Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2015-02-04 14:41:12
O aš turiu tokį klausimą, tarkim palaipsniui mažėjant kūno svoriui, ar yra atsižvelgiama čia į rekomenduojamą kcal skaičių? ta prasme ar jie mažina tas kalorijas automatiškai ar reikia pačiai jiems rašyt?

Šaunolė Snopa ir sėkmės ;)) man dar tik pradžia čia ;))
2015-02-04 15:44:48
Melodica, geriausia dėl visų kcal pokyčių rašyk jiems tiesiai :)
2015-02-06 10:19:01
melodica, jei Jums nustatyta 1200 ar 1500 kcal (kaip daugeliui čia), tai kad nėra kur mažinti :) Mažiau, nei 1200 kcal dieta, gali būti pavojinga sveikatai.
2015-02-09 12:01:06
Melodica, jeigu maitiniesi grieztai pagal maitinimosi plana, nemanau, kad visas kalorijas suvartoji :) Pripazinkim, jei gaminam grieztai pagal recepta, tai lieka arba kitam kartui, arba galima pasidalinti su seimos nariais ;)
2015-02-09 12:08:05
Preita savaite nepasisveriau :/ Bet butu + Esu patinusi, arteja dienos.....
Parsitempiau is drauges savo stacionaru dvirati :) Is pradziu leidau vaikam atsidziaugti, dabar as jau po truputi bandau minti dvirati :)
2015-02-10 09:48:47
Pasisveriau +800g. Taip ir turi buti, nes net jauciu kaip liuliuoja poodinid sluoksnis :/
2015-02-10 14:47:25
Snopa, per dienas tikrai svoris padidėjas būna.. džiaugiuos, kad man svėrimasis išpuolė jau po jų,.. nes kitaip jaučiu būtų tikrai +1kg buvęs... o dviratį paminti gerai :) aš tai beveik kasdien pasivaikščiot išeinu..
2015-02-11 09:30:27
Dee, sutinku, pasivaikscioti labai smagu. Nieko nera geriau uz gryna ora :) O dvirati minu, kai labai prastas oras lauke. Niekada nemegau begimo, bandysiu nugaleti dar viena "nepatinka". Vakar internete susiradau lentele, kuria pavadinau " Kaip prisipratinti begima". Bandysiu!!!
2015-02-11 10:17:18
Snopa, aš nemanau, kad bėgimu užsiimsiu, nebent buvęs treneris kur horizonte atsiras - labai gerai motyvuodavo :) o dabar mano sportas - reabilitacija su pasivaikščiojimais :) laukiu pavasario, kol į darbą su dviračiu galėsiu važinėt :)
2015-02-11 12:08:06
O as bandysiu laikytis rastos lenteles nurodymais. Miksuosiu begima ir ejima :) Kaip tik sestadieni ir sekmadieni neblogas oras :) Paskui aprasysiu ispudzius ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS