Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2015-01-02 19:25:29
Kiek pastebiu, tai visas forumas mirtinai liūdnas - vien postai apie tai, kiek kas priaugo... :( Aš čia gal maloni išimtis, nes, nors ir nenumečiau, bet lygtais ir nepriaugau (nebent Naujųjų naktis bus palikusi pasekmių, po jos dar nesisvėriau...):) Kažkaip man tai vėl perša išvadą, kad trūksta psichologo, kuris mokytų "neapdovanoti" savęs papildomais kg... :) O šiaip... Beliko koks 13 d. narystės. Esu arti pirminio tikslo ir ne taip toli nuo pakoreguoto tikslo... Ir sunku nuspręsti, kaip elgtis - ar tęstis tą narystę, ar nesitęsti... Jei atvirai, tęstis motyvuoja tik forumas - tie pokalbiai su likimo draugais kažkaip tais motyvuoja... :) Daugiau nelabai ką gali man tas kilo.lt pasiūlyti - pagal valgiaraščius niekad nesimaitinau, kcal skaičiuoklių yra nete ir net grafikus man draugas excel'yje sudarė... Kokios forumo kolegų nuomonės? Kiek laiko esate/planuojate būti? Kaip nusprendžiate, kada metas palikti kilo.lt? Ar tik pasiekus norimą svorį, ar gavus naudingos info pakankamai, ar gal dar kažkaip kitaip?
2015-01-02 21:54:12
Narystę išsipirkau pusei metų. Niekas kitas manęs taip nemotyvuoja, kaip likimo draugai. Mane tiesiog traukia prisijungti ir paskaitinėti, kaip kitiems sekasi. Jei kitiems pavyksta, tai kodėl man nepavyks, aš irgi galiu :-). Turiu sverti 68 kg. iki narystės pabaigos. Jei ne, vėl pirksiu ir vėl būsiu čia :-). Labai džiaugiuosi, kad pagaliau baigėsi šventės ir galiu grįžti į normalų ritmą :-)
2015-01-03 10:41:22
Jooo, mergaites atsistojau ant svarstykliu ir pamaciau 95.1(ugis 155cm) :D As tiek nestumo metu nesveriau. Cia yra mano svorio rekordas :/ Tai ka "trukt uz vadziu ir vel ispradziu" Linkiu sau suliekneti ir liekneti PASKUTINI KARTA :)
2015-01-03 10:46:18
Irike, kai man baigesi naryste kilo.lt, prasitesiau. Nes zinojau, kad sventes pakis koja :) Bet manau cia nuo zmogaus priklauso, kaip sugeba save kontroliuoti. Taigi cia juodas darbas!
2015-01-03 11:42:49
Snopa, ar mane atmintis apgauna, ar jau svėrei apie 80? :) Čia per 1 mėn. tiek kg. užaugo? Oho... Linkiu kuo didžiausios sėkmės, kad tik jie kuo greičiau "nuslystų" :)
2015-01-03 13:10:38
:) Buvau netoli tos ribos :) Dar tikiuosi, kad cia ne tik riebalai, o ir vandenys susikaupe :)
2015-01-03 16:25:18
Labas, Snopa, welcome to the club! :-) Kažkaip neįtikėtina, kad per mėnesį tiek daug ,,ataugai''... Aš per 3 sav. 3 numestus kg susigrąžinau, bet 10 kg yra labai daug.... :O Gal kažką ne taip pasimatavai..
2015-01-04 14:39:16
Nezinau Gazele, bet itariu, kad labai daug vandenu susikaupe, nes vus zieda ant pirsto pajudinu :/ Ziuresim po savaites...
2015-01-07 12:40:39
Mano naktiniai pamastymai :)

Po gruodzio men nuopolio daug ka supratau. Kad, tai kuo uzsiimu kilo.lt pagalba, tai turi buti mano gyvenimo budas. Supratau, kad vienos "nuodemingos" dienos man nepakanka. Taip ir toliau lydes mazesni ar didesni nuopoliai :/ Visa sausio men eksperimentuosiu :) Pusryciams leisiu sau tai ko skrandis reikalauja, priespieciai, pietus, pavakarius ir vakariene valgysiu, kaip nurodyta maitinimosi plane. Maitinsiuosi tokiais laiko tarpais kaip nurodyta maitinimosi plane. Isgersiu toki vandens kieki koks nurodytas. Hmmmmm. Sportas. Noreciau uzsiimti Body flex :)

Sekmes man!

P.S. Triju dienu eksperimento rezultatas -500g :)
2015-01-07 14:16:17
Na mielieji, mielosios, sveiki :)
Kad forumas nebūtų liūdnas, tai sakau pasidžiaugsiu. Per 4mėn. numečiau 12.5kg (man 31m).
Sėkmė kame? Ogi sąžingume pačiai prieš save. Nemeluot sau ir žiūrėt ką darai. Aš pasiryžau iššūkiui pačiai prieš save, laikiausi maisto, judėjau protingai ir vat rezutaltas, nuo 80kg. iki 67.5 :) Centrimetrais - panašiai 9-10cm nuo visur. Tad dar kokie 3-4kg. ir jau užteks. Kolegė pamačiusi rezultatus prisijungė prie manęs ir jau -10kg. Dviese laikytis lengviau ir motyvaciją palaikyt taipogi.
Tad nenuleiskit rankų! vietoj ėjimo prie šaldytuvo geriau padarykit 20 pritūpimų ar atsilenkimų :)
Mano palinkėjimas, susidraugaukite su savimi ir siekite to, ko užsibrėžėte, nes poto juk taip smagu pasidžiaugti rezultatais ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS