Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Conti pasikeitimai
2014-05-13 23:17:23
Sveiki :) Esu čia mėnesį ir negaliu patikėti tuo, kas su manim vyksta. Aišku, palyginus kai kurių narių pasiekimus tai visiškai neįspūdinga, bet per mėnesį nusikračiau 3,2 kg.

Man tai neįtikėtina - dabar visai nesportavau ir net ne visiškai valgiaraščio laikiausi. Gyvenime nėra pavykę jokios dietos laikytis ilgiau nei savaitę - esu baisi smaližė ir tas nuolat pakišdavo koją. Iš tikro, jei ne saldainiai ir šokoladai, greičiausiai svoris nebūtų pasiekęs 84 kg... Kažkada esu turėjusi ir 94 kg, bet čia jau kita istorija :)

Paauglystėje buvau labai liekna, gan greitai užaugau iki 183 cm, o svoris tada buvo vos 55 kg. Taip ir prasidėjo... Saldainių, šokoladų ar picų neskaičiuodavau, o kilogramai vis kilo ir kilo. Taip jau 10 metų turėjau pabanguojantį svorį, kuris dažniausiai laikydavosi virš 80 :( Kadangi esu gana aukšta, tie kilogramai pasiskirstydavo tolygiai ir niekada nesijaučiau storulė. Bet kartu tai užliūliavo mano budrumą ir "dar vienas saldainukas" neatrodė didelė nuodėmė. Iki kol artėjant vasarai ėmiau matuotis vasarinius rūbus ir maudymukus.

Supratau, kad tai toliau tęstis nebegali. Aš tikrai turiu galėti ne tik numesti svorio, bet ir atsikratyti jo priežasties - potraukio saldumynams. Anksčiau nė vienos dienos nepradėdavau be keleto saldainių, o desertas po pietų būdavo butinybė. Dabar to nebereikia :) Po mėnesio gyvenimo pagal valgiaraštį (ir tai ne 100 proc. nes darbe negaliu valgyti atsineštinių pietų) nebedrebu pagalvojusi apie saldumynus ir galiu išlaukti iki Lucky day. Netgi per ją nebekyla noras sudoroti visos plytos šokolado nors vos prieš mėnesį tai buvo normalūs pavakariai.

Dar nesijaučiu pilnai pakeitusi savo gyvenimo būdą, bet man patinka pokyčiai :) Tikslas naujam mėnesiui - toliau tvarkingai maitintis ir pagaliau pradėti sportuoti. Prisipažinsiu, per visą mėnesį nesportavau nė karto :)

Tikslas visam laikui, kurį net baisu išsikelti, nes tai atrodo taip nerealu ir nepasiekiama - pasiekti 70 kg :)

Mėnesio pasikeitimai:
Svoris - 80,3 kg. (buvo 83,5 kg.)
Klubai - 109 cm (buvo 113 cm, - 4 cm) (jeee :D)
Liemuo - 72 cm (buvo 75 cm, - 3 cm)
Šlaunis - 64 cm (buvo 65 cm, - 1 cm)
Krūtinė - 89 cm (buvo 90 cm, -1 cm:( )
2014-05-14 00:41:03
laba laba. smagu pamatyti aukstesne , nei cia dauguma susirinkusiuju. syartavom su beveik tokiu pat svoriu, tik as siek tiek zemesne 178cm, nors kaikur rodo matuokle ir 180-181cm ;) as per ddu menesius atsikraciau 7kg taip pat ne 100% laikydamasi mitybos plano. tik sportuot, tai pasportuoju. jeigu ne sudaryta programa atlieku, tai siaip kur su draugais aktyviau sudalyvaujam (kalbu ne apie "ta" dalyvavima) :) taigi siai dienai apimtys taip pat pakite gerokai bei svoris 78kg. tikslas 65kg arba dar maziau. zodziu, parasyk dazniau apie savo besikeicianti gyvenimo buda :) sekmes
2014-05-14 09:38:47
Abi merginos saunuoles :) taip ir toliau :)
2014-05-16 08:41:45
Conti, ačiū už palaikymą :). Tikra tiesa apie motyvaciją, kad ji turi būti vidinė :) ji ir yra tokia, tačiau nepateisinti lūkesčiai - stabdis, ir tiek. labai apmaudu, kai rašai mentoriui su konkrečiu klausimu, o į jį atsako sakiniu iš populistinio žurnalo... tačiau jau čia kita istorija :)
2014-05-16 10:12:36
Kai skaitydavau, kad visom taip greitai svoris krenta, maniau ir man taip bus, bet nieko panašaus. O dabar, kuo toliau tuo sunkiau darosi laikytis dietos. Vėl atsiranda noras vakarais prieš užmiegant, ką nors pakramsnoti :( bandau atsigerti vandens, bet tada naktį prabundu... :( man su svoriu kovoti sekasi daug sunkiau :( aš čia jau 8 sav. ir numečiau tik 4 kg. :( nors retai "nukrypdavau" nuo mitybos plano ir visą laiką sportuodavau, kol neperšalau.

Mano dviejų mėn pasikeitimai:
Svoris: - 4 kg
Klubai: - 2 cm
Liemuo: - 8 cm :) bent tuo galiu pasidžiaugti :)))
Šlaunų: - 3 cm :)
Krūtinės: - 2 cm
2014-05-16 11:12:59
delfinka, gal tavo labai mazas svoris, nuo kurio pradejai mesti? tai viska paaiskintu :) bet siaip manau, kad pasikeitimai turetu buti matomi. nebandei nusifotografuoti pradzioje ir dabar? :) as tai kai paziuriu i savo nuotraukas, tai net nesitiki :)
2014-05-16 11:24:38
Juli, svėriau 76 kg. dabar 72 kg. ūgis 165 cm. tai nemanau, kad labai mažas svoris. Šiaip turiu nuotraukų iš seniau, bet dabar nesifotografavau.
2014-05-16 11:47:33
Mano didžiausias tikslas yra kuo daugiau cm nuo talijos pamesti. Taip jums baltai pavydžiu! Mano ūgis 164 cm, svoris 65 kg, o liemuo 78 cm (ir tai jau - 5 cm lyginant su 5 sav. atgal). Juks ir sako, kad moterys svorio kitimus ne pagal svarstykles žiūrėti turi, o pagal juosmens apimtis. Vadinasi, jums viskas einasi puikiai.
2014-05-16 12:07:41
Delfina, mano duomenys tokie patys kaip ir Tavo, tik aš čia esu dar tik savaitė, todėl nežinau kaip svoris kris. O iki kiek kg Tu nori sublogti?
2014-05-16 12:16:28
Pluke, dar iki mano norimo rezultato laaaaaabai toli :( nes noriu numesti bent dar 7 kg.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS