Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2014-08-19 19:30:47
sveikos mazute,jungiuosi ir as prie jusu, as cia jau antra savaite,bet is pirmos saviates saziningai atsilaikiau tik tris dienas:) visiskai neturiu valios,bet per ta savaite nukrito 2 kg:)
2014-08-21 10:21:24
:) Sveika Deimant, tai juodas darbas su savimi. Valgyti, tai kas surasyta ir pagal valandas nesudetinga. Gerti vandeni, ne visada iseina isgerti tiek keik reikia. Sportuoti galiu, bet negaliu pakesti ziurovu. O kur dar pagundos, daznai buna vietoje"lucky day" "lucky weekand" Ir sudetingiausiai susitvardyti, kai esu pervargus.
2014-08-23 07:32:31
Labuks, taigi tu jau nemažai pasiekei, šaunuolė :) Aš neturiu "lucky day''. Man taip lengviau. Nors ką man kalbėt dar tik savaitė su trupučiu kai esu čia :) Bet kol kas niekas manęs nesugundo :) Gal dėl to tokios dienos nesirinkau kad kaip tu Snopa rašei ta diena nevistų į savaitgalį ar visą savaitę :) Man kai labai sunku susitvardyt imuosi kokios nors veiklos, kad dėmesį nukreipt kita linkme :) Taip sako ir vaikus besiožiuojančius reik auklėt :))))) Ir bent su manaisiais tai veikia :)
2014-08-28 22:39:11
Sia savaite save pagavau, kad kilo.lt atsidarau tik tam, kad forume pasirasineti :D Tikra moteriske, bi tik paplepet :DDD
2014-08-29 07:53:46
O plepant irgi svoris krenta :D ypač virtualiai. Pagalvok kokie laibi pirštukai bus nuo klaviatūros minkymo. Sėdimąją pakeli sportui, o pirštams ką? sporto nereikia? :DDD O kur dar geros emocijos. Užsuki čia, paplepi, ir jautiesi laiminga kaip šokolado privalgius, tik kalorijų apskritas 0 :) Dietologė ir treneris suteikia peną tavo kūnui, o mes - tavo dvasiai :D
2014-08-29 09:28:16
as irgi tik atsikelus isijungiau kilo :),gaila kad tel nera forumo,tai ir darbe sedeciau isijungus :)
2014-08-29 17:11:23
:DDD Kaip gera tureti bendraminciu :)
2014-08-29 17:25:21
čia ko gero kitaip ir negali būt. Visi čia to paties. Tie kur susiraukę tik sveriasi ir žiūri į valgiaraštį manau sunkiau svorį meta nei mes - su gera nuotaika :)
2014-08-29 17:47:26
100procentu pritariu ewaldina ;). man bendraujant lengviau svoris krenta :D
2014-08-29 17:47:26
100procentu pritariu ewaldina ;). man bendraujant lengviau svoris krenta :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS