Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2015-01-27 10:22:00
Rasyt, bandziau as maitintis pagal maitinimosi plana. Svoris krito ir tuo labai dziaugiausi. Bet koja kiso sventes, visokios kitokios pagundos (rukyta mesyte is LT, lietuviski patiekalai ir t.t.) Dabar pusryciam suvalgau tai ko noriu, tai gali buti ir riebi kiausiniene su lasinukais ir dviaukstis sumustinis su mesa ir darzovemis. Tik tiek, kad stengiuosi isgerti vandens kiek reikia ir bandau valgyti tokiais laiko tarpais, kaip maitinimosi plane. Ir jokiu uzkanduku tarp valgiu :) Svoris krenta nors ne taip ispudingai, kaip anksciau.
2015-01-31 13:20:04
-700g :) Tokiais tempais tolyn, tai vasara pasitiks nebe kubiliukas, o stirnele :D
2015-01-31 13:29:34
Sveiki, mieli kolegos!:) Noriu, pasidalinti savo nuoskauda su jumis ir paklausti patarimo. Antradienį bus praėjusi savaitė kaip aš čia. Mano ūgis yra 169cm, sveriu 73kg, noriu numest apie 10kg. Su mityba viskas tvarkoje, skaniai valgau ir esu patenkinta, bet šiandien užlipus ant svarstyklių sunerimau, NES SVORIS LYGIAI TAS PATS! Kaip ten sako ir gėda ir bėda?? O dar pagal mitybos tvarkaraštį, man rytoj cheat day, tai kas bus po jos:))) Gelbėkit! ką daryt?? tuoj baigsis pirma savaitė, o aš vis dar pradiniame taške. Kokia buvo jūsų pirmoji savaitė???
2015-01-31 16:01:04
Na pirmą savaitę svoris pajudėjo, bet nedaug. Kooky nenusimink, svarbu, kad esi patenkinta, skaniai valgai :-). Sujudinti medžiagų apykaitą iš karto nevisiems pavyksta, juk dar tik kelios dienos:-). Kitą savaitę džiaugsiesi rezultatais, pamatysi :-).
Snopa, llabai džiaugiuosi kartu su Tavimi:-). Varom toliau:-)
2015-02-02 05:35:02
Snopa, laikyk tokį tempą toliau! Beje, man patiko Tavo pusryčių idėja ir kartais ja pasinaudoju :)
Dėl svorio kritimo: pirmas tris savaites man svoris krito gramais. Dabar jau žinau, kad man svoris krenta pagal menstruacijų ciklą - kai kuriomis savaitėmis stovi vietoje, tad išvada: organizmas - gyvas, ne aparatas, kiekvienas elgiasi individualiai :)
2015-02-02 10:44:57
Nesijaudink, as po pirmos savaites net priaugau 1kg, buvau puolus i panika, be antra sav nukrito priaugti ir net papildomai 1kg, tad cia normalu,nesijaudink :)
2015-02-02 14:30:26
Kooky, tos kurios turi maza antsvori - lieknejimo procesas labai letas. Svarbiausia nenusiminti :)

2015-02-02 14:34:59
O tie pusryciai, tai geris :) Ramiau reguoju i velai vakarieniaujanti vyra :D Ir vakarais nesinori prisiryti. Dar reiketu prisiversti normaliai sportuoti, kad oda nebutu tokia "patezusi". O cia tai issukis, nes niekada negalejau pakesti kuno kulturos ir per eile metu man patiko tik body fleks pratimai, kvepuoji ir tampai raumenis :)
2015-02-02 16:23:57
žinai Snopa, man irgi patiko body fleks, tai kažkaip panorau vėl "pakvėpuoti". Pirmadieniais man body flekso diena.
2015-02-03 11:02:21
Bodu fleks - geeeris :) Ypac rytais, kai reikia pazadinti kuna :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS