Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Conti pasikeitimai
2014-05-22 11:53:28
Šiandien buvo svėrimosi diena. Taip ir žinojau, kad bus ne kas.. +1,2 kg. Na, bet nesistebiu, nė vieną dieną šią savaitę nesportavau ir valgiau labai netvarkingai. Nežinau kodėl taip yra, gal taip norisi kompensuoti nuovargį, nes darbe labai daug reikalų ir vis nenueinu normaliu laiku miegoti.
2014-05-25 12:40:56
Šią savaitę nieko nenumečiau, na, bet ir nieko nepriaugau (nors tiek). Kažkaip po to, kai paprašiau dietologės pakeisti valgiaraštį, sunkiau jo laikytis. Vakare dažnai numatyti šalti patiekalai, o man norisi ko nors šilto. Ko gero reiks vėl keistis. Bet vis tiek faina, kad liko tie patys minus 2 kg, šiandien apsivilkau 40 dydžio sijoną ir jis puikiai tinka :)
2014-05-25 13:22:21
Delfinka, man tai panašiai kaip ir tau. :D Tik skirtumas toks, kad kasdien :D :D :D mat mano darbas toks jau, kad kada panorėjus nepasiimsiu 5 min suvalgyti įsidėtų priešpiečių ar pietų. Bet stengiuos juk dėl savęs. Tai būna, kad dirbu viena ranka, o obuolį graužiu kita :D Aš tau tiesiog siūlau susidėti priešpiečius, pietus ir visą kitą, būnant išvykus ir valgyti dėl savęs laiku ir tai ką reikia. Juk tai dėl tavęs, manau sadyboje niekas tavęs neveja ir su botagu nevaiko, kad negalėtum skirti sau ramios akimirkos pasimėgauti savo maistu :) Laikykis ir tau pavyks ;)
2014-05-26 10:51:12
Kibirėli, jei atvažiuočiau į sodybą pailsėti, tai galėčiau užkandžiaut kada noriu, bet kai važiuojam visa šeima specialiai, kad nuravėt daržus, tai nėra laiko galvot apie maistą, o žiūri kaip kuo daugiau nuravėt, kad kitam kartui mažiau liktų ir pan. o darbe ir man panašiai būna, kad viena ranka dirbu, o kita valgau :)
2014-05-27 12:48:03
Na va, grįžau į doros kelią ir svoris vėl 80,4 :) Dabar tikslas tik lengvyn ir lengvyn :)
2014-05-27 13:25:30
Šaunuolė, Conti :) Sėkmės :)
2014-06-05 18:06:37
Taigi, pastarosios dienos nebuvo labai dorybingos. Nuo anos savaitės galo mityba buvo visiškai išsitampiusi, nes kasdien turėjau po renginį ir dar daug susitikimų. Tai buvo pora dienų, kai per visą parą tik kelis gabalėlius keptų daržovių suvalgiau, o buvo ir kaip reikiant prisivalgymų. Šiandien pusryčiai - karamelinė makijato, o pietūs - sriuba, makaronai su padažu ir dar pyragėlis su late... Labai skanu buvo :D ir negaliu pasisverti, nes svarstyklių baterija nusėdo. Bet gal ir gerai...:)
2014-06-09 15:15:36
Prieš savaitgalį pagaliau išjudėjau iš aštuonetų zonos ir net po lucky day svoris nepakilo. Sveriu 79,8 kg ir tai yra -3,7 kg per du mėnesius. Gal ir nedaug, bet turint galvoje, kaip pastaruoju metu maitinausi, džiaugiuosi, kad ir tiek nukrito :D pastebėjau, kad jei neturiu normalios lucky day, tada visą savaitę norisi pasiimti kompensaciją ir tai kokį vakarą ledų suvalgau, tai vyno su pelėsiniu sūriu paragauju, tai dar ką nors. Kitą šeštadienį vėl nenusimato normalios lucky day... Galvoju, gal ją persirinkti kur nors į savaitės vidurį? Kurią dieną jūs renkatės kaip lucky?
2014-06-09 15:18:37
Conti, šeštadienis mano lucky day, manau visiem tada geriausia, juk šeštadieniais dažniausiai švenčiami gimtadieniai, vestuvės, krikštynos ur kiti baliai :)
2014-06-09 16:16:50
Conti, aš irgi lucky dieniauju šeštadienį, nes man taip patogiausia - kaip ir sako Egoistė, gimtadieniai, šventės įvairios, juolab ir vyras savaitgalį nedirba, tad visą dieną galiu neribot abiejų, lekiam į svečius, pries jūros, į kokią kavinukę ar pan. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS