Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Conti pasikeitimai
2014-07-08 13:53:50
Pas mane irgi +300g :)
2014-07-09 13:38:09
Oi, tik dabar susivokiau, kad šiandien mano paskutinė diena kilo.lt. Tikrai dar niekada nesu taip ilgai laikiusis dietos. Nors paskutinį mėnesį tikrai jautėsi, kad motyvacija mažėja, vis tiek stengiausi bent dalinai laikytis ir rezultatai man patinka :)

Išėjo, kad per 2 mėn. numečiau 4,3 kg ir per dar mėnesį užfiksavau svorį. Atrodo, skirtumas nedidelis, bet labai faina rengtis normaliais 38-40 dydžio rūbais ir nebesidairyti į 42 :) Ir iš vyro daugiau komplimentų išgirstu :)
2014-07-09 14:16:59
Gera kai pasiekiami norimi rezultatai.Smagu Conti ,kad tau tai pavyko :))) ...Ko mums moterims daugiau ir reikia...puoštis,jaustis gerai ir,kad su mumis šalia einančiam žmogui būtų gera :))).Džiaugiuosi,kad tapau Kilo.lt nariu,tik gailiuosi,kad to nepadariau anksčiau ;)
2014-07-09 14:55:53
Sėkmės conti! Laikykis ir tokiau, kad nereiktų grižti į senas vėžias :)
2014-07-09 15:01:07
Visų tikslų dar nepasiekiau, tikrai :) Iki tokio realistiško tikslo, 75 kg, dar liko truputį daugiau nei 4 kg, o optimistinis tikslas, kurį pasiekti labai labai norėčiau, bet abejoju, ar įmanoma, yra 70 kg. Šiandien turiu 79 kg ir kažkiek gramų po labai išbalansuotos savaitės pradžios.

Galvoju tęsti narystę, bet ši ir kita savaitė nežmoniškai užimtos ir neturiu jokių galimybių laikytis plano, galiu tik apytiksliai primesti valgymo laikus, produktus ir kalorijų kiekį. Kažin, dabar neatnaujinus narystės vėliau bus galima tai padaryti tokiomis pačiomis sąlygomis?
2014-07-09 15:01:07
Šaunu conti, kad nemažai pasiekei, gaila, kad čia dienelė paskutinė. :) Tikimės, kad įtvirtinai mitybos įgūdžius :) Sėkmės :)
2014-09-13 12:44:10
Sveikos, aš grįžau :D Be kilo.lt prabuvau du mėnesius, nes buvo per daug visokių renginių, kelionių, reikalų ir pan, kad būčiau galėjusi normaliai laikytis plano. O pusę laiko laikytis ir pusę laiko graužtis nesinorėjo :) Taigi, džiaugiuosi, kad didžiąją laiko dalį pavyko be didelių pastangų išlaikyti numestą svorį. Paragaudavau ir šokolado, ir picos, bet su saiku ir ne dažnai. Žodžiu, gyvenau normalų gyvenimą, bet tai nebereiškė, kad galiu apsiryt, jei niekas nedraudžia :D To ir nebesinorėjo, tiesą sakant.

Svorį pavyko išlaikyti iki kelionės - per atostogas valgiau daug ir skaniai, ir parsivežiau pliusą. Išvažiavau su 79,4 kg, o grįžau net su 82,9, bet per atostogas visada prisikaupia tokio "netikro" svorio. Dauguma nukrito per porą dienų ir vėl naujai startuoju su 80,8 kg.

Ūgis nepasikeitė, vis dar 183 cm :) Apimtys:
Krūtinė - 89 cm
Liemuo - 73 cm
Klubai - 111 cm (ojojoj, sudėtingiausia mano vieta)
Šlaunys - 63 cm.

Greitų rezultatų nesitikiu ir net nenoriu, nes KMI ir dabar normos ribose, todėl man svarbiausia, kad kad ir kiek numesčiau, tai nebegrįžtų. Idealiu atveju norėčiau iki kitos vasaros nupurtyti 10 kg :)
2014-09-13 22:46:20
Labas Conti, tu tikra saunuole, daugelis sakytu, pabandziau, bet nustojus tai daryti viskas grizo, tai nera prasmes testi... bet tu grizai i vezias, o tai svarbiausia. Mes visi lyg ir zinom kaip sveikai gyventi, bet 'vienas lauke ne karys', t.y. su kilo.lt lengviau palaikyti ritma :) Mano labai panasus tikslai. Sveriu po 2 sav plano 84kg, bet esu uz tave zemesne 176, tad mano KMI nera normalus Tikiuosi irgi bent 75kg pasiekti... :)
2014-09-14 11:24:09
Sveika sugrįžusi, Conti, lieknėjam toliau! :)
2014-09-14 13:07:10
Tikrai taip, čia prisižiūrėti žymiai lengviau, nes kasdien nereikia galvoti ką valgyti ir visada gera paskaityti kitų žmonių įkvepiančias istorijas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS