Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / paradis :)
2014-05-05 18:07:21
Sveikos, na jungiuosi ir as prie Jusu saunaus burio. Mano situacija tokia: ganetinai kardinaliai pasikeite gyvenimo budas, is labai aktyvaus tapo ramus ir seslus...na gyvenime juk taip buna..kilogramai uzaugo tikrai negreitai, mazdaug per 2 metus. Noriu atsikratyti priaugtu 25 kg. tai yra tikrai nemazai. . kol kas sekasi tai daryti puikiai, pradzia tikrai daug zadanti ir gera., matysim kaip seksis toliau...palinkesiu tiek cia susirinkusioms ir susirinkusiems, tiek sau paciai- sekmes!
2014-05-05 20:41:03
Labas Paradis. Sveikinu prisijungus. Pradžioje turėtų neblogai kristi svoris, svarbu nenusiminti, kai jis kartais užstringa :D Stiprybės visame kame, valios sporte ir prisiderinant dietą taip, kad dar ir malonumą jaustum ;)
2014-05-05 22:17:23
as manau kad pirmas zingsnis sengtas tu nusprendei kad reikia tu extra kg atsikratyti ir ilgainui viskas pavyks:) didziules sekmes :)
2014-05-05 22:24:50
aciu uz palaikyma, esu karta numetus nemazai svorio, tai buvo apie 15 kg. taciau aktyvus gyvenimo budas, sveikas maistas, aisku buvo ir nesveiko, bet as nesportavau, as lankiausi masazuose. man jie tikrai padejo, oda buvo grazi ir lygi, zarnynas funkcionavo isties tobulai. bet bet bet...kadangi neturejau realios galimybes vel eiti i masazus, todel maistas ir nesportavimas, nejudejimas, ar neaktyvus gyvenimo budas padare savo...nesvajoju tureti presa kaip pas profesionalius sportininkus, bet tikiuosi netureti riebalinio sluoksnio...
2014-05-09 10:13:08
labas rytas, sveriausi..buvau pamirsus kad reikia tai padaryti ir gryzau i vonia,...-2 kg. apimtys sumazeje...kol kas per daug nesidziaugiu nes 2 kg yra niekas..o kaip sekasi Jums ? kas pasidalins ispudziais?
2014-05-09 11:04:55
Sveiki. Aš dar be įspūdžių, nes tik nuo šiandien pradėjau sportuoti ir laikytis dietos, tad rezultatus įvertinsim po savaitės :).
2014-05-09 11:35:21
Sveiki, Pluke. Aš taip pat nuo šiandien startuoju. Smagu, kad kažkas kartu pradės. Pasigirkit po savaites...
2014-05-09 12:04:11
Sveiki,as pradejau ''dieta''pries 12 d.Pirma savaite-laabai sunku atprasti nuo maisto ryjimo ir pastovaus ko nors saldaus norejimo.Rezultatas-''plius'' 1 kg.Dabar jau antra savaite link pabaigos-sugrieztinau save.Beje,tapo lengviau,ne taip norisi maisto,visokiu majonezu,sokoladu,sausainuku ir pyragaiciu..Hmm..Ziuresiu,kas bus antro sverimosi..Apibendrinant-sunkoka pradzia..
2014-05-14 15:19:17
viskas bus gerai..as remiuosi tokia taktika, kad per daug nesidziaugti, kaip sakoma kuo maziua reklamos tuio geresni rezultatai..as numeciau jau is viso 3 kg, bet per pusantros savaites...sportuoju nemazai ir ziuriu ka dedu i burna...nzn kas cia skatina ar zmones kurie palaiko ar siaip paciai jau norisi...gerai jauciuosi, miegu taip apt gerai, niekas kaip ir nepasikeite, kad tik nevalgau as tu saldumynu..bet ir be ju yra ka valgyti..na taip dabar taip atrodo...o kaip valgem visos pilnais zandais buvo kitaip..cia didelis darbas paciai su savimi..zmones is sono tik skatina ir bando padeti, bet uz tave nieko nepadarys...pacios turim labai stengtis..manau bus viskas gerai..reikia gauti naujus iprocius..
2014-05-14 15:48:49
sveikos, merginos. Aš čia jau 6 sav. tiek pat ir atsikračiau - 6 kg :) praėjusi savaitė buvo emociškai sunkesnė (reiškia ir mityba nukentėjo), bet vėl grįžau į doros kelią :)))) sėkmės!!!!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS