Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Conti pasikeitimai
2014-05-16 12:40:12
O man dar visi 10 kg. Pirmą savaitę legvai mitybos plano sekėsi laikytis, bet šiandien jau dairausi ką čia suvalgyti skanaus, bet tikiuosi, kad pavyks atsilaikyti, nes rytoj galėsiu džiaugtis sėkminga diena :). Nenusimink, Delfinka, svoris lėtai krenta, tai gal atgal nesugrįš, nes po tų staigių kritimų, greitai ir atgal viskas sugrįžta. Aš prieš pusmetį buvau numetus 8 kg dėl ligos, galėjau susiimti , kad jie negrįžtų, bet...
2014-05-16 12:43:02
siaip keista, kad pagal liemens apimti.. juk buna skirtingu tipu figuros ir nuo to priklauso, kuri vieta greiciausiai liekneja. man net treneris parase, kad genetiskai esu kriause ir kad riebaliukai nuo klubu nukristu, turesiu dar pasistengti..
2014-05-17 01:07:07
Delfinka, man jūsų rezultatai atrodo labai geri, vien tiek cm nuo liemens turėjo labai pakeisti išvaizdą, o kilogramai stabiliai krinta.

Aišku, savijauta labai priklauso nuo lūkesčių, bet ilgalaikis svorio metimas ir negali būti greitas :) Galvojau, bus super per mėnesį numesti po 1-2 kg, tai man net nesitiki toks rezultatas.

Bet kas bus po šios savaitės tai bijau ir žiūrėti, nes atostogauju ir vietoje ketinimo pagaliau pilnai laikytis plano vis gaunasi, kad tai su draugėm išlekiam į kavinę, tai vyras į restoraną pakvietė... Bet pagaliau sportavau :) Ir namie pasimankštinau, ir pagaliau nuėjau į tą nemokamą treniruotę impulse.

Labai geras jausmas pasportuoti, bet kartu ir labai nusivyliau savim :) Esu siaubinga ištiželė. Sporto klubą reguliariai lankiau nuo 15 metų, bet pastaruosius ~ 3 metus buvau jį užmetusi, nes nebepavykdavo su darbu susiderinti. Buvau tikra, kad bent vidutiniška forma išlikusi, bet kur tau.. Salėje visur teko rinktis mažesnius svorius, aerobikoje padusau po poros šokių, o geriausiai sekėsi gulėti jakuzzi :D
2014-05-17 03:11:33
Sveika, Conti :) skaičiau tavo pirmąją žinutę, ir galvojau, kad ten aš ją rašiau : ) Tavo santykiai su saldumynais lyg veidrodis maniesiems :) Galėdavau ne vieną plytą šokolado sukirsti užsikąsdama plakta grietinėle ir ledais, o šalia gulint dar guminukams...... o kas keisčiausia, kad būtent ČIA pirmą kartą gyvenime sugebėjau prarasti tą stiprų potraukį tiems saldumynams visai be kančių. Nežinau kaip ir kodėl, nes realiai su dieta pasimuliuoju gan dažnai, o sportas irgi nereguliarus. Bet pasportavus jaučiuosi sveikesnė, mažiau noriu saldumynų. o rinkdamasi grynus produktus ir valgydama daugiau vaisių, parduotuvėje pro saludmynų lentynas praeinu kuo ramiausiai, ir netgi ten užstrigusias drauges ištraukiu. KEISTA!!! NEĮTIKĖTINA! užtai turiu per mėnesį numestus 7 kg. Visi, kas tik pamato, pastebi. GERAS jausmas : ) Taip pat dar turėjau persivalgymo bėdą. Negalėdavau pakilt nuo stalo kol nepasidaro sunku nuo per didelio maisto kiekio... valgydavau dar, nors ir netilpdavo. o kai jau visai blogai pasijusdavau, tada sustodavau. Dabar suvalgau turbūt dvigubai mažesnes porcijas, ir tai jaučiuosi persivalgiusi kartais.
Manau, svarbiausia, galvoti ką darome ir kodėl. Atsisakiau visiškai cukraus arbatose ir kitur mažinu. Nes žinau, kad jis man tik priklausomybes sukels. Ir kai dabar gerai jaučiuosi - nebeimu, nebesigundau. Linkiu ir tau nepasiduoti silpnybėms :) Kaip ir tu, norėčiau numesti dar 10kg, (tik pas mane viskas 10cm/kg mažiau), tai manau apsilankysiu čia tave palaikyt ir tikiuosi pasisemt motyvacijos ;)
2014-05-17 13:14:07
7 kg per mėnesį? Wow, nerealus rezultatas, ypač kai pas tave svoris ir nebuvo didelis. Kaip taip pavyko? Ir kaip sekasi treniruotis tam sportui? ;)
2014-05-18 14:03:49
Pavyko, nes nei karto nepersivalgiau, atsisakiau visiškai saldumynų, tiesiog labai staigiai. Bet numetus 7kg pagalvojau, kad nieko nebus, jei šiek tiek sugriešinsiu :D na, tai dabar jau vėl apie 2-3sav, kaip pasmaguriauju, tik gal koks 10% iš to, kiek anksčiau valgydavau jų, tai svoris nebeauga, bet kolkas ir nekrinta.
deja, dėl sporto šiek tiek sunkiau. Nes mano darbas toks galima sakyti, kardio treniruotė, todėl grįžus jau ne visada atrandu jėgų daryt jėgos pratimus, apšilt per naujo ir tt. Pasistūmėjau tik tiek, kad namie stulpas jau yra :D bet deja, vos 4 kart tebuvau rimtai užsiėmusi daryti įvairius pratimus : )))
2014-05-19 10:17:27
Uch, reikia ir man susiimti. Iš lucky day gavosi visas lucky savaitgalis ir nors nė vieną dieną nevalgiau labai daug, visomis dienomis valgiau chaotiškai. Ir rezultatas, be abejo, į pliusą :( Šiandien irgi nusimato soti vakarienė, bet tikrai jau reikia susiimti.
2014-05-19 11:10:55
Identiska situacija.. blogiausia tas, kad kai jau nemazai padarai, pradedi sau ir vel daugiau leist ;(
2014-05-19 12:46:45
o aš savaitgaliai nežinau kaip daryti. sekmadieniais pasiimu lucky day, bet šeštadienį būna labai sunku, nes važiuojam į kaimą ar sodą darbuotis ir tada tikrai nėra laiko maitintis pagal valandas :( tokiu atveju nežinau, ką daryti. Ar jums būna tokių atvejų?
2014-05-20 18:37:12
Vakar negalėjau atsisakyti sočios vakarienės, taigi buvo pusė picos ir (ojojoj..) didžiulė taurė ledų su šokoladu ir grietinėle. Bet negaliu pasakyti, kad to gailiuosi :D ir taip nesitikėjau greitai mesti svorio, taigi dabar labai geras jausmas turėti vietos svorio pasvyravimui be baimės pramušti naujas "lubas".
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS