Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vanesos dienoraštis
2014-05-07 22:28:02
Sveiki visi kilo.lt gyventojai. O ziuriu cia jusu nemazai ir dar toookiu aktyviu :) Mano istorija kol kas liudnoka, cia esu jau beveik menuo ir rezultatas -1kg. Aisku, labai jau simuliuoju. Mityba man cia is vis kosmosine, nelabai ir laikiausi - sunkiausia man nurodytu laiku pavalgyt, nes tempas su dviem mazais vaikais tai ujujuj...ir pastoviai besisukant tarp tu kosiu, sriubu nu niekaip neina neragaut ka duodu vaikams :) o pabaigoj aisku nu kaip ismesi tuos kelis kasneliu likusius...
Bet viskas, nuo vakar susiemiau. Nutariau, kad gaila bus ismestu pinigu uz 3 men, taigi prisipirkau produktu i prieki 3 dienom ir siandien visa diena grieztai nenukrypau nuo plano. Galiu pasakyt kad jauciuosi sotesne negu visada, o vakarienes viso pakelio varskes su 2 bananais niekaip neiveikiau, nei puses negalejau suvalgyt. Nu bet ziuresiu kas cia gaunasi grieztai laikantis toliau. Su sportu paprasciau, nes taip nusilakstau + pora kart sav jogoj prasitampau. Bet vis tiek manau reikia daugiau judesio. Bandysiu siulomus pratimus daryt ir gal dar pavyks pajungt begiojima rytais, kol vyras neisvaziaves i darba. Mano tikslas 65 kg. Cia mano maximalus ribinis svoris, tai nors ji pasiekt noriu. siuo metu 71kg :( Yra dar daug ka veikt.
Pasiskaitinejusi cia forume jusu istorijas ir dziuginancius pasiekimus as irgi nutariau pati cia rasyti kasdiene mityba + fizine veikla, kad paciai butu lengviau atsekt, kas stabdo visus reikalus.
Taigi, siandien diena esu patenkinta :) Ryt per mazyles pietu miega sportuosiu.

Siandienine mityba:
9 - 3 kukuruzu trapuciai su margarinu+kava
12 - 2 obuoliai
15 - kepta vistiena su darzovem
18 - pomidoru ir paprikos salotos
20.30 - varske su bananu ir cinamonu (maziau nei puse porcijos)
2014-05-08 21:39:42
9 - varske su bananais ir cinamonu
12 - 2 obuoliai
2 - virta vistiena su darzovem
18 - damusiau vaku sriuba ( puse dubenelio)
19.30 joga

Dziaugiuosi sia diena, ryte ziuresim, koks rezultatas svorio :)
2014-05-08 22:26:18
Joga vietoj vakarienės ar kaip čia?? :D
2014-05-08 22:54:14
as labai kontroliuoju savo laika valandom, niekur neiskrypstu is laiko, esu ipratusi i laikrodi ziureti ir skaicuoti kas kada kaip kiek :) tad su mityba kol kas nera kliuciu, rytoj i miesta visai dienai, ir maistukas paruostas jau stovi..ir visai nesudetinga, nors is pradzoi masciau kad sunkoka bus, jei i miesta isvaziuoji...na aisku grizti velai vakare..salta maista galiu valgyti todel kliuciu nera... palinkesiu dideles sekmes ir visada skaiciuoti laika...
2014-05-09 09:31:54
mild, taip gavosi kad jogos trenoruote baigesi 21 val, grizusi jau tik apie lova svajojau, tai nebevalgiau jokios vakarienes, o tiesiai i lova :) be to vakariene reikia valgyti likus 2-3 val iki miego. o as dar nuo sriubos ir visokiu uzkandziuku jauciaus soti. kol kas man sunku su tuo maistu labai. as visai nejauciu kad imetu kazkoki kasniuka nuo vaiku, kai atkisa, kad nebenori :)))susigriebiu tik jau nurijus:))) bet siandien tik trecia diena, iprasiu, manau.
O su laiku tai taip, reikia labai skaiciuoti ir planuoti is anksto. Pazadu stengtis :)
2014-05-09 09:33:39
Be to, siryt svoris nei trupucio nesiskiria nuo vakarykscio ryto :( Kazin ar ne del skysciu???Nes 2 l isgerti per diena- buvo didziulis issukis man.
2014-05-09 10:15:31
as skysciu nepajegiu isgerti , vandens ta prasme, bet jei geri zalia arbata be cukraus tada iveikti daug galiu,...
2014-05-09 21:53:28
8.30 - Kava+ 4 kukuruzu trapuciai su margarinu
12 - Virti brokoliai
14 - Salotos su pomidoru ir avokadu
16 - Kava + sokoladas 280 g. (ujujuj...niekaip neatsispyriau)
19 - Salotos su tunu ir kiausiniu
20 - 40min rekomenduojamu pratimu namu salygomis

Butu visai nieko, jei ne tas sokoladas :) Rytoj pasisversiu ir pasimatuosiu apimtis
2014-05-10 10:50:07
Sveiki,o margarina jums kilo.lt parekomendavo valgyti? Kazkaip keista juk margarinas yra labai nesveikas dalykas ( produktu to nepavadinciau ) As jau kokie 4 metai jo net neperku.
2014-05-10 12:50:37
Patariu po šokolado tikrai nesisverti, nes naivu būtų tikėtis, kad po tokios porcijos svoris bus nukritęs, tai tik dar kartą save nuliūdinsit. Geriausia į kasdienius rezultatus nekreipti dėmesio ir svertis kas savaitę ar bent kas keletą dienų. Nenukrypkit nuo meniu ir tikrai viskas bus gerai, o nepastebimi kąsneliai iš tikro yra pats didžiausias blogis..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS