Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2015-01-07 15:49:40
Saunuole Norma, gera girdet kai kazkam sekas, svarbu neprarast sveiko maitinimosi igudziu :) Nepamirst sportuot ir manau zavia figura bus galima dziaugtis iki senatves :)
2015-01-07 16:36:39
Oho kaip Normai pavyko, smagu:-). Jau mums yra motyvacija prakaituoti toliau... Jei dar kas pasidalintu tokiomis istorijomis, tai gal ir mums dingtų apetitas:-). Įdomu kiek čia yra narių?
2015-01-08 21:33:54
Per du mėnesius numečiau 6kg. Mano amžius 38, trys vaikai, atėjau ūgis 169, svoris buvo 70. Tai ne viršsvoris, bet jau buvo diskomfortas, nes visada sverdavau apie 60-61kg. Turint amžių minty suprantu, kad medžiagų apykaita pamažu lėtėja, tad kilo.lt siūloma dieta turi tapti mano gyvenimo būdu. Keista, bet pamažu jaučiu kaip keičiasi skonio receptoriai ir kai kurie pasikeitimai valgiaraštyje man patinka. Liko 4kg, kurie su manimi jau 4 metai, bet dar turiu laiko ir noro. Sulaukiu daug pagyrimų, akd atrodau jauniau, ir tas mane džiugina. Sėkmės visiems savo pasirinktose programose! :)
2015-01-10 12:37:02
Praejo pirmoji eksperimento savaite :) Buvo 95.1kg dabar 93.8 kg nesunku paskaiciuoti, per savaite -1.3 kg! Turint omeni, kad pusryciams valgydavau tai ka noriu. Dar savaites begyje buvo cipsu ir limonado, ledas ir vakar vakarienei sushi :)
2015-01-10 14:39:52
Šaunuolė Snopa!Taip ir toliau judam žemyn. Tik be čipsų, limonado ;-0 juk tu gali, ar ne tiesą sakau?
2015-01-10 16:29:54
Aciu Irike! Stengiuosi labai saves "neprievartauti" :) O pirmos savaites eksperimentu as dziaugiuosi :)
2015-01-10 19:23:04
Aš manau, kad, jei žmogus gali su čipsais ir šokoladu numesti per sav. virš 1 kg., tai kam jų atsisakyti :))))
2015-01-11 08:18:36
:) Oi mergaites pasiskaiciusi jusu komentaru galima suprasti, kad as vos ne visa savaite butent jais ir maitinausi :/ Ne! As ju suvalgiau tik kokia sauja :)
Taigi prasideda antra eksperimentine savaite :) Vakar buvo "lucky day" su socia vakariene ir belgiskais triufeliais :) Nepamirstu vandens :)
2015-01-12 11:27:10
Snopa, tiesiog mano organizmas kažkoks išprotėjęs :) Jei suvalgau bent 1 saldainį per sav., viskas - svoris nebekrenta... Pradžioje dar krito, o dbr jau nebe. Išvis jaučiuosi pastrigusi... Gal iš dalies todėl, kad ėmiau daugiau valgyti, motyvacija sumažėjo (jau ir taip gerai atrodau) :) Taigi, ir sakau... Jei yra galimybė numesti suvalgant ar tai saldainį, ar torto gabaliuką, tai nafik to atsisakyti ;) Aš irgi suvalgau, tik pokytis tą sav būna 0 :(
2015-01-12 13:24:28
Sveikutės :)
Aš čia pirmą kartą rašau :) per nėštumą priaugau 20kg,tad po gimdymo visvien liko gan nemazai numest, ūgis mano 1,66 cm po gimdymo svėriau apie 73-74 kg, prieš nėštumą svėriau 61-62, o naujų drabužių galvojau tikrai nepirksiu tokio dydžio,tad nusprendžiau mest tešlas į šoną ;D tai mano pasiekimai yra maždaug per pusę aš numečiau 12,4 kg ir sumažinau gerokai apimtis, pradėjo tikti visi seni drabužiai, susitvarkė mano svoris ir nebeatauga nors būnu ir pavalgau konors negero :D bet atėjus mano tikslas buvo svert 55kg, tai dabar vėl prasitesiau naryste ir bandysiu pasiekt toki svori kokio noriu ir aisku sustiprint kuna,tad linkiu sau sekmes :D Ir aisku Jums :) Nepasiduokit,nes zinau kaip yra sunku.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS