Mityba / Sveika mityba / Asmeninė ir šeimos mityba
2014-04-30 21:06:56
Sveiki visi,

pirmiausia, visiems linkiu sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų.
O šiaip mane domina, kaip kitiems sekasi suderinti savo asmeninę ir šeimos mitybą.
Mūsų šeimoje kol kas aš maitinuosi pagal kilo.lt meniu ir režimą atskirai, o šeimyna palikta likimo valiai...
Gal jūs radote kokį nors idealų sprendimą ir galėtumėte juo pasidalinti?
2014-04-30 22:10:00
Kai tik pradėjau laikytis kilo.lt sudaryto mitybos plano labai džiaugiausi nes visa šeimyna irgi kartu valgė panašų maistą. Visgi jie po kokių dviejų mėnesių palūžo - likau viena, darosi vis sunkiau ir sunkiau dabar vienai taip maitintis, bet vis dar laikausi, nors nuklysti dabar mane gundo kiekvieną minutę.
Šiaip bandau valgyti atskirai nuo savo šeimynos, o kai jie eina pietauti ar vakarieniauti tuomet aš užsiimu kokia nors veikla, kad nekiltų man pagundos :)
2014-04-30 22:14:45
Valgykite su šeima, bet reguliuokite maisto kiekį. Jei valgote kepsnius - valgykite dvigubai mažiau mėsos nei įprastai valgėte, bet dvigubai daugiau garnyro, bent aš taip darau šeimoje ar gamtoje su kompanija. Svarbiausia suprasti KĄ ir KADA dedate į burną. Ilgainiui šitą išmoksta visi kurie nori gyventi sveikiau ir nebereikia jokių valgiaraščių.

Šiaip parašykite žinutę dietologei ir ji jums manau tikrai padės ir paaiškins daugiau kaip prisiderinti prie šeimos.
2014-04-30 22:55:12
jooo, vat cia as ir susimaunu daznai. kai namuose nori nenori, gali rasti tau netinkamo maisto, tuomet tenka kovoti su savimi. mano seima prie manes tikrai nesiderina, greiciau as prie ju derinuosi kartais to net nenoredama. reiktu daug aiskint, bet tikrai nera taip paprasta...
2014-05-03 23:54:05
viskas paprasta:)sau gaminiesi pagal valgiaraštį,o šeimai pagal pageidavimus:) aišku laiko daugiau užima, bet ko dėl grožio nepadarysi:))
2014-05-05 08:43:01
Mane irgi šis klausimas kankina. Bet darau taip: pusryčius ar taip, ar taip visi valgo vos ne individualius patiekalus, tad problemos nebūna :) Kadangi dar esu namuose ir auginu dukrytę - tai gaminu jai ir sau atskirai. O va vakarienė... :) Šeimai gaminu pagal jų pageidavimus, o sau vėl atskirai ir... pavalgau anksčiau, kol jie dar negįžę. Kai jie vakarieniauja, aš užsiimu kažkokia veikla, kad nekiltų pagundų. Džiaugiuosi, kad vyras ir vyresnėlė labai mėgsta salotas, tad tuomet pagaminu kažką iš savo mitybos plano :)
2014-05-05 10:18:40
mano abu vaikai paaugliai, dukra kaip ir visos moterys nuolat kūdinas, tai jai mano maistas ir matomi rezultatai tinka ir patinka, sūnus auga žiauriai ir valgo žiauriai, praktiškai su manim ir dar atskirai, o vyras neturi iš ko rinktis :) bet jam irgi tinka :) nes juk valgiaraštis įvairus, maistas skanus, aš sau susidėlioju ir susisveriu, o jiems kaip jau gaunasi :) nemėgstu daug ir atsirai gaminti o ir neturėčiau kada :)
2014-05-06 22:23:46
Va cia man irgi pati didziausia problema! Tiesa pasakius, per 3 sav. nelabai ka ir tepavyko pasilaikyt...Produktus tai susiperku visada is vakaro, bet su valgymo kiekiais ir laiku, oi kaip man sunku. Nes du mazi vakai namuose, dar vyras su savo jautriu skrandziu, tai praktiskai gaunasi, kad tik apytiksliai bandau laikytis :( Reiks susiimt, nes manau del to taip letai krenta svoris. per 3 sav. vos 1kg zemyn...
2014-05-06 23:02:52
Labas. Na, yra ir pas mane šiokių tokių nesklandumų šiuo kl. Iš pradžių buvo lb. įdomu ir man, ir mano draugui, tad valgėme beveik abu tą patį maistą. BET. Nesmagiausia, ko teko atsisakyti - tai pusryčių kartu su sumuštinukais ir kavos su pienu. Gavosi, kad šiuo metu praktiškai valgom kas sau...Vakare irgi, aš į sportą, draugas tuomet šonkauliukus kerta...Grįžtu, lyg ir kvepia:)). Bet kuo tolyn, tuo mažiau širdelę skauda...Šoniukai tai tirpsta...Va čia būna kaifas :) Bet praėjo 1.5mėn ir čiut kažkas pradeda matytis. Kantrybės visiems!
2014-05-28 20:37:34
Šiaip nesu naujokė tokiame mitybos plane, ir susigundžiau šiuo projektu dėl receptų gausos. Dažiausiai gaminu atskirai sau nuo šeimos, na bet yra patiekalų kurie gundo ir mano šeimos narius. Na pavyzdžiui bananų ir kiaušinių blyneliai. Dukra juos dievina ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS