Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2014-07-10 08:22:54
nors esu aš čia tik 2 savaitės ir sažiningai laikiaus tik savaite rėžimo, nes kita savaite buvau atostogose šiltuose kraštuose, bet sugebėjau jau numest beveik 2 kg ir jie neataugo :) labai džiaugiuos :) db vėl grižtu prie rėžimo ir sporto. o čia būsiu 3 mėn :)
2014-07-24 13:22:17
Sveiki visi! Grizau is po atostogu, tikejausi aplenkti pagundas bet deja, deja.... Nesigailiu ne del vieno kasnio patekusio i burna, nes zianu, kad visu siu patiekalu nevalgysiu apie metus laiko :) Riebus lietuviski patiekalai, rukytos kiauliu ausytes, naturalus ledai, prancuzisi ir italiski pyragai ir kitas geris. Taigi grizau prie iprasto maitinimosi plano :) Tik deja svarstykles streikuoja, nerodo skaiciu!! Reikes jas pakrapstyti arba naujas nupirkti :) Vakar bandziau pasportuoti, neatlikau visu pratimu, pavargau :D Raumenu tonusas labai prastas :( Zodziu, lyg ir pradedu viska is naujo. Superinis jausmas, jauciu euforija!!!
2014-07-24 13:27:38
Oi Snopa, prajuokinai su tom svarstyklėm, kurios skaičių nerodo :D
Per tokius karščius ir ašmielai kibiriuką natūralių ledų sukapočiau...
2014-07-25 00:38:32
Aha... Svarstykles pakrapsciau, tai dabar isviso nieko neberodo :/ Teks garbingai palydeti i konteineri :) Mmmmmm RamRam, seile varva vien pagalvojus apie naturalius bananu skonio ledus.
2014-07-26 12:29:11
.......Norisi pasidalinti saldzia melancholija, bet suprantu, kad nerandu zodziu aprasyti...............
2014-08-09 19:41:02
Dziaugiuosi savimi grizau i doros kelia :) Jeeee!!!!! Sunku sportuoti, bet zinau koks mano tikslas, net neperku nauju drabuziu rudens sezonui. Nes nusiteikusi po poros menesiu pirkti drabuzius bent vienu numeriu mazesnius :)
2014-08-09 19:42:41
Šaunuolė Snopa! :)
2014-08-09 19:43:20
Nerasau rezultatu, nes kaip ir nepasikeite tik -500g per savaite. Ne tiek ir daug, bet minus :)
2014-08-09 19:45:59
O koks dabartinis tavo svoris? :)
2014-08-19 17:00:23
Dabar mano svoris 85.9 kg. Per paskutine savaite priaugau 500 g. Bet pati kalta :) Valgiau lyg ir pagal maitinimosi programa, bet nuovargis padare savo (buvo persivalgymo priepolis) :) Bet manau viskas bus gerai.
Dziaugiuosi, kad pasibaige atostogos, bus daugiau disciplinos :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS