Mityba / Sveika mityba / Asmeninė ir šeimos mityba
2014-07-12 11:03:54
Kadangi mums siuo metu atostogos, tai valgom visi pagal mano dieta:) Aisku, kiti seimos nariai didesni kiekki. :)
2014-07-24 16:26:14
Mano vyras liepė man pusryčius ir vakarienę ruošti pagal mano valgiaraštį, tik aišku kiekį didesnį suvartoja :) Vat tik nežinau ką reiks daryti, kai atostogaut išvažiuosim, nebus galimybių nei orkaitėj keptis, nei ant keptuvės, tik ant laužo nebent...
2014-10-15 22:17:22
Hmmm... Kol kas esu pradedančioji, tad dar nesureguliavau maisto gaminimo taip, kad tiktų visiems. Tad kol kas šeimynai kepu kepsnius, pyragus, o pati stengiuosi laikytis dietos... Ateityje labai noriu kad šeima irgi pamažu maitintųsi sveikiau, tikiuosi pavyks...
2014-10-16 12:51:28
Kadangi as esu viena moteris tarp 5 vyru, tai jiems (ypac 3 paaugliams) tenka gaminti visai kitoki maista (ir daug jo) nei, kad as pati valgau... :) Dziaugiuosi, kad pagundu neturiu valgyti tai ka jie valgo. tiesiog, dziaugiuosi, kad pavalgiusi jauciuosi lengva ir soti! :) o mano pagrandukas mielai ragauja mano kokteilius! :) Tad sekmes visiems, mes tikrai galime daug daugiau iveikti! :)
2014-10-16 19:35:07
Ačiū, Lazdi, už optimizmą! Pirmą kartą gyvenime laikausi dietos ir kol kas viskas atrodo sudėtinga. Bet grįžusi užkandu, tada gaminu vakarienę (pas mane vyrų tik 3), o po užkandos lengviau susilaikyti nuo pagundų. Mano valgiaraštis pasikeitė drastiškai, nesuprantu kaip aš iki šiol taip galėjau matintis... Tad pasidrąsindamos judame į priekį! :)
2014-10-21 18:45:44
As pakoregavau valgiarasti labiau i seimynini,tiesiog gaminu didesni kieki :)
2015-01-30 23:19:33
Man labai lengvai, nes vyras mazai valgo namie ir jau seniai zirze, kad gaminciau sveika nekaloringa maista, o as jam kugeli, cepiakus kisdavau :D tai va dbr ir paciai gerai ir vyras laimingas
2015-03-16 21:00:03
aš gyvenu su 3vyrais tai jie jau seniai pripratę kad kiaulienos negaminu :) jei manę nėra vyras karbonada iškepa sau ir vaikams :) o iš mano pusės žuvis ir vištiena kalakutiena veršiena :) na pusryčius vaikams gaminu kitokius nei sau o vyras valgo tą patį ką ir aš. Šiaip labai retas atvejis, kad gaminčiau skirtingus patiekalus :)
2015-04-02 10:50:45
Esu naujoke, pasikoregavau truputeli kad galeciau kartu su vyru valgyt ir nereiketu man 10 patiekalu daryti, plius ir man pagundos nebus. Siaip pasikeite drastiskai musu meniu, nes kiauliena valgydavome kas antra diena, dabar bus viskas nauja. Vyras irgi nori pasikeitimu ir nepriestarauja kad gaminciau ta pati ka sau, sako tokias pacias porcijas kaip sau darykis- tai nusijuokiau nes jisai dirba sunku fizini darba :))) Tikiuosi pasiseks, ir neiksrypsiu is kelio!
2015-04-03 12:01:29
labai patinka mano mitybos planas, daugeli patiekalu galiu ne tik sau pasiruosti, bet ir visai seimai :) ir tikrai jokia dieta, valgyti galiu visko, ir tikrai nera per mazai :) saunus meniu pagal kilo.lt
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS