Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Robertos tikslas
2014-05-31 08:39:10
per porą rimtų dienų numečiau pusę kg
visai gerai:) visgi šnd bus ne braškių diena, o kokteilių. ryte pasidariau tokį: pasukos, apie 300 g, avižinių dribsnių 40 g, didelė sauja špinatų. vėliau bandysiu kokį kitokį:) gal bus vanduo, bananas, obuolys, žolės (salotos, gražgarstės, dilgėlių porą trejetą lapelių)
2014-06-06 09:12:53
Kaip sekasi, Roberta ?
2014-06-06 14:37:01
Roberta žiūriu mėgstate žaliuosius kokteilius. Gal žaliavalgė esate?
2014-06-06 17:31:14
Sveiki, paskaicius labai susidomejau,kaip dabar Robertai sekas?:) nes mano tikslas ir iki savo 30-ojo gimtadienio numesti 15 nors:)ir galvoju,ne vien as sau pries jubilieju keliu tokius reikalavimus..nors man liko tik trys menesiai:) bet manau tai imanoma:)
2014-06-06 23:06:05
Poncekute,tikrai imanoma,tik didelio noro ir pastangu,zinoma,reikia :).
2014-07-30 20:46:07
per tą laiką kiek esu čia numečiau keturis kg.mažai:(
2014-07-30 23:01:53
Roberta susiimkit! Jūs šaunuolė ir tikrai sugebėsit numesti svorio, tik reikia pačiai tuo patikėti!!! Visas pagundas paslėpkit toliau nuo akių ir taip labai nesinorės. Jei labai norisi saldumynų, siūlyčiau geriau kokia sauja džiovintų vaisių ar riešutukų suvalgyti. O geriausiai dėmesį nuo valgymo nukreipia kažkokia aktyvi veikla ;) Lucky day mano manymu yra reikalinga ir nesiūlyčiau jos atsisakyti, tik nereikia persistengti :)) Juk Lucky day pažadina mūsų organizmą ;) Dar vienas drąstiškas pasiūlymas motyvacijai - pasikabinti savo nuotrauką su apatiniais pvz. ant šaldytuvo ;) Kai matai save iš šono, tai manau geriausia motyvacija :) O dėl tingulio sportuojant, tai prisiverskit visu pratimų bent jau po 1 seriją padaryti ir tai jau manau bus gerai, nes dieta be sporto ne tokia veiksminga. Man dabar per karsčius labai sunku prisiverst sportuoti, kai net sėdint prakaitas žliaugia, bet spiriu sau į sėdimąją ir einu, bent minimaliai pasportuoti :)) Kuo dideliausios sėkmės!!! Laikau už jus kumščius! ;)
2014-08-02 09:35:24
taip, reikia susiimti, nes liūdna dėl to.kad nesusiimu, kad nepatinku sau. dėkui, kad pasidomėjote manim:)
2014-08-06 11:20:32
Tu tik pagalvok - 4 kg, tai jau nemazai. Aisku, norisi daugiau, bet po truputi po truputi.... juk viskas einasi zemyn.Pasieksi savo tiksla pamatysi, gal ne taip greit kaip norisi, bet pasieksi. Sekmes Tau !!!
2014-08-28 19:30:55
na, ką - esu numetusi 7 kg. Dar liko 7. Ir man užteks. Ne manekenių amžius:) o iki 50-mečio liko pusmetis... Nuo rugsėjo pradėsiu lankyti jogą:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS