Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2015-01-12 16:41:49
sveiki ir as pirma karta rasau, esu nauja nare ir siandien mano pirmoji diena :) alkis siek tiek kankina bet motyvacija numesti po gimdymo 8 kg , manes neapleidzia. smagu isgirsti sekmingas istorijas
2015-01-12 16:54:26
Labas Snopa. Ką tik perskaičiau visą Tavo dienoraštį, nuo pirmo puslapio. Buvo labai įdomu, nu kaip tikrame filme :-))))). Pakilimai, nuopoliai ir vėl pakilimai. Susidariau nuomonę, kad yra labai sunku, jei taviškiai nepalaiko. Aš gal nuo kokių 35 m. visiems sakau, kad laikausi dietos, tai jie į mane jau nebekreipia dėmesio. Iki tol svėriau 55-60, o su meteliais ir svorelis.
Padariau išvadą (jau senai) jei pati savęs nemylėsi ir pati sau nebūsi graži, tai ir kiti tavęs nemylės. Pagyrimo šiais laikais sulauksi nedaug: "tai ko kūdinies, ar tau ir taip negerai, ko tau trūksta". Nu negerai, jaučiuosi daug geriau, kai sveriu mažiau. Tai ką aš su savimi galiu padaryti? Tik dirbti ir tobulinti save.
To paties linkiu ir Tau Snopa. Jaučiu, kad esi dar labai jauna. Tai negi visą gyvenimą ir neši savo kryželį?
2015-01-12 21:40:12
Nebesiekiu tobulu formu, bet 60 kg noreciau sverti. Nebesikudinu del kazko, o del saves :) Kai supratau, kad turiu keisti gyvenimo buda, padariau isvadas ir nedaug pakoregavau maitinimosi plana. Valgau pusryciams ka noriu. Pastebejau, kad man tai padeda susilaikyti nuo uzkanduku pries miega, kai vyras pasiskanedamas uzkandziauja :)
2015-01-12 21:47:33
Šauniai, Snopa!
Faina, kad radai sau tinkamą maitinimosi variantą, kad viską darai dėl savęs, ne dėl kitų. :)
Palaikau Tave. Sėkmės. :)
2015-01-12 22:08:02
Aciu mergaites! Tikiuosi viskas bus gerai :) Tik reiketu pradeti rimciau sportuoti :)
2015-01-19 14:33:10
Praejo dar viena savaite :) Si karta -800gr. Ir dabar mano svoris 93 kg. Letai ir neskausmingai :) Pamirsau pasimatuoti apimtis :/ Bet jau jauciu palengvejima virsutineje pilvo dalyje :)
2015-01-21 20:25:24
Vakar tikriausiai persistengiau sportuodama :) Siandien sunku vaikscioti, sedamaja skauda :D Dzinsai vel pradeda leisveti :)
2015-01-22 12:47:46
Snopa. džiaugiuosi tavo atradimu, jog svorio metimas gali būti malonus :) Manau, kad šis kelias jau yra arti tikrojo :) Ir kad greitai svoris kris be didesnių valios pastangų :)
2015-01-24 11:12:24
Praejo dar viena eksperimento savaite, si karta -600gr :) Manau tikrai neblogai :)
2015-01-26 21:02:39
Juk visą gyvenimą mitybos plano neprisilaikysit, reikia tiesiog mažiau saldumynų, batonų, miltų ir pan valgyt. Nesilaikau mitybos plano, neturiu tokios galimybės, valgau viską, tik žymiai mažiau nei seniau - svoris krenta puikiausiai, po 1kg, kartais net vos daugiau per savaitę. Vieną dieną pasirenku mažesnio kaloringumo dieną ir viskas. Todėl nepakenks nei torto gabalėlis, nei čipsų sauja KARTAIS :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS