Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ievos dienorastis :)
2014-05-05 20:52:26
Sveikos paneles ir vyrukai :)

taigi ir mano pirmoji diena cia. kolkas uzsiregistravau 3 men. abonimentui. pradzia tokia: ugis 168cm, svoris 85kg. zinau.. blogai.. turiu viena vaikiuka.. jam jau 3.5 metu. sedimas darbas.
kolkas meniu negavau. kaip supratau turiu pasirinkti sporto programa. taigi pacioje pradzioje noriu jusu paklausti, kokie pagrindiniai patarimai butu? ka tureciau zinoti ir niekada nepamirsti?

aciu jums labai ir iki kito susirasymo
Ieva
2014-05-05 22:16:06
sveika :) visu pirma sveikinu prisijungus :) ir linkiu didziules sekmes:) nepamirsk o gal tiksliau stenkis isgerti kiek imanoma daugiau vandens :) jei kils kokiu neaiskumu nebijok paklausti :)
2014-05-07 07:40:39
aciu labai. bandysiu kiek galiu. aisku atrodo pokolkas sudetinga valgyt 5 kartus per diena. :) na bet valios reikia tureti..
is tikro dar turiu klausima.. ka jus darot, kai tarkim reikia vaziuoti kazkur keliom dienom.. ir tikrai zinot, kad dietos neiseis laikytis? na kaip pvz. oficialus pietus kokie ir pan. na kaip negalit valgyt pagal savo dieta.. :) tai skamba kaip issisukinejimas, bet tokiu situaciju pas mane yra..:)
aciu labai
2014-05-07 08:27:35
Laba,
manau per pietus galite nevalgyti garnyro, padažų, deserto.
Galima išsirinkti
2014-05-07 10:40:05
Sveikute, pasilaikyk tikslaus rėžimo kai yra galimybė ir manau vieos dienos pietūs ne iš menių nepakenks :) Aš jau trečia diena maitinuosi pagal sudartą mitybos planą ir matau rezultatus :) Tik va man kartais porcija nerealiai didelė gaunasi, ne viską galiu pilnai suvalgyt. Man lengviau laikytis plano, nes auginu namie pupą dar iki rudens, tai per vasarėlę reikia susitvarkyt :)
Sėkmės Ieva :)
2014-05-08 00:11:49
sveikinimai prisijungus, idesi pastangu, pratimai namuose ant kilimelio, nes bent man jie efektyviausi, kad slapia bunu..sureguliuosi mityba..ir gerai viskas bus...turbut jei nebutu forumo ar kontroles, daugelis gal but nuleistu rankas anksciau laiko ,bet paragina tave kompetetingi asmenys is sono ir viskas puikiai sekasi...as presa turiu kaip ir visi zmones, tik kad jo nesimato per riebalini sluoksni..sunkoka buvo kelias dienas daryti pratimus kol isivaziavau..sekmes tau :)
2014-05-08 07:20:24
labas rytas, na zinokit tu porciju didumas.. as nesuprantu..:) as niekad tiek nevalgydavau..:) ar cia tikrai normalu? :)))
2014-05-10 13:40:22
Normalu, tik kai kuriuose receptuose yra neatitikimų su virtomis ir nevirtomis kruopomis, bet galima pertikrinus kalorijų skaičių susivokti. O šiaip manau tai ir yra esmė - pavalgai normaliai sveiko maisto ir paskui nesitiesia ranka į užkandžius, saldumynus ir visus kitokius mažus kasnelius :)
2014-05-10 18:57:32
tikrai labai problematiška sfera - kcal ir nevirtų makaronų ar kruopų santykis :) rekomenduoju virti 50 g makaronų, nors yra receptų, kur nurodyta 150 g :) o kruopas irgi visur mažinti. nes gali ir skrandį skaudėt pradėti valgant tai, kas nurodyta. bet taip tiesiog yra dėl to, jog niekas pas kilo.lt nepatikrina ir nesutavrko, nors aš pati jau porą kartų jiems dėl to rašiau.
2014-05-11 12:58:48
aciu uz atsakymus :)
as pati savo meniu radau dar viena klaidele.. pirkiniu sarase galiu pasidaryt sarasa pirkiniu savo lucky day :) tai kazkaip netaip jie man siulo..:) nes kaip suprantu, tai dienai tiesiog neturi rodyti nieko man.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS