Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano ekstremalūs pokyčiai
2014-05-15 11:22:48
Sveikinu su puikiu rezultatu. Norėčiau ir aš, kad taip greitai kg tirptų :) Bet pas mane ir norimas numesti jų kiekis yra mažesnis. Laikykitės visos, sėkmės. Nenustebk, jei vėliau svoris kris lėčiau. Bet esu tikra, kad po truputį jis tikrai mažės ir bus taip gera vėl matyti ryškėjančias moteriškas formas.
2014-05-15 17:21:05
:) Aciu uz palaikyma, rytine euforija kazkur dingo. Jauciuosi pavargusi, o pries akis dar visas vakaras...
2014-05-15 19:56:21
Saunuole! Laikykis ir nepasiduok! ;) nes bent jau man visad budavo, kad kai svoris nukrenta, tai ir vel velgau, nes ale juk nepakenks :D
2014-05-15 22:01:15
Sėkmės judant link tikslo!:) Stebėsiu jūsų temą, o su palaikymu į priekį judėsiu ir pati:D
2014-05-17 07:41:14
Svarbiausia neprarasti noro :) Linkiu pasiekti norima tiksla ;)
2014-05-17 09:10:01
Šiandien mano "sėkminga diena"! Pasiruošiau iš vakar mišrainytės su majonezu, iškepiau pyragą, bandeles. Paragavau tos mišrainytės ir supratau, kad mano organizmas jos nepriima, paragavau pyrago - organizmo reakcija ta pati! Čia tai geras!!
2014-05-17 09:41:56
Labai geri rezultatai, sveikinu. Pasakyk, ar sąžiningai laikaisi duoto meniu ir sportuoji, ar kažką savo eksperimentuoji, kad per savaitę tiek daug kg nukrito?
2014-05-17 17:42:35
As dar tik issipirkau naryste,tai dar nei mitybos,nei sporto plano neturiu,bet labai dziaugiuos matydama,kad zmones meta svori. Svarbiausia uzsispyrimas einant tikslo link :).
2014-05-19 10:20:38
Manau čia labiau skysčiai pasišalino. Beje labai krenta svoris, tiems kurie turi daug viršsvorio. O savaitės bėgyje buvo tukių vakarų, kai praleisdavau vakariene, tiesiog jausdavau, kad ant lūžimo ribos esu :) Eidavau miegoti.... Pagal trenerio duotą programą sportavau tik vieną kartą, bet ėjau su moteriškėm treniruotis pagal "zumba", ėjau pasivaikščioti kalnais ( pas mus, kaip Telšiuose, kalnas, pakalnė :D ) Dariau, vienokius ar kitokius pakeitimus (šokoladų nevalgiau), man patinka, kad galima pasikeisti meniu. Tikiuosi ir toliau valios užteks einant link tikslo.
2014-05-20 10:02:31
Na pagaliau numečiau tuos 500g likusius po savaitgalio! Nors ne ketvirtadienis, bet neištvėrusi pasisvėriau =) Šią savaitę nebus tokie puikūs rezultatai, kaip praeitą :( bet vistiek judu į priekį, nors ir su įvairiom pagundom kelyje :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS