Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2015-02-11 12:11:31
Džiaugius tavo motyvacija, Snopa! Lauskiu atsiliepimų :)
2015-02-16 14:41:02
Begau..... Malonumo nepajutau.... Pirma savaite 8 min begimo ir 9 min ejimo. Sunku sureguliuti laika, nes miksuojasi; 2min begimo, 2min ejimo ir t.t. Tik paskutini karta yra 3 min ejimo :) Gal kazkoki spec, aparaciuka nusipirkti.... Taigi reik kazkaip sugalvoti, kaip tas minutes skaiciuoti.
2015-02-16 15:30:56
Snopa, tam yra programele ismaniesiems, tik va del pavadinimo reiktu drauges paklaust, o gal cia atsiras zinanciu ;)
2015-02-17 08:34:16
Snopa, džiaugiuos, kad bandai :) aš vakar pusdienį praleidau vaikščiodama aplink miestą, saulėtas oras buvo puikus motyvatorius :)
2015-02-17 10:23:19
Snopa, šaunuolė. Net ir 2 min bėgimo ar ėjimo, jau žingsnis į preikį :-)
Aš kai praėjusį pavasarį pradėjau bėgioti, tai, naudojausi programėle Endomondo. Joje yra krūvos jau supaketuotų pasiūlymų. Kas labia gerai, jie ne tik tau pasako "O dabar bėgam, o dabar einam...." ir tt. Bet ir įvardina statistiką ir tt. Tuo pat metu ir mėgstamos muzikos motyvacijai gali klausyti. Man išvardinti variantai yra nemokami. Yra ir Premium paketas, tai ten su visam galimybių prūdas.
Aš atšilus orams vėl judėsiu :-)
2015-02-17 10:27:06
Slimline, ačiū už pavadinimą - reiks ir man parsisiust ir varyt kur į parkus, gal net aš pradėsiu bėgiot :)
2015-02-17 10:39:10
Dee, šiaip labai gerai yra ir vaikščioti aktyviu tempu. Jei viršsvoris didelis, tai bėgioti net nerekomenduojama. Eidama valandą geru tempu sudeginsi apie 500 kcal. O jei dar su mėgstama muzikyte, tai ir nepastebėsi kaip ji praėjo :-)
2015-02-17 10:45:29
Slimline, vat vat :) vakar kokias 2 valandas intensyviai pravaiksciojau be muzikos.. namo prispyre tik valgymas... o saule i kiema kviete... :)
2015-02-17 13:24:19
Slimline, aciu uz pavadinima :) Ieskosiu programeles.

2015-02-18 08:18:52
vakar isbandandziau ta programele vaikstant - labai patiko :) manau reiks kasdiena naudotis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS