nėra ką bepasakyti :) Sportuoju su kilo 4 savaites ir pirmas tris iš jų absoliučiai jokio efekto nebuvo (siekiu priaugti raumeninės masės) - tai ką man kažką kaltint reikėjo ar skųstis? Tiesiog nuolat sau kartojau "pasižiūrėk, deda žmonės foto su pokyčiais, kuo tu prastesnis? Laikykis plano ir pradėsi judėt į priekį". Na ir ką - per paskutinę savaitę bac ir staigiai pradėjo augt svoris - +1.5kg jau, liko ~4-6kg ir būsiu patenkintas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS