Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vanesos dienoraštis
2014-05-12 14:29:26
Sigut, margarino nera mano meniu, bet ta ryta tesiog fiziskai nespejau pusryciu pasigamint pagal dieta, ir pavalgiau kas po ranka :)
Po tos dienos, kai valgiau sokolada, sestadiei pasisveriau ir rezultatas 70.6 kg :) Maziausias svoris per paskutinius 2 metus ir nuo plano laikymosi. Po menesio su kilo.lt reziume -1.4 kg. Na, o su maistu man visiska beda :(
Va paskutines dvi dienos:

Sestadienis: lucky day :)
Sekmadienis:
9 - mieziniu krupu kose (likusi nuo vaiku )
12 - darzoviu sriuba
14 - makaronai su vistiena
17 - pratimai namie
19 - balta misraine + 2 gabaliukai riebaus saldaus pyrago ( neisvengiau sveciuose..)
Per visa diena suskaiciavau kad suvalgiau dar 8 sokoladinius saldainius.....

Neatsispyriau savaitgalio pagundoms :)
Visgi pilna ryzto judeti pirmyn. O nesisversiu tai jau tikrai visa sia savaite, nes bijau net lipti:) Taip smagu buvo matyti 70.6 kg o uzlipusi pamatyciau tikrai ne toki skaiciu. Taigi grieztai rasausi kiekviena kasni toliau. Sekmes man :) Ir jums visiems likusiems;)
2014-05-13 09:05:28
Geguzes 12:
9 -3 kukuruzu trapuciai su margarinu + kalakutiena
nuo 10 iki 12 vis kokie kasniukai nuo vaiku :(
14.30 - Tuno salotos
17.30 - Kiausiniene su brokoliais
19.30 - joga

Per visa diena - 8 sokoladiniai saldainia( ......)
visiskas chaosas kol kas. Jauciausi alkana, todel tie saldainiai nuolat painiojosi. Bet jau visas atasrgas sunaikinau, daugiau nepirksiu ir tolyn i prieki zvelgiam optimistiskai :)
2014-05-13 10:23:59
aš, žinoma, ne mama, tai tos problemos nežinau.. bet daug kur esu skaičiusi, kad mamytėms tiesiog reikia išmokti nepabaiginėti vaikų maisto :) suprantu, kad gaila išmesti... bet juk ne pilnus puodus išmesti tektų turbūt.:))))
2014-05-13 12:07:35
man irgi taip pikta dabar, kai nesuvalgo, žinau, kad jei ir paliksiu stovėti, vėliau nesuvalgys. šaldytuvas pilnas pradėtų jogurtų, sūrelių, varškyčių, guli apkandžiotos kriaušės ir sausainiai. gerai bent, kad kaime šunų yra, tai viską į maišelius dedu ir į šaldiklį :) bet tikrai, kartais net nedėdavau sau maisto į atskirą lėkštę, nes žinojau, kad tuoj gausiu beveik pilną :) nors tai geras disciplinos įvedimo būdas, atidžiau renku ir tai, ką perku. žiūriu, kad produktas tikrai būtų tas, kurį tikrai suvartos.
2014-05-13 12:15:27
Vanesa, aš pirmas 3 dienas jaučiausi be galo alkana visą laiką, net apie nieką kitą galvoti negalėjau. Paskui pradėjau keisti receptus dietoje, pagal tai, ką tuo metu noriu valgyti, arba kokių produktų yra daugiausia namuose. Yra tikrai sočių patiekalų, kurių porcijos net neįveikiamos, tai po to ir badas nekankintų, ir saldainių niokoti nereikėtų :)
Omletai su daržovėmis sotūs, taip pat patiekalai su makaronais, menkė su troškintomis daržovėmis (ir fantastiškai skanu), karšti vištienos patiekalai, salotos su krevetėmis ar avižinių dribsnių košė ir kt.
2014-05-13 21:43:46
mild, tikra tiesa del vaiku maisto uzbaiginejimo. Cia man naujas issukis! Jung, labai geras patarimas del likuciu saldymo, pasinaudosiu :) Nes vien per siandien diena geras dubuo gavosi visokiu "likuciu" nuo vaiku maisto.
Siandien didziuojuosi savim:
8.30 - Varske su jogurtu
13 - Virta vistiena su darzovemis
17 - Svieziu kopustu salotos + duonos riekele (cia ne i tema, bet per lekima dar apsidziaugiau kad radau saldytuve sveiku salotu, jos buvo vietoj burokeliu ir obuoliu salotu, manau nedidele nuodeme :)
19 - Ryziu, tuno ir avokado salotos

Tik neradau laiko siandien pratimu padaryt. Jau dabar nebedarysiu, visgi beveik 22 val. Nepatinka tik tai, jog alkio jausmas nemenkas kamuoja, reikia dideliu valios pastangu atsilaikyt. Aciu dievui, namie nebera saldumynu :)
2014-05-19 19:31:25
Ispuole triju dienu kelione i Italija, tai visas darbas cia nuejo per niek :( Grizo visas nukrites svoris ir +200 g virsaus :))))Bet cia pasisveriau is kart grizus, po toookio kiekio maisto, kiek valgiau Italijoj, po tiek skysciu ir t.t. Nesistebiu. Tikiuosi, viskas greit sugris i vezes. Nuo ryt vel viskas gireztai pagal plana, o kol kas cia neturiu net ka rasyti - vien spageciai, desertai, vynas, saldainiai, kepsniai ir juru gerybes...ujujujuj...
2014-05-20 12:50:14
O iš kur tiek saldainių atsiranda? :) Gal reikia jų tiesiog neturėti? :))
Dėl visų margarinų, majonezų, gritinių - viską pakeičiau liesu natūraliu jogurtu. Net virtą kiaušiniį su juo pagal valgiaraštį valgau, ir tikrai jis visur tinka. Siūlau išmėginti ;)
2014-05-20 18:32:26
Vanesa, juk visai ne per niek - ir taip toje kelionėje būtum daug valgiusi, tai gal būtum grįžusi su poros kg pliusu kitaip ;) be to, per atostogas staiga priaugtas svoris paprastai lengvai nukrenta :)
2014-05-20 21:49:04
LART, geras patarimas del jogurto, reiks ismegint. Koki perki? Ar tik ne Dobilo? Jis man toks naturalus ir visur tinkantis.
O del saldainiu, tai pas mane seimynoje vyras ir sunelis- tikri smaliziai, as pati jau nebeperku, bet visada randu atsargu spintelej...ir silpnumo akimirka sunaikinu is kart :(

05.20 antradieni:
9 - varske su jogurtu
14.30 - virta vistiena su darzovemis
20 - ryziu, tuno ir avokado salotos

ir vel suskaiciavau 5 sokoladinius saldainius (rrr....)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS