Mityba / Sveika mityba / Asmeninė ir šeimos mityba
2015-04-07 08:29:47
Pirmoji mintis buvo visai šeimai valgyti tą patį, t.y. pagal mano meniu. Ir vyras su vyresnėliu sūnumi tą mintį sutiko labai pozityviai... iki pirmos nepatikusios košės :) Išvada, bandymų metodu atsirinksiu, kas tinka patinka visiems. Tad kurį laiką gali pasitaikyti ir atskiro gaminimo. Kai kuriuos mūsų šeimos receptus bandysiu įkelti į kilo.lt dietologės verdiktui. Noriu pakeisti mitybą visam laikui, o ne tik lieknėjimo laikotarpiui.
2015-05-12 13:48:32
Uzsiregistravau cia pries 2 svaites, ir vaikinui patiko, kadangi gyvename kartu, jis sutiko valgyti su manimi, ne taip drastiskai, bet panasiai,nes man sunku valgyti sveikai, kai matau, kad kitas valgo kazka riebaus, nesveiko ir taip traukiancio :D tai vat po tu 2 savaiciu pasisvere minus 6kg. Tai jau dabar nusprendem, kad jei ir valgys panasiai, tai nors dvigubom porcijom :) Labai tikiuosi, kad iprasim valgyti sveikai, toks ir yra mano tikslas cia :)
2015-05-12 13:51:22
minus 6 per 2 savaites? Kiek daugoka sveikam metimui :)
O šiaip sveika :)
2015-05-12 14:00:57
Čia, kaip suprantu draugas minus 6? Nes nu bernai gi jie, net gulėdami ant sofkės su alaus bambaliu meta svorį.. Tarakonai.. :D
2015-05-12 18:24:57
Jo jo, draugas :) as tik -1 :)
2015-06-17 09:19:08
Sveiki, aš gaminu sau i draugui atskirai... tad laiko praleidžiu prie puodų nemažai.. na čia dar nieko baisaus.. bet kaip jūs sugebate neragauti... taip turiu ten kelis patiekalus, kuriuos darau dažnai tai būna nereikia jau ragauti ... bet dauguma ragauju, kad nebutu per aštru, per daug druskos ir pan... tai manau papildomai prisiragauju ko nesinori ;///
2015-06-17 11:08:25
Mano draugas jau daug metu prisiziuri mityba ir sportuoja, tad man lengviau :) jau buvau pripratus gaminti sveika maista jam, bet ne sau. :) megstu valgyt visokias picas burgerius ir saldumynus :D neissivaizduoju kaip jis iskesdavo sale manes :D turbut daug metu sveikos gyvensenos, daro savo :) Na o dabar isvis puiku valgyti sveika maista kartu :)
2015-06-17 11:29:25
labai jums pavydžiu ;// aš turiu susilaikyt ne tik nuo ragavimu, bet ir jo vakariniu užkandžiavimu, tai ledai ar pan ... ex ;/
2015-06-17 12:18:00
Mes dažnai kartu valgom tą patį, nes kepu vištieną termo inde, tai ir jam lieka, salotas ir jis mėgsta, tik dar įsideda kokių ryžių (aš ne), tai priklauso ką į dėžutes susidedam. Su košėm tai nepriversi žmogaus, jeigu jam neskanu, darau sumuštinius, bet pati net nenoriu jų... Čia manau treniruojama ir valia - nors man jau atrodo, kad čia veikia sveikas protas. Aš tiesiog nenoriu tuščių kalorijų, nebeskanu man...
2015-06-17 15:00:05
Pusryčių mano vyras nevalgo, o dieną valgo ne namie. Tai mums lieka bendra tik vakarienė. Kokias dvi savaites stebėjo jis mano maistą ir ragavo. Po truputį priprato jis prie mano salotų vakarais. Dabar jau pats prašo, kad gaminčiau ir jam. Patiko jam tas lengvumo pojūtis pavalgius. Savaitgalį jei jis nenori mano maisto, pats pasidaro ko nori.
O vaikui tenka gaminti atskirai.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS