Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Tikslas - 5 kg
2014-05-13 20:14:08
Jau savaitė kaip esu prisijungus prie kilo.lt. Su sportu tikrai sąžiningai vykdau viską, tačiau su maistu....sunkiau. Tikslas - 5kg. Nors labiau koncentruočiausi ne į svorį, o į pačias kūno apimtis, kurias sumažinti bandau jau kokius 3 metus. Rezultatas: nė iš vietos. Su sportu nesipykstu, o vat ,su tvarkinga mityba - vargas. Ar čia tik man taip sunku laikytis mitybos plano ir nenukrypti į šoną?
Tiesa truputis info apie mane: Ūgis 1,64 -1,65 ;Svoris - 57-56kg.
2014-05-13 20:23:22
nevyk dievo į medį, taip sakant:) nėr nuo ko mest..
2014-05-13 21:25:34
man primąjį mėnesį su visu planu viskas buvo puikiai. griežtai visko laikiausi ir per mėnesį numečiau 5 kg. Dabar viskas šiekt tiek problemtiškiau... bet, tiesa, kai žmogus turi antsvorio, svoris krenta lengviau ir greičiau. Kadangi tu jo tikrai neturi, tai ir juda sunkiai..:))) bet pajudės :) sėkmės
2014-05-13 21:48:45
Su mityba man irgi labai sunku. As va jau menuo su kilo.lt, bet mityba rimtai uziemiau tik pries nepilna savaite, suvokusi, kad nieko gero nebus :) Tikra tiesa, kad didesni antsvori turinciam zmogui greiciau grenta svoris. Tu jo tikrai neturi :) O apimtys man rekordiskai sumazejo per menesi, po 3-4 cm nuo visur. Bet zinoma, laaaabai buvo nuo ko mazeti. Ir sakyciau, ne kg labai keiciasi, o pagrinde apimtys. Mityba tikrai labai svarbu. Tiksliai tuo paciu laiku kasdien ir sveika maista. As tik bandysiu pasikoreguot meniu, pasirinkt labiau skanesnius patiekalus, nes mane kankina tie brokoliai ir varske, kuriu labai daug mano dietoj :) Sekmes Midnight girl ! Tau pavyks!
2014-05-14 09:44:28
Sveika Midnight girl o gal galetum placiau papasakoti kokios bedos kyla su mityba? Netinka porciju dydziai ar racionas?
2014-05-14 16:09:54
Oho! Tu primeni mane prieš 16-17 metų. O tu žinojai, kad raumenys sveria daugiau už riebaliukus. Taigi, matuok apimtis ir stebėk jų pokyčius ;)
2014-05-17 11:13:14
Snopa, vat apimtys man ir kliūna. Klubų apimtys pas mane apie 97-96 cm. Liemuo -67-68 cm. Ir jos niekaip nekinta.
Dzeinera, o su mityba sunku. Ypač su maisto gaminimu, nes tam laiko tiesiog neturiu. skamba juokingai, bet po sporto atsilaisvinu apie 23 val. tuomet ne maisto gaminimas rūpi, o miegas. Be to kai nesportuoju, norisi ir knygą paskaityti ir šiaip ką naudingo nuveikti :) O vat beskaitant knygą ir pradedi užkandžiauti, tai dziovinti obuoliukai, tai morkytė, tai sumuštinukas ir t.t. Tiesa su saldainiais, bulkutėm bėdų neturiu :)
2014-07-07 15:38:22
Sveiki :) .Apsidziaugiau pamaciusi savo skaicius tokius kaip ir Midnight girl ,bus idomiau siekti rezultatu ir aptarti juos :).Midnight girl kaip matau cia esi nuo balandzio men.,as tik kelios dienos.Kaip tau sekasi vykdyti uzsibrestus tikslus?
2014-07-07 19:22:46
Midnight girl nežinau Jūsų amžiaus, bet kažkiek panašu į paauglišką įsitikinimą kad tipo "aš stora". Pritariu, kad geriau į cm žiūrėti, proporcijas ir stiprinti raumenukus, modeliuoti kūną, o ne kg mesti. Reiktų susivokti, kad tie kg ne nuo galvytės pradėtų kristi.
2014-07-08 12:05:43
Minus 5 kg nėra koks neracionalus tikslas :) šiek tiek numesi, šiek tiek raumenukų priaugsi ir bus tikrai dailios proporcijos :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS