Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilga kelione per kopas
2014-05-08 08:18:01
Kaip amzius pasieke 31, o svoris 105, nusprendziau, kad reikia ka nors keisti. Is esmes. Tad gimtadienio proga pasidovanojau sau naryste kilo.lt 6 menesiams ir galimybe buti sveikesnei, sportiskesnei ir grazesnei.

Bandymu kazka pakeisti netruko ir anksciau, ypac paauglysteje, nes liesa niekada nebuvau. Taciau paauglystes "bado zaidynes" baigesi bulimija, o velesni naujametiniai pasiryzimai tebudavo trumpalaikiai spurtai su svarstykles gasdinanciom pasekmem. taciau pastaruoju metu emiau daugiau demesio skirti sveikai mitybai, kokybiskam, letam, vietoje augintam maistui. Taciau reikejo sistemos. O musu poliklinikos prisibelsti iki dietologo tai tas pats, kas laimeti Teleloto. Vienos gydytojos pasiulo maziau esti, o kitos - israso vaistu ir pasako, kad jei po pusmecio niekas nesikeis, reiks daryti skrandzio mazinimo operacija (tai gal tada visai skrandi ispjauti? Girdejau, labai efektyviai svoris krenta... ). Aciu uz abu patarimus, bet as gal kaip nors kitaip meginsiu.
Del sporto, tai as daugiau knygiuke, kuri kavinese susiraiciusi ant palanges pagrindineje gatveje skaitys arba spoksos i praeivius svajodama. Vaikscioti man labai patinka, o begti tai nebent iki autobuso. Labai megstu kapstytis darze po prakaitu. Bet stai sporto sales man turbut baisiausia vieta. Jos kaip Palangos papludimiai, kur jau turi ateiti ideges, jei nenori jaustis balta varna. Tai kai as ten atsinesu savo minksta, knygu skaitymui pritaikyta pasturgali ir visiska neismanyma, ka daryti su visom tom geleztem, norisi susiguzti kamputyje uz stangu ir neislysti is ten niekados niekados. Tai gal kada nors. Mano svajone butu pameginti Pilatesa. Ten kazkaip i mano buda panasiau nei gelezys ar strakaliojimai pagal muzikyte. Tai kai isdrisiu, parasysiu. :)
Tai vat tokia ir ateinu. Jau beveik savaite kaip uzsiregistravusi ir valgau gana tvarkingai, tik kadangi gimtadienio savaite, tai vis kas nors i svecius pasikvietes kuo nors labai skaniu pavaisina. Bet visa tai kompensuoju intensyviu kasimu sode. Na ir mankstinuosi namie ant kilimelio. Zinau, kaip jauciasi banginiai ismesti i kranta, bet pasiduoti neketinu, nors kates akys baigia issprogti beziurint i mane puskuojancia ir snioksciancia ir visaip kaip besiraitancia ant grindu. Vargse turbut kuria plana, kaip reiks isgyvent, kai liks naslaite, jei as ant grindu besiraiciodama gala gausiu. :D
Tai cia is prasideda mano ilga kelione per kopas iki 75kg. O tada ziuresim, kaip atrodysiu, jausiuosi ir ko noresiu. Viskas, einu laistyti pomidoru ir gaminti maisto siandienai.
2014-05-08 09:52:50
Sveika, sėkmės ir kantrybės taikantis prie naujo gyvenimo rėžimo, mūsų tikslas tas pats išsvajotieji 75 :) Aš startavau su 107 :(, o dabar jau turiu tik 95 :) labai džiaugiuosiu tuo :) Iš pradžių labai visko laikiausi ir maisto ir sporto, bet db visko būna, blogiausia nebesportuoju, nes nugara neleidžia :((( bet mankštinuosiu su suneliu... dar viena aplinkybė dėl kurios sunku rasti laiko sau ir sportuoti 45min. tiek užtrunku kol atlieku paskirtą programą :) Taigi SĖKMĖS SĖKMĖS SĖKMĖS ir NEPASIDUOK kas benutiktų, juk klysti yra žmogiška :)
2014-05-08 10:15:22
Labas Grazina! Pasiskaiciau tavo pasakojima,nusprendziau pasidalint ir as savaja istorija apie sporto kluba :) Pirma karta nuejau i sale dar nebuvau uzsiregistravusi kilo lt. Tada buvo taip ,kaip tu sakai......Vaiksciojau nuo vieno treniruoklio prie kito,nezinojau kur detis ir i kuria puse mestis....O ten jau kur visi hanteliai ir stangos tai tik aky uzmesdavau,panos su liaunais liemenim,vyrukai su pripustom krutinem ....nu zodziu jauciausi kaip kokia atstumta moksliuke kuri yra tarp labai populiariu mokyklos vaiku,,,,,Ta diena taip ir praejo bilekaip.... Tada po kiek laiko isvaziavom su seima atostogu i ispanija,sveriau apie 84kg,( dabar 81kg antra savaite ) tai vat tada kazkaip pradejo kirbeti mintys,kaip noreciau atrodyt kaip tos merginos is sporto klubo,nesioti trumpucius sortukus ir t.t. Juk as tokia jauna,ir vyras visai isvaizdus salia,kaip as galejau taip apsileist? Tada istojau i kilo.lt gavau sporto programa,nuejau i sporto kluba,,Na kazkaip po truputy po truputy isidrasinau ,juk ten pratimai ir su hanteliais ant suoliuko ir t.t . pirma diena,antra ir as jau jauciausi pasitikinti savimi!!!! Supratau,kad niekam ten nerupi kaip tu atrodai,Zmones ten sau rimtai sportuoja ir demesio nekreipia!!!! Tai vat jau antra savaite sportuoju,is pradziu 3 kartus,fdabar jau ir ketv irta prijunge,nes pati paprasiau. Ir tikrai NIEKADA negalvojau ,kad sportas gali buti toks malonus! Dabar mano tikslas nenumesti svory,o aplamai toki gyvenima ir gyventi!!!! Maitintis sveiku ir subalansuotu meniu,ir sportuoti sportuoti sportuoti!!!! As miegu ( pagaliau) labai gerai,mano veido oda tapo skaisti skaisti,o dar ne dvi savaites nepraejo. Ech ,tikiuosi ,kad sis mano entuziazmas niekur neisgaruos,,,, Tai noreciau ir tau tos drasos ir entuziazmo palinketi!!!!! Sekmes.....
2014-05-08 10:32:09
Aciu, merginos. :) Jums taip pat sekmes.
2014-05-08 18:25:19
Sveika prisijungus, Gražina ! Smagu, kad mūsų gretos didėja ir vis daugiau žmonių (vis tik pastebėjau tendenciją- MOTERŲ) meta picas bei kebabus ir stoja į sveikai (ar bent sveikiau) gyvenančiųjų būrį. Panašiai startavau ir aš -su 102kg. Siekis irgi apyvienodis- 74kg. Taigi sėkmės Tau ir mums visoms!
2014-05-09 10:07:01
Siandien nutiko viena is tu "brangus dienorasti" akimirku. Zinot, kai sportininkai kalba apie endorfinu antpludzius treniruotes metu ar po jos? Na va, tai buvau daug girdejus apie tai, bet niekad nepatyrus. Nuovargis, prakaito upeliai ir raumenu skausmas - tai viskas, ka uzsidirbdavau sporto saleje, treniruoteje ar fizinio pamokoj.
Siandien kaip tycia labai tingejau lipti is lovos ir daryti manksta. C'mon, uz lango taip jaukiai lyja, kate prie sono murkia, ranka tiesiasi prie knygu, jauste jauciu arbatos puodelio siluma ir aromata... Kokie varsketukai pusryciams, kokia manksta?
Na bet knygu skaitymas sudegina netgi 3 kalorijas per metus ir dar niekas nenumete 30 kilogramu gerdamas arbata. Taigi, isgriuvau is lovos, pasileidau Pitbull'io, David'o Guettos, Black Eyed Peas ir Flo Ridos mixa (pries tai klausiau Patricijos Kaas ir Edithos Piaf, bet jos sabotazininkes, o ne pagalbininkes sporto klausimais), ir pradejau raivytis ir puskuoti ant kilimelio nepataikydama i ritma. Bet kazkaip su kiekvienu atsilenkimu ir pamosavimu, su kiekvienu perkusijos beatu, su kiekvienu iskvepimu miegas ir tingulys sklaidesi, kol galu gale nusprendziau, kad ne viskas cia blogai, o dar kai pajutau, kad nebe taip sunku, kaip buvo pirma ryta, kad jau nereikia galvoti apie tai, kada iskvepti, kada ikvepti, nes tai darau intuityviai, kad visus penkiolika atslinekimu padarau vieny ypu... Ir nuvaziavo reikalas. kartu su "The Club Can't Handle Me" gabaliuku. Toks laimes, geroves ir pasitikejimo savim jausmas uzliejo, kad turbut dar ir krosiuka is tos laimes buciau nubegus. Taigi, toks tas penktadienio rytas su endorfinu antpludziu. O dar kadangi savaitgalis Druskininkuose laukia, tai galeciau ant sparnu per langa su visu stiklu isskirsti. Peace out, merginos, aciu uz padrasinimus. :)
2014-05-09 10:14:36
idomu skaityti....dideles sekmes :)
2014-05-09 12:45:11
Mano pastebejimai apie sporto kluba.
Uzsiregistravau kilo.lt.Uz sakaites(pries telefonu susisiekus,''uzsibukinus'' diena ir laika,visa tokia ''sportiska'' nubildejau i ''Impulsa'').Prasibroviau pro vaiku ir teveliu minia(buvo laisvadienis).Izengiau i treniruokliu sale.Aisku,su geliu puokste manes niekas ten niekas nepasitiko.Tiesa sakant,priejusi prie klubo darbuotojo, dar laukiau kelias minutes kol jis atkreips i sporto istroskusia moteriske.Atkreipe.(bo nieko aplink mane nebuvo-visi kilnojo svarnemenis,myne dviracius ar kitais budais puskavo).Paklause ,,jus ko nors laukiate?''.''Tikrai taip!''-ispyskinau.''As is Kilo.lt,sportuoti atejau''.Hmm..Apie sutarti su kilo.lt ,''Impuls'' klubo darbuotojas neturejo jokios informacijos.Jo veide atsispindejo ,tiksliau sakant,visai neatsispindejo joks susidomejimas pries ji stovincia persona. Jauciau,kad taip ir liksiu stypsoti viduryje sales,jei nekeisiu taktikos arba,nepriziurint profesionalui,ir negavusi paaiskinimo,kaip naudotis treniruokliais,persitempsiu nugara,koja arba uzsimesiu kokia nors stanga ant galvos..Kilau i ataka.Plati sypsena veide,klausimu milijonas,vienas kitas komplimentas klubui..Suveike.Valio!Po 20 min rankose gniauziau ,,Bendroji programa moterims,8 pratimai su serijomis ir pakartojimais.Apacioje atspausdinto lapo pastaba ''programa yra bendro pobudzio ir uz padaryta zala sveikatai,savarankiskai sportuojant,klubas neatsako).Tas manes visiskai neisgasdino(sportuoju klubuose reguliariai,koks desimtmetis jau..Tiesa,pastaruoju metu nebe LT jau..).Beje,,aciu tam klubo darbuotojui.Saunuolis!Neturint jokios informacijos apie ''kilo lt'' ,jis ,per kelias minutes sugalvojo ir pasiule man sporto plana,asmeniskai parode visus 8 treniruoklius ir pademontravo kaip reikia teisingai jais naudotis.Po to (kol as su tuo aptspaudintu lapu klaidziojau tarp treniruokliu,ieskodama ''savojo'',jis kelis kartus priejo ir paklause kaip sekasi.Na ka,saunu!Vienintelis pastebejimas kilo.lt komandai:na gal reiketu informuoti ''Impuls''klubo darbuotojus,kad karts nuo karto uzklys kokia tai nauja dusia pasiryzusi keisti gyvenimo buda?Nes,tiesa sakant,klubo darbuotojai,kiek supratau,jokios motyvacijos uzsiimti su tokiais ''vienkartiniais''keliu valandu ''sportininkais''motyvacijos tikrai neturi.Bet.Tikkrai sugeba.Aciu labai jiems uz tai!
2014-05-09 14:34:53
Grazina! Vta apie ka as ir kalbejau,,,Sportas teikia laaabai dideli malonuma!!!! Saunuole,taip ir toliau!!!!
2014-05-09 19:23:34
Grazina, dideles sekmes jums:)

O del "Impuls" tai turejote is kilo.lt gauti elektronini laiska, kuriame viskas paaiskinta. Jums pasiseke, kad jus prieme, nes laiske nurodyta, kad butina pries atvykstant uzsiregistruoti ir susavim tureti ta laiska ir jame nurodyta kliento ID :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS