Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Robertos tikslas
2014-05-28 15:32:56
sveika Elenute,visko buna ir nuklystam ir vel griztam,svarbiausia nepasiduot ir nesakyt stop,sekmes:)
2014-05-29 07:54:30
kiek tu,Marioks, numetei? aš porą kg ir... nesusikaupiu, bet... šnd susirašiau griežtai apimtis, dienotvarkę, valgius pasikeičiau, kad visko turėčiau. na, kadangi dabar gausu žolių, tai ne bėda:) aš labai mėgstu špinatus ir kt.
labai noriu pagražėti, reikia valios ir užsispyrimo.
2014-05-29 08:01:54
man žiauriai atsibodo...aš tokia stora ir negraži, 88, na, žiauroka:( vasara gi...
2014-05-29 18:15:56
šiandien tvarkingai visko laikiausi, net mankštą padariau:)
2014-05-29 19:53:27
Šaunuolė Roberta, taip ir toliau ;)
2014-05-30 15:53:53
Šiandien irgi gerai laikausi:) pagirkite mane, nes man labai sunku įsisiūbuoti, esu čia nuo kovo vidurio, o tik du kg nugalėjau:(
2014-05-30 15:58:17
vakar peržiūrėjau visus seminarus čia pateikiamus:)
2014-05-30 18:38:08
Nu va kaip gerai, kai daugiau demesio skirsi maistui ir sportui prades kristi . Juk mes niekur neskubam pamazu pamazu, svarbiausia zemyn :))) Sėkmės!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014-05-30 18:59:06
Va va, didieji monstrai - tingiu, nenoriu. Man irgi prastai sekasi paskutinę savaitę. Per pirmą savaitę numečiau 4kg, per antrą savaitę - 1kg, o per šią priaugau 500g. Kaltinu PMS, sunku susivaldyti norisi truputį riebesnio maisto, tingiu sportuoti.... Kažkokiu būdu reikės įsispirti į užpakalį. O jūs šaunuolė, susiėmėt ;) Tikiuosi iki savo jubiliejaus pasieksit savo norimo svorio, gi pasžadėjot viešai ;)
2014-05-30 20:30:37
ryt mano laimingoji diena, tai valgysiu... tik braškes:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS