Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2014-11-02 21:47:29
:) Va tu cia tik menuo su trupuciu. Euforija jauciau mazdaug tris men. Tame tarpe buvo vasaros atostogos su visom imanomom pagundom. Ne del vieno kasnio nesigailiu :) Bet va kai reikia grizti i doros kelia... Tai begalo sunku :/ Sunkiausia yra nepasiduoti pagundom, o tai kad as galiu numesti svori, tai as zinau. Cia labiau seni i krauja iauge iprociai man kisa koja. Reikia valgyti, nes rytoj sito nebus. O kur dar mociuciu iskiepytas, "nuliudai, eik uzkas ko saldaus" :)
2014-11-03 10:34:21
Snopa, buvom savaitgalį pas maniškio sesę, nu tai ta akis išpūtė kaip aš čia taip sukūdus, tie mano nukratyti 7 kg ant manęs labai matosi (išskyrus mano vyrui :D bet jį pas akių daktarą sesuo liepė nuvest:DDD) Tai ji kaip ir daugelis mano sutiktų žmonių pirma klausia: tu turbūt nieko nebevalgai :D Valgau, ir pakankamai daug valgau kaip ir visi čia :D Tai ji pakomentavo taip: gerai kad tu turi valios susilaikyt nuo to, ano ir t.t. ką įprastai šeimai gamini (kugelis cepelinai ir visi kiti gėriai) o ji matai, tam valios neturi :) Tai aš jai sakiau kad tikrai ne valioj čia esmė, turėčiau valios rūkyt būčiau jau senai metus.... Tiesiog matyt tam laikas dar neatėjo, nes va kai man pribrendo laikas svorį mest tai turi tikslą, žinai ko nori ir tada jo sieki. Man tai padeda. Žinau kad noriu dar 7 kg numest ir viskas, to ir siekiu :)
2014-11-03 11:19:46
Man lengviau buvo rūkyti numesti nei valgyti, sunku priprasti prie tokio maisto bet ugdau valią :) tikiuosi nepalūšių nes visgi reikia atsiminusuoti 15 kg. Gerai kad yra ko paskaityti ir pasisemti įkvėpimo :)
2014-11-03 12:03:01
Gerai Loseja parase, "gerai, kad yra ko pasiskaityti ir pasisemti ikvepimo" As irgi karts nuo karto tokiu budu "prasiplaunu" smegenis :) Pasiziuriu per youtube visokias laidas apie lieknejima, pasiskaitau straipsniu :) Atrodo vel diena nusvinta ryskesnem sviesom :) Kaip tik savaitgali atsiprintinau knyga "Liekneju paskutini karta", tai kaip papildoma palaikymo ramstuka pasiskaitineju :) Ir jau vakar vakare "atsivere antras kvepavimas" :)
2014-11-03 12:16:03
O man Ewaldina su saldumynais, tikslaiu su tortais ir pirageliais su pertepimu, kaip tau su rukymu. Negaliu pazaboti saves :/ Bijau svenciu, nes seimyna visada reikalauja torto, jau kepdama prisiragauju :) Kazkokiu stebuklingu budu teks tai padaryti :) Sunku bus siais metais, kucios, kaledos ir nauji metai savaites viduryje, o mano "lucky day" Tai sestadieni :/
2014-11-03 15:37:51
Snopa nežinau kaip pasakyt, bet man tavo požiūris biškį nepatinka :D
Vat aš stengiuosi visiškai taikoj su savim svorį mest, nes kitaip nežinau kiek temčiau :) Va buvom svečiuose, ir vyno ir torto ragavau ir "neėmiau to į plaučius". Sekmadienį tokia "perėjimo" diena buvo, valgiau ne pagal valgiaraštį, bet protingai. Aplamai paskaitytų dietologė nežinau ką pasakytų, bet to valgiaraščio aš laikausi na... kokius 50% geriausiu atveju :D Tiesiog tuos produktus, kurie yra mano meniu aš dėlioju savaip, gaminu sau tai ką mėgstu iš tų produktų tik viską sveriu kad tilpt į duotus valgymo kalorijų rėmus. Pasirinkau tokią taktiką nes taip maitintis galėsiu ir žinau kad maitinsiuos tikrai ilgiau nei truks mano narystė čia. Svoris krinta, tai vadinasi aš einu teisingu keliu, ir nereikia labai "kankintis".
2014-11-04 09:11:28
Super Ewaldina, mat as irgi kasdien nukrypstu nuo maitinimosi plano. Ir uz tai save plaku, gal del to tokie dazni mano nuopoliai? Svarbiausia "taisingos" kalorijos, kaip treneris sako. Dabar bus kiek ramiau :)
2014-11-04 09:31:02
Aha ir svarbu tiksliai viską svert ir nepatingėt pasiskaičiuot. Nes tas svėrimas "iš akies" arba kalorijų skaičiavimas "daug maž" tikrai nieko gero neduoda, taip aš svorį mečiau apie du metus - ir rezultatas lygus 0. O dabar kai tikrai sąžiningai sveriu ir viską užsirašinėju (taip taip turiu tokią mažą knygutę kuri jau į pabaigą eina) ir vedu ją nuo tos dienos kada prisiregistravau čia. Pagalvojau kad bus smagu su ja atsisveikint nes pirmam puslapy parašyta: STARTAS 74,8kg, o paskutiniam laukia įrašas FINIŠAS tik kol kas skaičiuko nėr :DDD vertinant dabartines tendencijas tai lapkričio pabaigoj turėčiau tikrai ne daugiau nei 67kg svert :) O naujos knygutės startas jau bus žymiai mielesnis nei šitos :D
2014-11-05 10:07:52
Sveriu viska isskyrus vaisius :) Kiekviena isgerta stikline vandens uzsirasau. O uzrasu knygute tikriausiai butu neprosali :) Reiks ir man pradeti pildyti i uzrasu knygute, bus idomu :) Prisiminsiu senus, gerus laikus. Paauglysteje turejau tokia stora uzrasu knygute, kur uzsirasinedavau viska, ir pamoku tvarkarascius, ir grazias mintis, ir dar visokiu nesamoniu :D
2014-11-05 13:12:03
nu fainai jus cia kudinates,ewaldina isvis optimizmo bomba,smagu skaityt :) as cia tik savaite,niekam aplink nieko nesakau,nes niekas netiketu kad as sukusiu, tai as galvoju kad reik specialiai sukust,kad akys jiems issoktu visiems :) nei vienam artimam zmogui turbut net mintis nesautu kad as suku galva del to,kaip atrodau! amzinas klounas as :) visaip kazkaip buna, ir sotumo jausmas nenormalus ir alkio, bet alki labiausiai jauciu jei is vakaro vyno paragauju :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS