Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Evitos dienoraštis
2014-05-01 13:12:15
Ką gi, pagaliau ir aš radau stiprybės imtis rimto darbo lieknėjimo srity :) Jaunystėj buvau liekna, liemens apimtis visada buvo 60, bet, deja, jaunystė greitai baigiasi, o sėslus gyvenimas bei nėštumai daro negrįžtamą "paslaugą" moters kūnui :( Per nėštumą priaugau 24kg, per antrą- 44!!! Svorį bandžiau kontroliuoti visada: įvairios dietos, apetitą m,ažinantys preparatai ir t.t... Numesdavau, bet, deja, VISADA svoris grįždavo su dideliu kaupu atgal...Pagaliau pasiekiau 100kg, ir išsigandau! Taigi, griebiuosi paskutinio šiaudo ir nutariau išbandyti KILO. Tikiuosi, neprarasti noro bei valios ir siekti savo tikslo :) Smegenis jau tam paruošiau, tad, tikiuosi, ir kūnas bus pavaldus joms :)
Startavau 2014. 04. 30 su 102kg
2014-05-01 13:14:46
Rezultatai po 1 dienos- 100,6kg!!! Minus 1,4kg!!!
2014-05-02 00:21:09
sveiki, sekmes ir dar karta sekmes. beje jeigu kasdien seksite savo svori, tai ilgainiui tai pabos ir gali sukelti kartais net isgasti :D tad manau daug kas man pritars jog svertis kasdien tikrai nereikia ;) uzteks karta i savaite, kai reiks prisiduoti ;)
2014-05-02 12:54:51
Sveika prisidėjus. Aš ir naujokė, šiandien 5 diena kaip KILO. Šiuo metu ,,kemšu" man priklausantį kiekį vištienos krūtinėlės su daržovėmis, o šypsena iki ausų, nes ryte pimąkart pasisvėriau(planavau svertis tik po savaitės, bet neišlaikė moteriškas smalsumas) - minus 2 kg. Kažkokioj mistinėj euforijoj esu - visą dieną arba valgau arba geriu vandenį (man jo paskaičiavo 2800 ml), o svoris netik kad neauga, bet ir krenta, dar kažkaip nesitiki. O ir mitybos planas visas dienas buvvo su trupučiu nuodėmių (sūnaus gimtadienis, teko tortuo gabaliuką suvalgyt, giminaitė tikrų šviežiai rūkytų kaimiškų lašinukų atvežė su namine rugine duona -ir t.t.), na aišku stengiausi dideliais kiekiais neryt, bet nukrypimų tikrai buvo.Ryt mano happy day, bet minčių, kad wau prisikirsiu iki soties net nekyla, nes ir čias dienas kertu sočiai.
2014-05-02 13:51:10
Aušrine99, ačiū už linkėjimus bei patarimus, bandysiu nesisverti kasdien :)
Giedrute, aš į šią dietą turiu savo požiūrį ir nemažą patirtį, ir gerai žinau, kad jei valgyčiau per dieną tokį kalorijų kiekį, koks yra nustatytas, tikrai priaugčiau, o ne numesčiau. Niekada nevalgiau tokiais kiekiais ir tiek kartų dienoje :) Tačiau man labai gelbėja receptai, laikausi jų, atsisakiau visų "neteisingų" maisto produktų, stengiuosi valgyti dažniau nei du kartus dienoje, kaip ligi šiol :)
Ačiū, merginos, už palaikymą ;)
2014-05-03 19:23:58
sekmes Evita,as cia atsiduriau irgi su panasiom nuotaikom perzengusi 100kg riba,niekad tiek nesu sverusi,pradejau cia su 102kg sausio men,dabar jau sveriu 89kg,:) viskas bus gerai,pasitikek kilo,lt,tikrai veikia,sekmes
2014-05-03 20:43:38
DIDELIAUSIOS SEKMES :) as ir sieksiu savo tikslo :) pradejau tik vakar :)
2014-05-04 08:13:53
Sekmes ir užsispyrimo ir viskas bus gerai. Nėra cia taip sunku iš tikro, tik pvz aš mitybą pakeičiau kardinaliai. Sunkiausia iśtvert nepasisverus :) per du mėnesius numečiau 9 kg, ir tuo labai dziaugiuos. Bet vos tik atsipalaiduoji jie vel gryzta pašelusiu greiciu, visada reikia sekt ka valgau.
2014-05-04 08:46:49
taip, grįžta, jau buvau numetus tris kg, užteko poros dienų su šašlykais, pyrago gabalu, tuoj kg atgal:( nors, regis, per daug nepiktnaudžiavau, galvojau, ką valgau, vakar, bet šįryt svarstyklės rodo blogai. aš dar nesu tvirtam kely:(
2014-05-04 10:02:24
Ir aš įsitikinau galutinai ir 120-tą kartą supratau, kad stebuklingos mitybos, sporto ar kitokio gėrio nėra, jog numetei svorį ir jis nebegrįžta. Jei tik atsipalaiduoji nors kiek, ir vėl viskas atgal ir dar su + :(( Oi, kaip sunku tiems storuliams, kai reikia kiekvieną kartą galvoti, ką čia dedi į burną, kad svorio nepriaugtum, ech...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS