Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2014-11-06 09:40:59
Sveika Stancikieneinga! Jo Ewaldina tikrai - optimizmo bomba :D Kartais labai reikalingas tokiu zmoniu palaikymas, kad neslankioti "sunkeliais". Siandien neistveriau ir pasisveriau, per ketrurias dienas -900g :)
2014-11-06 12:06:13
Stancikieneinga, ir niekam nesakykit is artimuju, as isplepejau visiem, nors zadejau, kad niekam nesakysiu, juk pastebejo, kad sveriu, matuoju, buteliu vandens prisistaciusi, tai ir istrauke is manes visa info, o po visu pasipasakojimu, pasijauciau, lyg ir tiksla pasiekusi, na cia jau mano toks budas, slapukauti, o kai pasieki, igyvendini planus, tuomet gera ir pasigirti...
2014-11-06 15:21:55
Baikit kokia aš bomba :D
Šiandien kažkokios dvasinės kančios užėjo, nieks nepatinka, nežinau nei ką daryt, tai sėdžiu vandens stiklinę apsikabinus ir tiek :D Bet įtariu kad čia arba mėnulis kaltas, arba ciklas.
O dėl pasakojimo artimiesiems tai nežinau, aš nieko nebesakau, ne jų reikalas. Maniškiui kaip ir dzin, o jei kas pastebi, pageria - gerai, bile aš pati sau graži :D
2014-11-08 12:04:32
Ewaldina, matyt tau ciklas :) Nezinau kuo tau galima siuo metu padeti. Gal truputi vienatves, pasigulinejimas vonioje, ar pasivaiksciojimas kokiame parke ar miske, gera knyga.... Nenusimink! Beje, labai padejai man, pasiziurejau i situacija kitom akim. Tikiuosi man tai pagelbes per kita proto uztemima :)
2014-11-16 12:10:35
Dusia tuoj islips, kaip smagiai jauciuosi :) Namu tvarkymas pries KIaledas, dovanu pakavimas... Niekaip negaliu sulaukti, kada galesiu pradeti puosti namus. O kur dar sausainiu kepimo malonumas! Ir visa tai darome visi kartu, visa seimyna :) Man patinka Kaledu laukimo metas!
2014-11-16 12:17:06
Ir aš labai laukiu Kalėdų... Tik dovanų dar nepradėjau pirkti, bet jau viską sugalvojau :-P
2014-11-17 11:55:11
Snopa smagu kad padėjau, juk ištikrųjų tiek nedaug kartais tereikia, gero žodžio (kurio dažniausiai kažkodėl gailim) padrąsinimo (ir šitas nieko nekainuoja) ar tiesiog šypsenos ir išklausymo. Smagu, kad džiaugiesi artėjančiom šventėm, smagu kad šeimoj turit tradicijų.
2014-12-01 15:08:21
Kur dingus dar viena? Visas forumas kažkoks užsnigęs, pabuskit ir pasakokit, ko pasiekėt :-D
2014-12-22 08:51:47
Gazele, pasiekiau 69 kg. :) (ūgis 166, apimtys - 95-75-100). Nors tikslas buvo 68 ir iki jo tik 1 kg., bet galvoju dar šiek tiek pamažinti svorį - iki 65 kg gal. Tai nuotaika kaip ir puiki, per porą mėn. 8 kg. yra gerai :) Aišku, bus UŽDAVINYS per šventes negrįžti į kokius 70, bet kadangi jau sėkmingai praėjo gimtadieniai, tai gal kažkaip praeis ir Kalėdos... Šiuo metu jaučiuosi įkvėpta ir tiesiog nenoriu šluoti stalo per šventes :) Tikiuos, kad taip ir bus :) O kaip pačiai? :) Kiek liko iki tikslo, kaip motyvacija, mityba ir pan.? :) Man irgi keista, kad forumas visai negyvas... O aš per sav. numetus 1,3 kg išsiveržiau į 2 vietą, kas turbūt reiškia, kad daugelis šiuo metu labiau augina, nei meta... :)
2015-01-02 15:29:18
Griztu :)

Visa menesi nebuvau prisijungusi prie kilo.lt :/ Vel priaugau nemazai svorio. Reiks imtis botagelio :) Rytoj is ryto pasisversiu, pasikraupinsiu...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS