Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilga kelione per kopas
2014-05-09 20:21:41
Ir laiska atsispausdinus turejau,ir ID,ir prie savaite uzsiregistavusi buvau.Mano pasakojimo esme-''Impuls''personalas neinformuotas apie kilo.lt ,isskyrus,gal but mergaite priemime,kuri paemusi atsinesta laiska,rankos mostu parode persirengimo kambariu link..Net pasirasyti nieko nereikejo..Va taip..
2014-05-10 08:19:27
Del IMPULS - nesistebek, imones filosofija, kai uz skambuti paklausti darbo laiko ar pan. turi moketi 2 Lt/min, viska pasako. Dar gerai atrodo ta lentele "rupinames svara" prie pageltonavusio unitazo dangcio. Kazkodel net kai kurios degalines sugeba islaikyti 10 kartu didesne svara savo tualetuose.
2014-05-10 20:02:03
Merginos, aciu uz ispudzius apie Impuls'a, bet manau, kad geriausiai tokias temas aptarti galbut atskiroje grupeje, adresuoti kilo.lt administratoriams arba Impulso vadovams, nes butent jie atsakingi uz informacijos sklaida tarp savo darbuotoju.
O man siandien uztat "laiminga diena." Kijevo kotletukas, krosanas, kavele su pieno puta... Gyvenimas grazus. Nors paciai idomu tai, kad visiskai nera jokio noro suvalgyti taip jau daug ar ko nors labai labai blogo. Galvojau, kad "craving'ai" bus tokie, kad suvalgysiu net saligatvio plyteles. Bet nieko. Pirmas issukis - isvyka i Druskininkus - sekmingai atlaikytas, be dideliu nuostoliu ar nuodemiu net ir laisva diena.
2014-05-10 22:03:20
Saunuole Grazina ! Tau dideles sekmes :)
2014-05-11 22:04:49
Grizau po nuostabaus savaitgalio Druskininkuose. Sirdis kazkur Nemuno vingiais kukuodama nuliuoksejo medziu virsunem link vaivorykstes vydamasi laime. Oi tie mediniai nameliai su nenusakomais raiziniais ir droziniais, sokantys fontanai, lapoti parkai ir pasisedejimai legendinese vietose. O kur dar masazai, vonios, pokalbiai iki isnaktu, seni ir nauji prisiminimai... Nors namo penkias valandas bildejau per visokius kaimelius ir Klaipedos stogai israize lietaus nugiedrinta vakaro dangu po autobuso sedynes israiziusios mano nugara buvo itin mieli, visa kelia sypsojausi kaip kvailelis pasagele rades.
Tik savaja pasagele radau grizusi namo. Minus 3 kg per pirma savaite - olialia! Na ryt kiekviena atsilenkima darysiu su dekingumu. :)
2014-05-13 14:18:11
Apie labai bloga diena ir apie tai, kaip ji tapo truputi geresne

Žinot, būna tokių labai labai blogų dienų, kai nesinori lipti iš lovos nė už jokius pinigus, bet užtat labai norisi šokolado ir visokių kitokių "gerumynų?" Va va. Šiandien kaip tik tokia diena. Pusryčius pramiegojau, o kai atsikėliau ir nuėjau daryti žalio kokteilio, tai gavosi kažkokia žalia šlykštynė. Fu fu fu. O po to beviltiškai užsinorėjau blynų. Su uogiene. Ir dar šokolado. Daug. Ir nieko kito. Sėdėjau ant lovos ir godojau, ką čia su savimi reikės daryti. Niekaip neišėjo su savimi susitarti, ko labiau noriu - blynų ir šokolado dabar ar gražesnės talijos vėliau. Nusprendžiau pasitarti su Google, ir jis man pasiūlė išsikepti avižinių blynų, kurie nuotraukoj labai gražiai atrodė. Yra ir kilo.lt avižinių blynų receptas, bet man jis nepatinka. O tas patiko. Po to prisiminiau, kad draugė buvo padovanojusi indelį šaldytų žemuogių, kuris pasislėpęs šaldiklio stalčiaus kamputyje aiškiai laukė šiandienos. Bekepdama blynus suvalgiau tik du mažus labai juodo šokolado gabaliukus ir nusprendžiau, kad tokios aukos turėtų užtekti manyje gyvenančiam žvėriui. Po to užvalgiau blynų, kurie pasirodė besantys labai sotūs. Tada nusprendžiau dieną praleisti po kaldra su knyga ir dideliu bliūdu popkornų, kurių pati prisispraginau ne mikrobangėje. Kadangi vandens reikia išgerti daug, o aš jo visai nenoriu, nes man ir taip šalta, gurkšnoju šilto vandens gėrimukus su visokiais skoniais. Gal tai ir nebus mano geriausia diena besilaikant dietos, bet kai žinau, jog prieš tai būčiau sunaikinus visą akiratyje esantį šokoladą, suvalgius net ir cukrum pabarstytas pjuvenas ir užsikandus senu supelijusiu batonu, kad tik gaučiau baltų miltų, nuostoliai neatrodo tokie dideli. Avižinė košė - kepta ar virta - dar niekam gyvenimo ir juosmens nesugriovė.
2014-05-13 14:54:17
Gražina, matosi, kad labai mėgstate skaityti knygas. Jūsų rašymo stilius - persmelktas literatūra ir polėkiu. Šaunuolė ;) labai gražiai ir įdomiai dėstote mintis. o gal ir gyvenime užsiimate rašymu?
2014-05-13 15:22:00
Mild, taip studijavau literatura, dabar ja destau. O del rasymo, visada rasiau, bet nebutinai literaturiskai - imoniu puslapius, SEO tekstus, brosiuras ir visa kita, uz ka zmones mielai moka pinigus. Taip pat ir straipsniuku sen bei ten. Bet zodziai kazkaip patys pas mane ateina, atsiseda priesais ir ziuri i akis, laukdami, kol juos surasysiu ant balto ekrano. O as jiems pasiulau arbatos ir pasimiklinus pirstus, leidziu jiems atgyti. :) Turbut kitaip nemoku ir negaliu. :)
2014-05-13 16:31:32
JEGA ! MALONUMAS PASKAITYT JUS ! BET TAIP JUK BUNA MUMS VISOMS...O KADA , PAKLAUSIT ?....KAZKADA...IR TAI GERAI ! MES JUK DAR GYVOS IR SU JAUSMAIS !
2014-05-13 18:22:15
Sveika prisijungusi i lieknejanciu buri. Linkiu kuo didziausios sekmes ir upo. O jau rasymo stilius - super :) uzeisiu dazniau paskaitineti, kaip sekasi kovoti su plytelem :) Labai patiko palyginimas apie saligatvio plytele :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS