Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Conti pasikeitimai
2014-09-16 15:20:43
Conti, apkabinimas nuo mūsų komandos už pasiryžimą ir žygiuojame toliau :))
2014-09-16 21:42:24
Kol kas ne viskas taip sėkmingai einasi :( Šeštadienį gerokai pašalau, skauda gerklę ir apskritai savijauta labai ne kokia, viskas neskanu, sprangu ir pan., porą dienų darbų iki vėlumos yra, tai nesitikiu nieko gero iš svarstyklių.
2014-09-18 11:06:06
Na va, šiandien svėrimosi diena ir turiu kuklų -200 g :) geriau negu nieko, ypač kai iš viso nieko gero nesitikėjau. Peršalimas vis dar nesitraukia, o savaitės pabaiga nusimato labai aktyvi. Tikiuosi neįsisirgti labiau.
2014-09-18 22:08:13
Betkoks minusas geriau nei jokio minuso! :)))
2014-09-22 20:06:46
Perskaiciau visa conti istorija, ir pasijuokiau ir susirupinau.Mano laiminga diena yra sekmadienis, bet sestadieni pamiegojau ilgeliau ir susijauke visa diena, tad pati sukeiciau dienas, nors zinojau kad sekmadieni vaziuosiu i gamta, kur bus daug pizu ir visokiu skanumynu. susidejau maistuka i savo dezutes ir i kelione Anupriskes manes laukia, bet galvoju nejuokinsiu zmoniu, pavalgysiu masinoje :). Isverciau visa o vienkartiniu irankiu nerasta, drauge siunciu i picerija sauksto :D, ji man ji atnesa o as jau veluoju 30 min pavalgyti. AAtsidarau savo maistuka ir kertu:DDD, o protingi zmones sako kalba :DD. Mano drauge moteriskei is kaires ir is desines sako kad pas mane dieta, tada galiausiai pati susigundziusi papraso paragauti, ir sako labai skanu :D. Man baigiant valgyti atnese picas, kepti koldunai, bulvyniai blynai su grybu padazu ir nuostabiausi crosanai su lasysa sumustinukai :DDD....Ir as atsilaikiau, nes buvau pavalgiusi ir labai dziaugiuosi savimi.
2014-09-23 12:17:27
Na, tu drąsi, aš taip negalėčiau :) ne todėl, kad labai norėčiau tų picų ar koldūnų, bet kažkaip nemandagu valgyti, kai kažkas kalba ir apskritai, ką žmonės pagalvos. Aišku, gal čia mano vidinės problemos, bet kreipiu dėmesį į kitų nuomonę, kitaip tiesiog negaliu :) be to, mano toks darbas, kad turiu daug komandiruočių, nemažai klausimų sprendžiama prie pietų stalo, kokteilių, vakarėliuose ir pan. Ofise taip pat neturime virtuvėlės, o lėktuve tuo labiau nepradėsiu traukti dėžučių. Todėl iš karto nusiteikiau, kad nukrypimų bus, bet man nėra poreikio svorį numesti staigiai, svarbiausia - visam laikui :)
2014-09-23 12:38:18
as taip pat negaliu atsispirti maistui kurio galiu paragauti gal but gyvenime tik viena karta. ir as tai laikau priklausomybe maistui :) nu bet ka as kalta jei turiu tokia galimybe :) nia ? taip pat saves nekaltinu ir pritariau kad tai nera didele nuodeme :)) tfu tfu tfu kad neprisikalbejus
2014-09-24 17:24:58
As nutariau maitintis sveikai, ismokti maitintis sveikai, ir man dzin kas ka pagalvos:DDD. Atsibodo galvoti apie kitus, laikas apie save pagalvoti
2014-09-24 21:06:07
Sveiki, o aš dažnai persivalgau vakare ir nieko su tuo negaliu padaryti, gal kas turite patarimų ?
2014-09-24 23:21:20
patariu vagyti diena o vakarui rasti uzsiemimu ;) bent jau as taip stengiuos
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS